Çikolatalı Lokma Furyası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liarhack
    Liarhack's avatar
    Erkek

Özellikle istanbul ve diğer metropol kentler de çok fazla bu tarz gıda firmaları açılmaya başlandı. Şuan bir semte 6 - 7 çikolatalı lokmacı düşüyor ve işin komik tarafı bu işe el atan kişiler ne lokmadan anlıyor ne çikolatadan, bide mottolarında gereksiz bir mizah, baygınlık geldi görmekten.  Sizce kaç yıl ömrü var bu çikolatalı lokmanın ?

Liarhack tarafından 25/Mar/19 17:12 tarihinde düzenlenmiştir

www.tithack.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ekim ayını anca görür. Şuan trend oldu ondan iş yapıyorlar.

Çiğ köfteci>Börekçi>Lokmacı

Şuan en iyi iş ucuza sulu yemek satmakta var. İnsanlar tatlıdan bıkar ama sulu yemekten bıkmaz. Temiz ve hesaplı yaptıktan sonra iyi ekmek var bu işte. Millet kebaptan, kızartmadan bıkmış durumda. Katı yemekten keçi gibi zeytin bırakıyorlar helaya.

mkyb tarafından 25/Mar/19 17:16 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moustache
    moustache's avatar
    Erkek

Instagram var oldukça bunların ve benzerlerinin furyası sona ermiyor.Insanlar o lokmayla o mekanda foto çekilip instaya atmalı.Ve bunu gören çevresindekiler de atmalı.

Yoksa ölürüz.

buralar eskiden dutluktu..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liarhack
    Liarhack's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Ekim ayını anca görür. Şuan trend oldu ondan iş yapıyorlar.

Çiğ köfteci>Börekçi>Lokmacı

O zaman bu işin en güzel kazananı endüstriyelciler ile franchising veren firmalar olacak.

www.tithack.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=TQA3LiGZ-2o

tek nedeni

end tarafından 25/Mar/19 17:16 tarihinde düzenlenmiştir

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek
    Liarhack bunu yazdı

Özellikle istanbul ve diğer metropol kentler de çok fazla bu tarz gıda firmaları açılmaya başlandı. Şuan bir semte 6 - 7 çikolatalı lokmacı düşüyor ve işin komik tarafı bu işe el atan kişiler ne lokmadan anlıyor ne çikolatadan, bide mottolarında gereksiz bir mizah, baygınlık geldi görmekten.  Sizce kaç yıl ömrü var bu çikolatalı lokmanın ?

El atan kişilerin lokmadan anlamasına lüzüm yok hocam.

franchise iş modelinin olayı bu zaten.

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

ben 20 yaşındayım 2007 de falan hatırlıyorum donanımhaber forumlarında millet ilk önce site açıp para kazanma peşindeydi ardından hosting satışı yapmaya başladılar kimileri e-ticarete yöneldi kırdı parayı. atv'de yayınlanan adanalı dizisinden sonra çiğköfte patlama yaşadı herkes çiğköfte dükkanı açtı şimdi de lokmacı açma kültürü oluştu.

Ben biteceğini sanmam böyle hızla yükselen akımlar ilginç bir şekilde tutuyor türkiyede. Sanırsam reklamı bedavaya getiriyolar ondan dolayı. Heryerde lokmacı açıldığının farkında olmayan insan sayısı çok azdır. Sokağa çok çıkmam hiç görmedim lokmacı dükkanı ama yiyesim geliyor sosyal medyada gördükçe. Tam tez konusu ha niye böyle iş fikri akımları oluşuyor türkiyede? :D

HACKEROKAN!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

neden izlettin bunu bize reiss neden

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

+1 :D 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

full yağlı mq nasıl mideleri kaldırıyor bunu insanların. İzmirde falan o civarlarda seyyar arabalarda yapıp satıyorlar ya da dağıtıyorlardı. Ben üniv zamanlarında beleş dağıtılana denk geldim niye ne için bilmiyorum da neyse aldı arkadas bitane yedim, arkadas nasıl lan süper dimi dedi izmirliydi şimdi lokmayı da övdü baya siktir deli diyemedim dedim ki iymiş knk. O gün bugündür aklıma gelmediydi bile bu konuyu görene kadar :D Bi ara şu kuzey güneyde de bişi vardı makaroni mi ne deişik bişi tatlı falan şikilatalı o da bi denendi ortalıkda tutulmadı. 

Şunu da söylemeden edemeyecem abicim gevrek değil simir, çiğdem değil çekirdektir onun adı mk. İzmirlilere selamlar :)

next next next install
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Headhunterz
    Headhunterz's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

full yağlı mq nasıl mideleri kaldırıyor bunu insanların. İzmirde falan o civarlarda seyyar arabalarda yapıp satıyorlar ya da dağıtıyorlardı. Ben üniv zamanlarında beleş dağıtılana denk geldim niye ne için bilmiyorum da neyse aldı arkadas bitane yedim, arkadas nasıl lan süper dimi dedi izmirliydi şimdi lokmayı da övdü baya siktir deli diyemedim dedim ki iymiş knk. O gün bugündür aklıma gelmediydi bile bu konuyu görene kadar :D Bi ara şu kuzey güneyde de bişi vardı makaroni mi ne deişik bişi tatlı falan şikilatalı o da bi denendi ortalıkda tutulmadı. 

Şunu da söylemeden edemeyecem abicim gevrek değil simir, çiğdem değil çekirdektir onun adı mk. İzmirlilere selamlar :)

Lokma, İzmir’de ölmüş kişilerin ruhu için veyahut iyi giden bir olaya Şükran için insanlara dağıtılır. Lokmayı alan insanlar genelde allah kabul etsin derler. İzmir’i bu kadar gömmenize anlam veremeyip size iyi günler diliyorum. 

Toplam Hit: 9638 Toplam Mesaj: 73
lokma çikolatalı lokma lokmata lokmaland chocoloq game of lokma