folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bunun Adı Devrimcilik Değil Anarşistlik

Bunun Adı Devrimcilik Değil Anarşistlik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:
    -----------------------------

lordvader89 bunu yazdı:
    bence dünkü olaylarda göstericiler haklıydı.Bende gidecektim ama İstanbul dışındaydım.

sebep?

çünkü hiçkimse devrimcilerin,anarşistlerin üzerindeki baskıyı bilmiyor...Bu bir dışa vurumdu ve devam eder.Para fonu davası Türkiyeyi göz göre göre sömürürken,Emperyalist güçler Türkiyeyi sömürken,Gelir bu kadar yanlış dağılırken vs. bu tip gösteriler devam edecek hemde artarak.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı:
    SeRDaR bunu yazdı:
    DJ_Alper bunu yazdı:

serdar yıllar önceki olayı niye koyuyorsun bulamadın dimi

bir görüntü bir olay? :) adamlar talimat aldı bulamazsında 

Polisi öldürene kadar döven tkp lilerin videosu vardı geçenlerde tbtye yine koymuşlardı arkadaşla koysunda serdar bey izlesin içi sızlar belki

---------------------

Dün haberlerde izledim alper üniverste öğrencisinin yediği dayağı hatta amatör kamera ile çekmişler izlediysen haberleri görmüşsündür yıllar önce dediğin hocam geçen sene değil önceki sene emekli olan yok hepsi hala görevde :) şiddet hiç bir şekilde tasvip edilemez 2 tarafında irbirine yaptığı s

sen işkenceci polisleri tasvip ediyorsun sonrada kalkıp dayak yiyen polise için sızlasın diyorsun dayak yiyen vatandaşa için sızlıyor mu senin benim sızlıyor işte bu eleştiriye bu yüzden yapıyorum burada kimse dayak yemesin şiddet görmesin diye ne polis ne vatandaş benim babam akrabam emniyet mensubu değil ellerine düşünce kurtarsın beni ankarada dayımda yok benim gibi emniyete bir adam düşerse vay onun haline neden bunu diyorum dersen geçen bir mesajda sen demiştin emekli polisi şikayet etsem ne olur demişti biri it kuyruğunu ısırmaz demiştin ondan diyorum. Ben bizzat düşmedim ama gayrettepeye düşen insaları tanıdım gördükleri işkenceyi anlattılar kanım dondu bir çok polis de tanıyorum içlerinde çok iyileride var ama genel anlamda polis gözümde değerini yitiriyor polisin umrundamı diyeceksin olmalı Ben Vatandaşım...

Serdar önceki sayfadaki resimlere bak elinde bu olayla ilgili resim video varsa koy yoksa zaten konşmaya yüzün olmaz diyeceğim yinede yazıyorsun :)

okumadığın için artık sana cevap vermem okusan yazdığımı anlardın hala beni onları destekliyor olarak algılıyorsun sebebi yazdıklarımı okumadığından o yüzden yazacağım ama yazılarımı okuyup anlayıp öyle yorum yapana okumadan yorum yapan birisine ne yazsan boş çünkü

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı:

SeRDaR bunu yazdı:
    ya sağa sola saldıranların ta a.k beni onlara destek veriyor gibi göstermeyin burada bir takım konularda eleştirimi bildirdim
    MEMLEKETE ZARAR VEREN SOKAKLARDA TERÖRİSTÇE GÖSTERİ YAPAN HİÇ KİMSEYİ DESTEKLEMİYORUM DESTEKLEMEMDE

peki onlara engel olmaya çalışanları neden kötülüyorsun oh iyi olmuş tarzında?

destek vermiyorsan karşı isen senin gibi karşı olanları niye desteklemiyorsun? 

çok garipsin ya :)

Genel anlamda İfade ettim bu olay değil sadece genel anlamda orantılı güç kullanmıyorlar bunu kast ediyorum ben demek istediğim başka zaman kendilerinin yaptığı bugün kendi başlarına gelince biraz empati kurmaları gerek diye dedim ben yoksa görevi engelleyecek tabi hukuk nasıl engelle diyorsa öyle engelleyecek umarım yazımı okursun

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

lordvader89 bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

lordvader89 bunu yazdı:
    bence dünkü olaylarda göstericiler haklıydı.Bende gidecektim ama İstanbul dışındaydım.

sebep?

çünkü hiçkimse devrimcilerin,anarşistlerin üzerindeki baskıyı bilmiyor...Bu bir dışa vurumdu ve devam eder.Para fonu davası Türkiyeyi göz göre göre sömürürken,Emperyalist güçler Türkiyeyi sömürken,Gelir bu kadar yanlış dağılırken vs. bu tip gösteriler devam edecek hemde artarak.

yani bu yüzden 1 kişi öldü bu yüzden esbaflklara bankalara iş yerlerine zarar verildi ?

sana kim üflüyo bunları sizin ana üfürükçünüz vardır onu al gel karşılıklı konuşalım çünkü ha siz ha süleymancılar feytullahcılar gözümde hiç farkınız yok beyininiz yıkanmış

çoğunuza imf nedir desem bilmez bile :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:
    DJ_Alper bunu yazdı:

SeRDaR bunu yazdı:
    ya sağa sola saldıranların ta a.k beni onlara destek veriyor gibi göstermeyin burada bir takım konularda eleştirimi bildirdim
    MEMLEKETE ZARAR VEREN SOKAKLARDA TERÖRİSTÇE GÖSTERİ YAPAN HİÇ KİMSEYİ DESTEKLEMİYORUM DESTEKLEMEMDE

peki onlara engel olmaya çalışanları neden kötülüyorsun oh iyi olmuş tarzında?

destek vermiyorsan karşı isen senin gibi karşı olanları niye desteklemiyorsun? 

çok garipsin ya :)

Genel anlamda İfade ettim bu olay değil sadece genel anlamda orantılı güç kullanmıyorlar bunu kast ediyorum ben demek istediğim başka zaman kendilerinin yaptığı bugün kendi başlarına gelince biraz empati kurmaları gerek diye dedim ben yoksa görevi engelleyecek tabi hukuk nasıl engelle diyorsa öyle engelleyecek umarım yazımı okursun

hocam polis tutup sabahın köründe kalkıp önceki geceden uykusuz kalıp gelip kovalamaz oda emir kulu

görevi vatandaşın güvenliğini sağlamak onu yapmaya çalışıyor seni ben 2 gün nöbete bırakayım sonra 2 günde izinleri iptal edeyim yarı uykulu aç göndereyim bak o göstericiyi ne yapıyorsun :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı:

lordvader89 bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

lordvader89 bunu yazdı:

sebep?

yani bu yüzden 1 kişi öldü bu yüzden esbaflklara bankalara iş yerlerine zarar verildi ?

sana kim üflüyo bunları sizin ana üfürükçünüz vardır onu al gel karşılıklı konuşalım çünkü ha siz ha süleymancılar feytullahcılar gözümde hiç farkınız yok beyininiz yıkanmış

çoğunuza imf nedir desem bilmez bile :)

peki sen İMF den bugüne kadar para alan ülkelerin o paraları işleterek yaptıkları kar gelirlerinin 3,5 sene gibi bi zaman zarfında İMF ye faiz olarak gittiğini biliyormusun?

peki sen İMF den para aldıktan kısa bir süre sonra işsizlik oranın ülke genelinde artacağını biliyormusun??

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugurben
    ugurben's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:
    e-5 de kafalarını dışarı çıkaramadılar  polis arabasının içinden bir tanesi motorunu bıraktı kaçtı eee nasıl oluyormuş 4-5 yunus polis bir olup üniverste öğrencisini tekme tokat girişmeye hastanelik etmeye benzemiyor bu işler karakolarda işkence yapmayada benzemiyormuş değilmi çoğunluk karşısında nasılda kaçmaya yer aradılar korkudan camdan yukarı ateş ediyorlar biraz empati yapmayı öğrenirler polis amcalar :) neden derseniz kimse kimseyi dövmeye işkence yapmaya hakkı yoktur cezayı hakim verir hukuk sisteminde dayakla ceza yoktur 4-5 polis çullan sıkıştır neymiş içki içiyormuş içiyorsa tak kelepçeyi götür karakola ne savcılık ne cezası varsa verir silahmı çekmiş ne yapmış

katılıyorummm polis olan kendını kıral sanıyor....

sevdigim 3 turk atasozu.. 1- besle kargayı atsın iftirayı, 2- yayılma sivril ( bu bir çin atasozudur), 3- luzumsuz eşek sucuk olur ( buda bir çin atasozudur ) ve son olarak, 4- ak akçe karagün kara akçe ak gün içindir...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    Belki bi bilen vardır alper.bizim politika işleri de ithal olunca herşey herkese uyar gider.vatandaş hesap sormazsa olmaz.herkes bugünü düşünürse yarını bulamaz.gelecek karanlığa bürünmüş yumak gibi üstümüze geliyor.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

lordvader89 bunu yazdı:
    bence dünkü olaylarda göstericiler haklıydı.

Che denen herifin resmini kullanan birinden de bu yorum beklenir zaten. O verdikleri zarar kimin cebinden çıkıyor. Onlar haklı ama ben haksızım dimi kırıp döktükleri yerlerin parası o yüzden bizim cebimizden çıkıyor. Ben oradan geçen biri olsam o olayların ortasında kalıp bana birşey olsa onlar haklı yine ben haksızım dimi? 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    Olaylara tek yönlü bakmakta sağlık getirmez.o olay için şöyleydi böyleydi diyerek sona varılmaz.herşey bir sistem bütünü olarak ele alınmalı.sonucta kitle hareketi oluyo.polis 24 saat çalışırsa o polis artık nasıl kamu hizmeti yapar şaşılır.amerikan polis sistemi dünyadaki en büyük polis endüstrisidir.günde 10 saat çalışma ve özel hakları olan gelişmiş bir sistemdir.şimdi o sistem ile bizdeki sistem nelere yol açabiliyor görüldü dün.insanları  etkisiz hale getirmeyi bırakın tenha yerlere kanalize etmek olamaz o iş.galeyana gelen potansiyel grupta kontrolden çıkarak herşeyi yapar.olayları çarpıtmıyorum ama bu iş bu şekilde yürümez.devlet yapısı çatırdamış.burokrasi iş yaptırmıyor rüşveti körüklüyorsa devlet omurgası yaralıdır.daha hangi taraflarından bakalım olaylara.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
Toplam Hit: 10482 Toplam Mesaj: 96