folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bunun Adı Devrimcilik Değil Anarşistlik

Bunun Adı Devrimcilik Değil Anarşistlik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Adamları Savunmuyorum ne olursa olsun bu tavır imf ye değil imf ye bizi mahkum eden yöneticilere olmalı Kimse kimseye zorla para vermedi adam dedi sana para veririm ama bu şartla sende kabul ettin artık mızmızlanmaya gerek yok tepkini sandıkta vereceksin Hükümete göstereceksin ben bunu bilir bunu söylerim imf bizim iç işlerimize karıyormuş yok onu yap bunu yap diye ab nanesiyle zaten bir karıştılar imf de adam parasını kurtarmak için işte onu yap bunu yap diyor yoksa senin ödeceğin yok birazda politika seni borca mahkum edip yönetmekte olabilir ama yöneticilerin uymayacak buna bu ülkede bu borcu kapatcak güç var ama kapatacak yönetici yok. yanıyorum Cahil bir takım kişilerin verdiği oy sonucu bizim gibilerde yandı yanıyor bu ülkede verin oyları verin bu kadar sürünmek az bile bize

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:
    -----------------------------
    DJ_Alper bunu yazdı:

SeRDaR bunu yazdı:
    e-5 de kafalarını dışarı çıkaramadılar  polis arabasının içinden bir tanesi motorunu bıraktı kaçtı eee nasıl oluyormuş 4-5 yunus polis bir olup üniverste öğrencisini tekme tokat girişmeye hastanelik etmeye benzemiyor bu işler karakolarda işkence yapmayada benzemiyormuş değilmi çoğunluk karşısında nasılda kaçmaya yer aradılar korkudan camdan yukarı ateş ediyorlar bu onlara biraz ders olsun tüm polislere ders olsun neden derseniz kimse kimseyi dövmeye işkence yapmaya hakkı yoktur cezayı hakim verir hukuk sisteminde dayakla ceza yoktur 4-5 polis çullan sıkıştır neymiş içki içiyormuş içiyorsa tak kelepçeyi götür karakola ne savcılık ne cezası varsa verir silahmı çekmiş ne yapmış

serdardan beklenmeyen yorum işte

polis sence korktumu? orda birinin bacağına sıksa  diğerleri çil yavrusu gibi dağılmazmı? zarar vermek istese verir bunu bil o durumda 1 soruşturma geçirir uyarı alırdı okadar

adamlar her yere zarar veriyor bankalar tabelalar herşey ya

Kolaydı o kadar sıkmak :D denklik unsuru oluşmadan o silahı ateşlemeye yürek ister 1980 Türkiyesi yok artık üstelik basın oradayken adamı öperler öpeer ayağını kaydırırlar korktular tabi hemde nasıl korkutular motorunu yere atıp kaçmasından belliydi ötekilerde polis arabasının içinde saklanacak yer aradılar :D

ben o adamların yaptıkları doğrudur demedim ki polis konusunda görüşümü bildirdim sağı solu yıkanlar da suçlu tabi 4-5 yunus bir olup tek bir adama girişmek ne kadar delikanlılık alper delikanlılık çoğunluğa kafa tutmayla olur ben bunu dedim işte

emin ol istese yapardı senden daha iyi biliyorum polisleri benim sülalem polis ö.güvenlik kanunuyla polisi karıştırma

bunlar orospu çocuğundan başka birşey değildir. hangi polis zor kullandı göster bana 1 tane? lan polise tükürüyo adam yine birşey yapmıyo 

hadi güvenlik güçlerini geç

milli servete zarar veriyorlar ya nasıl bu itleri savunursun anlamıyorum

demokratik ülke diyorsunuz ne bu ya

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    Devlet malına zarar veren herkes kısmen de olsa vatan hainidir! Biz de isteriz tam bağımsız bir Türkiye ama bunların amacı başka.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Dj_Alper'in bu konuda tüm söylediklerinin altına imza atarım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

savunduğum yok bir önceki yazdığım yazıyı oku asla tasvip etmiyorum ama bazı konulşarda polisin yaptığı çoğu şeyide tasvip etmiyorum ayrıca özel güvenlik le ne alakası var karıştırmadım bu her yerde aynıdır polisin elinde yetki olacak ve bir şey yapmayacak öylemi bırakın gözünüzü seveyim yetki olmadan neler neler oluyor emniyet teşkilatı içindeki çürümüş polisleri temizlemedikçe adı daha çook kirlenir o bir şey yapmayan polisler yabancılara yapmadı ayrıca 1 mayısta trafik polisinin eline g3 yada benzeri bir silah verildiğini unutmayalım
    birz hafızaları yoklayalım

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KafirImam
    KafirImam's avatar
    Erkek

Remus bunu yazdı:
    anarşistlik kötü bişe degildir hocam, her cam çerçeve indireni anarşist olarak tanımlamak yanlış bence.onlar sadece aptal olanları ve kullanılan kesmidir.bide anarşizmle şiddet neden hep ayrılmaz bi bütün olarak görülür anlamam..

al benden de o kadar . remus.

O da yok.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek
    Yola Birlikte Çıktık Yol Bitmedikçe Ayrılık Olmaz ..!
    ''Sen Yanmasan, Ben Yanmasam, Biz Yanmasak Nasıl Çıkar Karanlıklar Aydınlığa...?

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

serdar yıllar önceki olayı niye koyuyorsun bulamadın dimi

bir görüntü bir olay? :) adamlar talimat aldı bulamazsında 

Polisi öldürene kadar döven tkp lilerin videosu vardı geçenlerde tbtye yine koymuşlardı arkadaşla koysunda serdar bey izlesin içi sızlar belki

SpoofU bunu yazdı:
    Devlet malına zarar veren herkes kısmen de olsa vatan hainidir! Biz de isteriz tam bağımsız bir Türkiye ama bunların amacı başka.

aynen öyle

Alın şurdaki vieoyu izleyin Polis kamerasından

http://www.memurlar.net/haber/150514/

al buda CHA

http://video.mynet.com/habervideo/Havai-fisekten-roketatar-yaptilar/388013/

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naacal
    Naacal's avatar
    Erkek

Kaligula bunu yazdı:

ayrılmazdır da ondan.

insanlar ki hele bu anarşist denilen dallamalar bir meseleyi hazmedemeyince şiddete başvururlar ve genelde düşünemeyen hayvanlardır bunlar o yüzden gidip oraya buraya molotof atarlar esnafa saldırıp sonrada " biz halkı düşünüyoruz " derler.işte bu zihniyet anarşistliktir.hiç bir kuvveti tanımayan it sürüleri olup ileriyi düşünememektedirler.daha anarşizmle devleti yıktıktan sonra nabıcaklarını bile bilemezler.işte bu kadar cahil anlayışsız salak insanlardır.

vay be bu anarşizm mi ?

garip bi tanımlama..demekki o tvlerde şov sahnelerinde ben anarşistim diye gezenlere  inananlar var bu forumda..hocam o sagda solda cam çerçeve indirenlere 2 kuruş verince ben komunistim diyede gezerler faşistim diyede gezerler..herşeyin para karşılıgı oldugu şu dünyada kavramlar unutulmaya başlanmış :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Remus bunu yazdı:

Kaligula bunu yazdı:

ayrılmazdır da ondan.

insanlar ki hele bu anarşist denilen dallamalar bir meseleyi hazmedemeyince şiddete başvururlar ve genelde düşünemeyen hayvanlardır bunlar o yüzden gidip oraya buraya molotof atarlar esnafa saldırıp sonrada " biz halkı düşünüyoruz " derler.işte bu zihniyet anarşistliktir.hiç bir kuvveti tanımayan it sürüleri olup ileriyi düşünememektedirler.daha anarşizmle devleti yıktıktan sonra nabıcaklarını bile bilemezler.işte bu kadar cahil anlayışsız salak insanlardır.

vay be bu anarşizm mi ?

garip bi tanımlama..demekki o tvlerde şov sahnelerinde ben anarşistim diye gezenlere  inananlar var bu forumda..hocam o sagda solda cam çerçeve indirenlere 2 kuruş verince ben komunistim diyede gezerler faşistim diyede gezerler..herşeyin para karşılıgı oldugu şu dünyada kavramlar unutulmaya başlanmış :)

terime takılma anlatılmak istenile bak hocam

Toplam Hit: 10483 Toplam Mesaj: 96