folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bunu Nasıl Başarmış Olabilir?(Rüya Ve Gerçeklerle İlgili)

Bunu Nasıl Başarmış Olabilir?(Rüya Ve Gerçeklerle İlgili)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek

yorganı   büyüt  hacı :))

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

bir yerden bilinçaltına yerleşmiş.

msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    nolanded bunu yazdı

bir yerden bilinçaltına yerleşmiş.

ahahahha : )

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo
    Zeytun-i bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

Adını biyerden duymuşsun fakat farkındalığa yansımamış. Beyin kendi kendine çalışır hocam ve hiç durmaz, uyurken bile büyük bir bölüm aktiftir.

Basbaya duyup farkında olmadan öğrenmişsin diyecem. Örneğin hani bildiğin birçok kelimeyi nereden öğrendiğini hatırlayamazsın ya, bu da benzer bir durum.

İnanmakta zorlanabileceğin birçok tuhaf olay yaratabilir beyin. Örneğin yaptıklarımızın bir bölümünü önce yapıp sonradan bunlara bir sebep atandığını ama kendimizin bir sebeple yaptığımızı sandığımızı biliyor muydun?

Doğa ötesi birşey arama, ararsan asıl gerçeğin nasıl olduğunu anlayamazsın hocam.

Hocam bırakın bu kadarda sıkmayı yahu, neden hiç biriniz açıklayayamış bu olayı ? Çünkü bu olay en göz ardı edilen gerçektir.

Hiç duymadım diyor ki banada oluyordu bende bir iki defa geçirdim bu olayı, yarın mesela adamın bana şuraya gidelim diyeceğini rüyada görüyordum aynı yerde aynı sözcüğü işittiğimde şok oluyordum, dejavu ile bunun ne alakası var dejavunun bir kaynağı yok ki. Dejavu ne nerde yazar bu olacağı.

BU işin tek ve tek açıklaması levh-i mahfuzdur, lehv levha, mahfuz, korunmuş manasına gelir, korunmuş levhadır türkçesi.

Levh-i mahfuz, her ruhun ayrı ayrı hayat boyunca kaderlerinin yazılı olduğu kitaptır, rüya'da berzâh alemidir, o yüzden bazen ruh levh-i mahfuza gider ve kendine ait kısmı okur bu çok az olan bir şeydir çünkü her zaman müsade yoktur, belki bir insanın başına en fazla 3 - 5 kere gelir. Ama sizin gibi yanlış yönlendiricilerde bunu açıklayamaz adamda hala afallar doğruyu öğrenemez.

Bu olayın tek bir açıklaması var, bir sonraki gün yada daha sonra yaşayacağın bir olayı tamamen rüyada yaşamak, beyinle ilgili hiç bir zaman alakası yoktur olamaz çünkü bu olay eşdeğer yaşanır öyle yarım yamalak rüyada robot kovalamaya benzemez, öyle olsa bilinç altı dersin vs. vs. dersin.

Bu olay tamamen gerçeğin rüyada daha önce yaşanması, oda sadece kaderinin ( bir sonraki günün mesela ) bir yerde yazılıp olup ordan yaşamandır berzâhta, oda lehv-i mahfuzdadır.

Dünyanın en kral en biligi adamı gelsin hani diyorsunuz ya adamlar ordinaryus olmuş ya boşunamı olmuş şunu bulmuş bunu bulmuş onlar ne diyorsa doğru vs diyorsunuz ya, he en babasını getirin bu olayı benim dediğimin üstüne 1 nane uyduramaz.

Çünkü gördüğün olayı yaşıyorsun e o zaman kesin yaşayacağın olayın yazılı olması lazım ki aynı şeyi yaşayasın oda levh-i mahfuz başka bir çıkar yolunuz yok anlayın bunu.

Harry potter'ın kitabında yazmıyor bunlar.

İşte yaratılışçılığı insanlar bu yüzden sevmiyor ateistliğe yöneliyor arkadaş sen birşeyler duymuşsun bir sürü terimle bunu açıklıyorsun ve ötesine kulağını kapatıyor karşındaki ne söylerse saçma la olmaz öyle şey beyinle ne alakası var lan hepsini allah yaptı diyorsun karşındakide cinnet geçirip başlarım berzahına inanmıyorum lan diyor lynda dahl diye bi kadının on bin fısıltı isimle kitabında ise herkesin gerçekliği farklıdır ve istediği şeyi istediği an değiştirebilir diyor , kim bilir bu insan rüyasında onu irem olarak gördü ve onun gerçekliğinde onun adı artık irem oldu yani tam olarak bilinemeyecek birşeyi gidipte kesin böyledir diye anlatmak dindeki sığlıktan başka birşey değildir 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı
    Zeytun-i bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

Adını biyerden duymuşsun fakat farkındalığa yansımamış. Beyin kendi kendine çalışır hocam ve hiç durmaz, uyurken bile büyük bir bölüm aktiftir.

Basbaya duyup farkında olmadan öğrenmişsin diyecem. Örneğin hani bildiğin birçok kelimeyi nereden öğrendiğini hatırlayamazsın ya, bu da benzer bir durum.

İnanmakta zorlanabileceğin birçok tuhaf olay yaratabilir beyin. Örneğin yaptıklarımızın bir bölümünü önce yapıp sonradan bunlara bir sebep atandığını ama kendimizin bir sebeple yaptığımızı sandığımızı biliyor muydun?

Doğa ötesi birşey arama, ararsan asıl gerçeğin nasıl olduğunu anlayamazsın hocam.

Hocam bırakın bu kadarda sıkmayı yahu, neden hiç biriniz açıklayayamış bu olayı ? Çünkü bu olay en göz ardı edilen gerçektir.

Hiç duymadım diyor ki banada oluyordu bende bir iki defa geçirdim bu olayı, yarın mesela adamın bana şuraya gidelim diyeceğini rüyada görüyordum aynı yerde aynı sözcüğü işittiğimde şok oluyordum, dejavu ile bunun ne alakası var dejavunun bir kaynağı yok ki. Dejavu ne nerde yazar bu olacağı.

BU işin tek ve tek açıklaması levh-i mahfuzdur, lehv levha, mahfuz, korunmuş manasına gelir, korunmuş levhadır türkçesi.

Levh-i mahfuz, her ruhun ayrı ayrı hayat boyunca kaderlerinin yazılı olduğu kitaptır, rüya'da berzâh alemidir, o yüzden bazen ruh levh-i mahfuza gider ve kendine ait kısmı okur bu çok az olan bir şeydir çünkü her zaman müsade yoktur, belki bir insanın başına en fazla 3 - 5 kere gelir. Ama sizin gibi yanlış yönlendiricilerde bunu açıklayamaz adamda hala afallar doğruyu öğrenemez.

Bu olayın tek bir açıklaması var, bir sonraki gün yada daha sonra yaşayacağın bir olayı tamamen rüyada yaşamak, beyinle ilgili hiç bir zaman alakası yoktur olamaz çünkü bu olay eşdeğer yaşanır öyle yarım yamalak rüyada robot kovalamaya benzemez, öyle olsa bilinç altı dersin vs. vs. dersin.

Bu olay tamamen gerçeğin rüyada daha önce yaşanması, oda sadece kaderinin ( bir sonraki günün mesela ) bir yerde yazılıp olup ordan yaşamandır berzâhta, oda lehv-i mahfuzdadır.

Dünyanın en kral en biligi adamı gelsin hani diyorsunuz ya adamlar ordinaryus olmuş ya boşunamı olmuş şunu bulmuş bunu bulmuş onlar ne diyorsa doğru vs diyorsunuz ya, he en babasını getirin bu olayı benim dediğimin üstüne 1 nane uyduramaz.

Çünkü gördüğün olayı yaşıyorsun e o zaman kesin yaşayacağın olayın yazılı olması lazım ki aynı şeyi yaşayasın oda levh-i mahfuz başka bir çıkar yolunuz yok anlayın bunu.

Harry potter'ın kitabında yazmıyor bunlar.

İşte yaratılışçılığı insanlar bu yüzden sevmiyor ateistliğe yöneliyor arkadaş sen birşeyler duymuşsun bir sürü terimle bunu açıklıyorsun ve ötesine kulağını kapatıyor karşındaki ne söylerse saçma la olmaz öyle şey beyinle ne alakası var lan hepsini allah yaptı diyorsun karşındakide cinnet geçirip başlarım berzahına inanmıyorum lan diyor lynda dahl diye bi kadının on bin fısıltı isimle kitabında ise herkesin gerçekliği farklıdır ve istediği şeyi istediği an değiştirebilir diyor , kim bilir bu insan rüyasında onu irem olarak gördü ve onun gerçekliğinde onun adı artık irem oldu yani tam olarak bilinemeyecek birşeyi gidipte kesin böyledir diye anlatmak dindeki sığlıktan başka birşey değildir 

Lotus yaprağım bak güzel kardeşim.

Ben diyormuyum ne saçmalıyorsunuz ALLAH'ın takdiri diye ? Öyle 1 şey dedim mi üste oku bak ben diyorum ki bir sonraki yaşayacağın olayı rüyada bire bir görmen için, kaderini daha önce görmen lazım oda levh-i mahfuzda yazıyor diyorum, bu güne kadar biri çıkıp dedimi insanların kaderi şu kitapta yazıyor vs dedimi ? dese hadi orda yazıyor diyenlerde olabilir ki öyle bir şey söz konusu değil anca dejavu diyorlar dejavunun neresinde ne varmış ki.

Ayrıca ben değil alıntı yaptığım kişi kesin konuştuğu için hatta kalınlaştırdım dikkat et, böyle cevap verdim ;

"Doğa ötesi birşey arama, ararsan asıl gerçeğin nasıl olduğunu anlayamazsın hocam."

Bunu yazan benmiyim ?

Bu durumda bana değil, ona bu yorumu yapman lazımdı ama nedense yapmamışsın es geçmişsin, ayrıca din bunu lanse ediyor başka yol aramayın manasında bir cümle kullanmadım ki biliyorum başka inanışlar var gerek yok.

O yüzden sığlık bir durum yok yani. Kısacası ben diyorum ki yaşadığın bir rüyayı daha sonra görüyorsan tıpatıp aynısını, %100 kaderinle iligi bir şey izlemişsin okumuşsun seyretmiş olmalısın ki tıpatıp tutuyor çünkü yani bir film'i izliyorsun sonra aynı film'deki olayı yaşıyorsun ne diyorsun o zaman ? Aa x filmdeki gibi oldu x filmdekine benzedi vs diyorsun.

Önceden o sahneyi görmüş oluyorsun, e rüyadada böyle bir olay oluyorsa bunun tek çıkar yolu kaderinle yaşayacağınla ilgili bir şeyi evvelden görebildiğin bir şey olmalı ? Nedir o şey o zaman açıkla bana , astral seyehat, dejavu, telepati, telekinezi vs vs sallamayında sağlam bir şey getirin inanalım bizde.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onrcskun
    onrcskun's avatar
    Erkek

Hocam istersen forumda arama cevabını bir hocaya görün derim ha müritler yanlış anlamasın tabiki forumda çok bilgili insanlar var ama hoca daha sağlıklı içini rahatlatır 

Sistemlerdeki güvenlik açıkları, onu üretenleri unutmamanız için üretenler tarafından bırakılan bir hatıradır.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek
    asiminnesli bunu yazdı
    ricin bunu yazdı

Astral seyehat diye bir muhabbet te var fakat tanışmadan önce bu rüyayı gördüysen nasıldır nedir bilemem ama bence kendini geliştir derim ben...

hala tanışmadık hocam sadece adını öğrendim resmek 4 ay sonrasını gördüm lan:) not: özel bir insan değilim

Hacı, Holy anlatmış senin durumunu mantıklı bir biçimde hala 4 ay sonrasını gördüm diyorsun, yazılan yorumları iplemiyor musun yoksa okumuyor musun anlamadım.

GusFring tarafından 15/Eki/12 22:57 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek
    GusFring bunu yazdı
    asiminnesli bunu yazdı
    ricin bunu yazdı

Astral seyehat diye bir muhabbet te var fakat tanışmadan önce bu rüyayı gördüysen nasıldır nedir bilemem ama bence kendini geliştir derim ben...

hala tanışmadık hocam sadece adını öğrendim resmek 4 ay sonrasını gördüm lan:) not: özel bir insan değilim

Hacı, Holy anlatmış senin durumunu mantıklı bir biçimde hala 4 ay sonrasını gördüm diyorsun, yazılan yorumları iplemiyor musun yoksa okumuyor musun anlamadım.

hocam genel halimi çözersen hayatımdaki yeri hakkında bir fikrin olmuştur. onun hakkında öğrendiğim bir şeyi kesinlikle unutmam algıda seçicilik 

I am Jack's inflamed sense of rejection
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

yanlış hatırlamıyorsam rüyanda iki kişiye bilmem kimle bilmem kim diye sesleniyordun. o isimde tanıdığın yoktu. şimdi gördüğün yüzler kişiler tamamen aynı mı onu sorayım bi. sonra da henüz sadece ismini öğrendiğin için rüyanın gerçekleşmiş bi tarafı görünmüyor. yüzleri de hatırlamıyorsan bu ne perhiz bu ne lahana turşusu diyebiliriz.

astral seyahatte geçmişe geleğece gidilmiyor diyorlar benim tecrübem yok, okuduğumu söylüyorum.

geleceği gördüm demek için çok daha fazlasına ihtiyacın var çünkü birçok kişi gördüm rüyaları sürekli çıkan. bu kadar şeyle benim tanıdıklarımdan ilk 100e bile giremezsin.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

yanlış hatırlamıyorsam rüyanda iki kişiye bilmem kimle bilmem kim diye sesleniyordun. o isimde tanıdığın yoktu. şimdi gördüğün yüzler kişiler tamamen aynı mı onu sorayım bi. sonra da henüz sadece ismini öğrendiğin için rüyanın gerçekleşmiş bi tarafı görünmüyor. yüzleri de hatırlamıyorsan bu ne perhiz bu ne lahana turşusu diyebiliriz.

astral seyahatte geçmişe geleğece gidilmiyor diyorlar benim tecrübem yok, okuduğumu söylüyorum.

geleceği gördüm demek için çok daha fazlasına ihtiyacın var çünkü birçok kişi gördüm rüyaları sürekli çıkan. bu kadar şeyle benim tanıdıklarımdan ilk 100e bile giremezsin.

rüyamda direk onu görüyordum arkasından irem diye sesleniyordum bana dönüyordu ama araya bir yere zeynep adı karışıyordu sonrada uyandım rüyadaki herşeyi bir yere otururabiliyorum ama isim hep random gibi geliyordu işte bu çıktı ortaya bakalım sonuç nereye varcak kızı okulda görsem konuşmayı deneyebilirm ama göremiyorum ki 

I am Jack's inflamed sense of rejection
Toplam Hit: 7353 Toplam Mesaj: 73