folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bunun Adı Devrimcilik Değil Anarşistlik

Bunun Adı Devrimcilik Değil Anarşistlik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

mobydick64 bunu yazdı:
    -----------------------------

peki sen İMF den bugüne kadar para alan ülkelerin o paraları işleterek yaptıkları kar gelirlerinin 3,5 sene gibi bi zaman zarfında İMF ye faiz olarak gittiğini biliyormusun?

peki sen İMF den para aldıktan kısa bir süre sonra işsizlik oranın ülke genelinde artacağını biliyormusun?? 

Tr nin imf ye ortak olduğunu biliyormusun? imf yi savunmuyorum ama el altında durması lazım

devalüasyon olduğunda 2001 krizinde imf olmasaydı kimden para alacaktı Tr? içecek su bulamıyacaktın faizli veriyo ama veriyo

tayip neden imf ye muhtaç değil araplardan alıyo çuvalla para o ordan yırtıyo 

Öyle dökme suyla değirmen dönmez.çuvalla gelen parada kayıt altına alınmaz arap tan yardım gelcekse yazıklar olsun bize.İMF ye muhtaç olmuşsak atatürk vs nutukları atmayalım.herhangi bi  miras kalmamış ortalık arpalık gibi haraç mezat yeri olmuş.İMF ye neden muhtaç kalınıyo aksilik o.Ekonominin bir tuğlasıda İMF den ise bu yapı sürekli viran olmaya mahkumdur.kendi üretimini kuracaksınki o kadar da dış alım ihtiyacın olmalı dengeyi koruyacaksın.tüketerek üreteyim dersen herşeyin açık saçık olur.sen gel Tr bütçesine bak iç borçlanma açık.dış ticaret açık.kamu dengesi açık.2010 gelmemiş bütçe açık.Önden açık arkadan açık ekonomiye nerden bakarsan bak striptiz yapıyor.tamamen stiptiz ekonomisi.herşeyi de bir olaya bağlayarak bi yere de varılmaz.olayların geliişbeilme ihtimalleri vs herşey mümkün.Bu halkın aydınlığa ihtiyacı var gündüz eline çıra da  versen fayda olmaz... 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

weskeyy

İyi güzel yazmışsın her tarafımız açık tamam da niye benden alıntı yaptın onu anlamadım?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

polislerden haz etmem. ama böyle orospu çocukluğu yapanlardan hiç haz etmem. garibanın suçu ne gavat herifler. gidin ne derdiniz varsa kimleyse onlara bulaşın. ordaki sıradan dürümcü yada lüks lokanta batıyormu size... yazık diyorum kim bunları tuttuysa kim bunların bu kadar beynini yıkadıysa... neye karşı olduklarını anlamamışlar önlerine gelen herşeye saldırıyorlar. boşta duran arabayı yakmak teröristliktir. sol naraları atanlarda önce kendilerine taban olarak gördükleri 'HALK' a zarar vermemeyi ögrensinler. yoksa daha çooooooooook %1 alırlar.

yazı uzar gider çok sinirime dokundu görüntüler.

eyv.

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek
    weskeyy

hoca ayırayım derken tokatı bize vuruyon ha :))senin yorumun dj alpere aga :D benden alıntı yapmışsın ama :D

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    Orda hareket senden Alper e gitti.arada sen kalmadın korkma.farklı olmasın fiziksel değil hani.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek
    imfden gelen paralar nereye harcanıyor? imfye o kadar laf ediyorlar da haklılık payı var mıdır buna bakmak lazım! adam bize borç para veriyor mu? veriyor! o zaman nereye harcadığına da karışır kimsenin de buna itiraz etme hakkı yoktur! imfnin dediklerinin bir kısmını yapsaydık şimdiye kalkınırdık! seçim zamanı dağıtılan beyaz eşyalar yardım paketleri vs. bunların paraları nerden harcandı arkadaş? imf sana diyor ki madem benden borç alacak kadar kötü durumdasın o zaman harcamalarını kısacaksın! yatırımını geri kazandıracak işlere yatıracaksın ki ana paranı heba etmeyeceksin diyor! biz napıyoruz peki? bizde seçim zamanı partilere akan paraların haddi hesabı yok! memura en ufak bir denetim yok! weskeyy in de dediği gibi ekonomi striptiz yapıyo! herşey acık! gelir kaynağı olarak trafik cezaları vergiler haricinde hiçbişey yok! olanı da ya özelleştirdik ya sattık ya da kapısına kilit vurduk! ondan sonra da cıkmış laf ediyoruz! kimse kusura bakmasın ama bu ülkenin çivisi cıkmış! halk vatan millet ülke için değil kendi cebi için çalışıyor sadece! bu hafta başımdan gecen bir olayı aktarayım size! belediyenin yaptırdığı bir siteden ev aldık! evi almak için tapuya gittik tapudaki memur 300 tl kesik attı! belediye kendi ödemesi gereken %3 lük payı bize ödetti! ha bunu düzgün bir yere harcasa tamam diyecem ama %3 ü ödediğine dair fatura kesti! e bu para nereye gitti? yan cebe! gelen bişeyler kırptı giden bişeyler kırptı! hiçkimse bu ülke kalkınsın daha ii yerlere gelsin diye uğraşmıyor! herkes işin sahtekarlığında kim kime nasıl kazık atarım düşüncesi içerisinde! ha şikayet et derseniz bizim hocanın cok güzel bir lafı var onu aynen aktarayım size "ananı s*ken kadı! kimi kime şikayet edeceksin?"

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

bakın bilende konuşuyor bilmeyende konuşuyor imf nin borç para verditen sonra karışması borcunu alma güvencesi çerçevesinde olur

gözünüzü seveyim hiç birşey bilmiyorsanız elinizin altında internet var açık bakın imf nedir görevleri nelerdir üyeleri kimdir türkiye nekadar ortağı bu ortaklıkdan nekadar yararlanabilir türkiye kaç yılında imf den para almıştır v.s v.s  

---

sevmiyorsan sevmeye bilirsin istemiyorsan ülkende istemeye bilirsin imf yi istemiyorum bankaları taşlıyo

lan göt herif ozaman söyle anana babana sana parayı mektupla göndersin sevmediğin bankayı niye kullanıyorsunki?

milli servettir yine bunun masrafı benden senden kendisinden çıkacak salak işte okadar cahiller ki bunlara üflfyorlar kulaklarına yok böyle yok şöyle :) kendilerinde düşünme kabiliyeti yok aptal aptal yayınları okutuyorlar globalleşme karşıtıs  bilmem ne emperyalist ülkeler felan sorsan neyin ne olduğunu bilmiyor

ülke zamanında bu salaklar yşüzünden çok çekti neden hep gençler var? o günleri bilmeyenler var mallar yüzlerini kapatıyarlar hepsi tek tek fişleniyor haberleri yok polis kamerası dibinde adamı çekiyo farkında değil :) çoluk çocuk işte

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    YaSevYaTerkEt bunu yazdı:
    lordvader89 bunu yazdı:

Ama göstericilerin yanında gaz maskesi taşımalarını,sapan taşımalarını haklı buluyorum.

Gaz Maskesini diğer göstericiler osurduklarında korunmak için,

Sapan'ı ise acıktıklarında kuş vurmak için taşıyorlar değilmi :)

muahah aynen aynen :D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

Alper arkdaşımıza katılıyorum  bi sürüde eğleme katıldım ama şu war

durduk yere polisin daldını görmedim her zaman aramızdan 1-2 öküz  ya taşkınlık yapar yada olmucak slogan atar yada vs.

arkadaşlar gerçekçi olalım plz..  aramıza o öküzleri sokanları araştıralım ..

tkp  başlı başına zaten  bide tkp yanın bi tarafına soktum dhkpçiler war.

edit1:

ha bu arada imf den kredi almayışımızı  destekliyorum  çin nasıl dış borcunu kapatana kadar prinç yedi bizde yicez.Tamam işsizlik  felan durumlar kötü ama şuan dişimizi sıkmazsak krediye başvurursak sil baştan geri.

tamam akpyi sevmiyorum sevmiyorunuz ama ekonomiyi  iyi biliyolar bunu kabullenin.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dertli
    dertli's avatar
    Erkek

alper sonuna kadar arkandayım..

way be ne kadar polis düşmanı var a.q siz polise taş atın dövmeye kalkın sonra götünüz sıkıştığında polisin şeyini yalayın size ne derler bilemiyomki. 

imzayı bıraktım basıyorum artık
Toplam Hit: 10481 Toplam Mesaj: 96