folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bunun Adı Devrimcilik Değil Anarşistlik

Bunun Adı Devrimcilik Değil Anarşistlik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı:
    -----------------------------

serdar yıllar önceki olayı niye koyuyorsun bulamadın dimi

bir görüntü bir olay? :) adamlar talimat aldı bulamazsında 

Polisi öldürene kadar döven tkp lilerin videosu vardı geçenlerde tbtye yine koymuşlardı arkadaşla koysunda serdar bey izlesin içi sızlar belki

---------------------

Dün haberlerde izledim alper üniverste öğrencisinin yediği dayağı hatta amatör kamera ile çekmişler izlediysen haberleri görmüşsündür yıllar önce dediğin hocam geçen sene değil önceki sene emekli olan yok hepsi hala görevde :) şiddet hiç bir şekilde tasvip edilemez 2 tarafında irbirine yaptığı s

sen işkenceci polisleri tasvip ediyorsun sonrada kalkıp dayak yiyen polise için sızlasın diyorsun dayak yiyen vatandaşa için sızlıyor mu senin benim sızlıyor işte bu eleştiriye bu yüzden yapıyorum burada kimse dayak yemesin şiddet görmesin diye ne polis ne vatandaş benim babam akrabam emniyet mensubu değil ellerine düşünce kurtarsın beni ankarada dayımda yok benim gibi emniyete bir adam düşerse vay onun haline neden bunu diyorum dersen geçen bir mesajda sen demiştin emekli polisi şikayet etsem ne olur demişti biri it kuyruğunu ısırmaz demiştin ondan diyorum. Ben bizzat düşmedim ama gayrettepeye düşen insaları tanıdım gördükleri işkenceyi anlattılar kanım dondu bir çok polis de tanıyorum içlerinde çok iyileride var ama genel anlamda polis gözümde değerini yitiriyor polisin umrundamı diyeceksin olmalı Ben Vatandaşım...

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:
    DJ_Alper bunu yazdı:

SeRDaR bunu yazdı:
    e-5 de kafalarını dışarı çıkaramadılar  polis arabasının içinden bir tanesi motorunu bıraktı kaçtı eee nasıl oluyormuş 4-5 yunus polis bir olup üniverste öğrencisini tekme tokat girişmeye hastanelik etmeye benzemiyor bu işler karakolarda işkence yapmayada benzemiyormuş değilmi çoğunluk karşısında nasılda kaçmaya yer aradılar korkudan camdan yukarı ateş ediyorlar bu onlara biraz ders olsun tüm polislere ders olsun neden derseniz kimse kimseyi dövmeye işkence yapmaya hakkı yoktur cezayı hakim verir hukuk sisteminde dayakla ceza yoktur 4-5 polis çullan sıkıştır neymiş içki içiyormuş içiyorsa tak kelepçeyi götür karakola ne savcılık ne cezası varsa verir silahmı çekmiş ne yapmış

serdardan beklenmeyen yorum işte

polis sence korktumu? orda birinin bacağına sıksa  diğerleri çil yavrusu gibi dağılmazmı? zarar vermek istese verir bunu bil o durumda 1 soruşturma geçirir uyarı alırdı okadar

adamlar her yere zarar veriyor bankalar tabelalar herşey ya

Kolaydı o kadar sıkmak :D denklik unsuru oluşmadan o silahı ateşlemeye yürek ister 1980 Türkiyesi yok artık üstelik basın oradayken adamı öperler öpeer ayağını kaydırırlar korktular tabi hemde nasıl korkutular motorunu yere atıp kaçmasından belliydi ötekilerde polis arabasının içinde saklanacak yer aradılar :D

ben o adamların yaptıkları doğrudur demedim ki polis konusunda görüşümü bildirdim sağı solu yıkanlar da suçlu tabi 4-5 yunus bir olup tek bir adama girişmek ne kadar delikanlılık alper delikanlılık çoğunluğa kafa tutmayla olur ben bunu dedim işte

O can korkuyusyla öyle de bir sıkar ki.Tek birini vursa hepsi dağılır o zaman da delikanlı olurlar öle sağa sola saldırırlar.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Remus bunu yazdı:

Kaligula bunu yazdı:

ayrılmazdır da ondan.

insanlar ki hele bu anarşist denilen dallamalar bir meseleyi hazmedemeyince şiddete başvururlar ve genelde düşünemeyen hayvanlardır bunlar o yüzden gidip oraya buraya molotof atarlar esnafa saldırıp sonrada " biz halkı düşünüyoruz " derler.işte bu zihniyet anarşistliktir.hiç bir kuvveti tanımayan it sürüleri olup ileriyi düşünememektedirler.daha anarşizmle devleti yıktıktan sonra nabıcaklarını bile bilemezler.işte bu kadar cahil anlayışsız salak insanlardır.

vay be bu anarşizm mi ?

garip bi tanımlama..demekki o tvlerde şov sahnelerinde ben anarşistim diye gezenlere  inananlar var bu forumda..hocam o sagda solda cam çerçeve indirenlere 2 kuruş verince ben komunistim diyede gezerler faşistim diyede gezerler..herşeyin para karşılıgı oldugu şu dünyada kavramlar unutulmaya başlanmış :)

Hoca bana örnek göstersene allahını seversen, faşizm adı altında toplanan grupların, cam çerçeve indirdikleri, suçsuz esnafın dükkanlarını taşladıkları, devletin milletin malına kahbelik ettikleri.

Bir tane örnek göster yeter...

Bu tür olayların kahramanları nedense hep senin tabirinle komünüstlerden para yiyorlar :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoxiouS
    NoxiouS's avatar
    Erkek

Bunun adı düpedüz şerefsizlik

Hocalar polis korktu demişsiniz de,polis orda çekip vursa suçlu olur,zaten bizim medyayı biliyorsunuz polis coplasa da görevini yapsa da vursa da sevse de hep suçlu polis oluyor,adamlar silah kullanmasa korktu diyorsunuz,kullansa orantısız güç diyorsunuz adamlar da ne yapacağını şaşırdı..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bence dünkü olaylarda göstericiler haklıydı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:
    DJ_Alper bunu yazdı:

serdar yıllar önceki olayı niye koyuyorsun bulamadın dimi

bir görüntü bir olay? :) adamlar talimat aldı bulamazsında 

Polisi öldürene kadar döven tkp lilerin videosu vardı geçenlerde tbtye yine koymuşlardı arkadaşla koysunda serdar bey izlesin içi sızlar belki

---------------------

Dün haberlerde izledim alper üniverste öğrencisinin yediği dayağı hatta amatör kamera ile çekmişler izlediysen haberleri görmüşsündür yıllar önce dediğin hocam geçen sene değil önceki sene emekli olan yok hepsi hala görevde :) şiddet hiç bir şekilde tasvip edilemez 2 tarafında irbirine yaptığı s

sen işkenceci polisleri tasvip ediyorsun sonrada kalkıp dayak yiyen polise için sızlasın diyorsun dayak yiyen vatandaşa için sızlıyor mu senin benim sızlıyor işte bu eleştiriye bu yüzden yapıyorum burada kimse dayak yemesin şiddet görmesin diye ne polis ne vatandaş benim babam akrabam emniyet mensubu değil ellerine düşünce kurtarsın beni ankarada dayımda yok benim gibi emniyete bir adam düşerse vay onun haline neden bunu diyorum dersen geçen bir mesajda sen demiştin emekli polisi şikayet etsem ne olur demişti biri it kuyruğunu ısırmaz demiştin ondan diyorum. Ben bizzat düşmedim ama gayrettepeye düşen insaları tanıdım gördükleri işkenceyi anlattılar kanım dondu bir çok polis de tanıyorum içlerinde çok iyileride var ama genel anlamda polis gözümde değerini yitiriyor polisin umrundamı diyeceksin olmalı Ben Vatandaşım...

Serdar önceki sayfadaki resimlere bak elinde bu olayla ilgili resim video varsa koy yoksa zaten konşmaya yüzün olmaz diyeceğim yinede yazıyorsun :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

lordvader89 bunu yazdı:
    bence dünkü olaylarda göstericiler haklıydı.Bende gidecektim ama İstanbul dışındaydım.

sebep?

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    Orantısız güç kullanmak bizim gibi ülkelerde olur sadece.Dünkü gösterilerde yanlış hamleler polisin farklı noktaları tutması bunlar hesaplanabilir ayrıntılar.vali si başkanı istanbul zaten ayrı bi karmaşa.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ya sağa sola saldıranların ta a.k beni onlara destek veriyor gibi göstermeyin burada bir takım konularda eleştirimi bildirdim
    MEMLEKETE ZARAR VEREN SOKAKLARDA TERÖRİSTÇE GÖSTERİ YAPAN HİÇ KİMSEYİ DESTEKLEMİYORUM DESTEKLEMEMDE

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:
    ya sağa sola saldıranların ta a.k beni onlara destek veriyor gibi göstermeyin burada bir takım konularda eleştirimi bildirdim
    MEMLEKETE ZARAR VEREN SOKAKLARDA TERÖRİSTÇE GÖSTERİ YAPAN HİÇ KİMSEYİ DESTEKLEMİYORUM DESTEKLEMEMDE

peki onlara engel olmaya çalışanları neden kötülüyorsun oh iyi olmuş tarzında?

destek vermiyorsan karşı isen senin gibi karşı olanları niye desteklemiyorsun? 

çok garipsin ya :)

Toplam Hit: 10485 Toplam Mesaj: 96