folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bunun Adı Devrimcilik Değil Anarşistlik

Bunun Adı Devrimcilik Değil Anarşistlik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

DJ ALPER;

Hiç birşey bilmiyorsun atıyorsun üfürükçünüz var,beyniniz yıkanmış gibisinden ben senin gibi geyik birisiyle tartışmam bile o yüzden cevap vermeyeceğim sana..

D.SKULL;

Che denen herif dediğin Dünya'ya gelmiş geçmiş en büyük devrimcilerden birisidir...Atatürk gibi bir devrimcinin kurduğu T.C imf,amerika,israil vs. gibi ülkelere peşkeş çekildiği sürece eylemler sürmeli ve bu eylemler haklıdır...Bırakında bu kadar hakkıımız olsun.Bırakında birşeylere karşı çıkabilme hakkımızı kullanalım.

Bu arada;

Bu olaylarda ortaya çıkan maddi zararı tabiki desteklemiyorum..

Ama göstericilerin yanında gaz maskesi taşımalarını,sapan taşımalarını haklı buluyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

lordvader89 bunu yazdı:
    -----------------------------

Ama göstericilerin yanında gaz maskesi taşımalarını,sapan taşımalarını haklı buluyorum.

Gaz Maskesini diğer göstericiler osurduklarında korunmak için,

Sapan'ı ise acıktıklarında kuş vurmak için taşıyorlar değilmi :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

küfür etsen olmaz 

kafasına sıksan olmaz

tek bir soru soracam

ben sahilde bira içerken polis geldi selam felan verdi kimlik istedi baktı sıfatıma asker kaçağımısın sen dedi (o sıra kimlği cüzdandan çıkartıyordum) dedim yok öğrenciyim öğrenci kimliğinede baktı neyse kimliği altı arabaya gitti (sorgulattı galiba bilmiom) sonra geldi ii akşamlar dedi birkaç muhabette oldu sonra gitti 

peki nedense hiç tekme görmedim tokat görmedim bişi olmadı

şimdi burada kime inanyım ben

onlarda üni okuyor bende

onlara polis kötü davranıyor(bana kalırsa iyilik meleği gibi ama neyse) bana iyi davranıyor

şimdi burada düşününce bir tezatlık yokmu :s

burada iki olayda bir polis bir öğrenci

birinde polis dövüyor(artık kendinide savunuyor olabilir dediklerine güvenmiyorum çünkü) ve öğrenci nekadar siyasi olay varsa hepsine bulaşmış

birinde polis gayet normal bir şekilde sakin sakin işini yapıyor ve öğrencide bildiğin ders çalışan kitap okuyan öğrenci

bir buna halk arasında nabza göre şerbet diyoruz bildiğim kadarı ile 

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    lordvader89 bunu yazdı:

DJ ALPER;

Hiç birşey bilmiyorsun atıyorsun üfürükçünüz var,beyniniz yıkanmış gibisinden ben senin gibi geyik birisiyle tartışmam bile o yüzden cevap vermeyeceğim sana..

D.SKULL;

Che denen herif dediğin Dünya'ya gelmiş geçmiş en büyük devrimcilerden birisidir...Atatürk gibi bir devrimcinin kurduğu T.C imf,amerika,israil vs. gibi ülkelere peşkeş çekildiği sürece eylemler sürmeli ve bu eylemler haklıdır...Bırakında bu kadar hakkıımız olsun.Bırakında birşeylere karşı çıkabilme hakkımızı kullanalım.

Bu arada;

Bu olaylarda ortaya çıkan maddi zararı tabiki desteklemiyorum..

sen adam akıllı gösterini yapsan protestonu etsen 

azmış eşek gibi sağa sola saldırmasan

ne gaz maskesine gerek kalır nede sapana nede polise

bilmem anlatabildimmi 

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

mobydick64 bunu yazdı:

peki sen İMF den bugüne kadar para alan ülkelerin o paraları işleterek yaptıkları kar gelirlerinin 3,5 sene gibi bi zaman zarfında İMF ye faiz olarak gittiğini biliyormusun?

peki sen İMF den para aldıktan kısa bir süre sonra işsizlik oranın ülke genelinde artacağını biliyormusun??

Tr nin imf ye ortak olduğunu biliyormusun? imf yi savunmuyorum ama el altında durması lazım

devalüasyon olduğunda 2001 krizinde imf olmasaydı kimden para alacaktı Tr? içecek su bulamıyacaktın faizli veriyo ama veriyo

tayip neden imf ye muhtaç değil araplardan alıyo çuvalla para o ordan yırtıyo 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

lordvader89

Che denen herifin ne olduğunu biliyorum. Siz bilmiyorsunuz ki güya o çok sevdiğiniz Atatürk'ten bile önce geliyor. Maddi zararı desteklemiyormuşmuş. Zarar vermekten başka ne işe yararsınız ki. Maddi zarar harici yaralanan ölen insanlar da olabiliyor. Birşeyi protesto ediyorsan alırsın 2-3 pankart uslu uslu düşüncelerini söylersin. PKK'dan hiçbir farkları yok. Hepiniz neyin ne olduğundan habersiz, kendi beyniniz ile değil başkalarının beyni ile düşünen, yetiştiğiniz çevreye göre sözde devrimci ya da pkk olan tiplersiniz. Yetiştiğiniz çevre öyle olmasa bile boşluk bir anda o tip insanlarla bir şekilde iletişime geçtiğinizde onların safına geçiyorsunuz.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    melodeath
    melodeath's avatar
    Erkek

haber kanalında diyo yabancılarda yürüyüş yaptı ama polis onlara tazzikli su biber gazı vs kullanmadı diye

lan adamlar insan gibi yürüdü be  arada taşkınlıkları oldu ama polis o anda müdahale etti 

bide güya türklere bak millet içerde yemek yiyo ki eminim kendiside daha önce orda yemiştir adam gelmiş cam cerceve indiriyo 

bence sırf eğlence olsun diye bunu yaptılar aralarında imf karşıtı olan az dı diye düşünüyorum

Sticking feathers up your butt does not make you a chicken.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı:

mobydick64 bunu yazdı:

peki sen İMF den bugüne kadar para alan ülkelerin o paraları işleterek yaptıkları kar gelirlerinin 3,5 sene gibi bi zaman zarfında İMF ye faiz olarak gittiğini biliyormusun?

peki sen İMF den para aldıktan kısa bir süre sonra işsizlik oranın ülke genelinde artacağını biliyormusun??

Tr nin imf ye ortak olduğunu biliyormusun? imf yi savunmuyorum ama el altında durması lazım

devalüasyon olduğunda 2001 krizinde imf olmasaydı kimden para alacaktı Tr? içecek su bulamıyacaktın faizli veriyo ama veriyo

tayip neden imf ye muhtaç değil araplardan alıyo çuvalla para o ordan yırtıyo 

yapma yaw. bu ülke Kurtuluş savaşı sırasındada IMF den para almış dimi.. hamdolsun araplardan alınanla bizi kriz teğett geçti :)

meraklanma hocam hani sedat pekerin bi sözü vardır severim

Bir piç olup imparator olmaktansa ,, onurlu bir hiç olmayı tercih ederim..

IMFnin verdiği parayla bu ülke bana su veriyorsa susuz ölmek ondan daha iyidir...

BU ülkede senin karnını tayyip doyurmuyor seni ancak sen doyurabilirsin.. GERCEKCİ OL, İMKANSIZI YARAT

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    devrimcilik nedir Anarşistlik nedir ? birisi acıklasın ona gore yorum yapacam :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juba
    Juba's avatar
    Erkek
    iyi oldu amk burger kingine, mc donaldsına, ing bankasına, polisede iyi oldu amk allah sanıyolar kendilerini

Demiri demirle dövdüler; biri sıcak biri soğuktu, İnsanı insanla kırdılar; biri aç biri toktu. Pir Sultan Abdal
Toplam Hit: 10480 Toplam Mesaj: 96