Çocukken....

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imgesel
    imgesel's avatar
    Erkek
    ahh ah fırlama olduğum gunerl aklıma geldi

yenenek olmadan resim <br> ÇİZİLEMEZ <br> çalışma olmadan yetenek <br> FAYDA ETMEZ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeTaL
    PeTaL's avatar
    Dişi
    benim cok fantastik olacak ama cocukken metabolizmamın kucuk insancıklardan olustugunu dusunurdum mesela kalbimizi olusrturan bir grup insancık midemizi olusturan baska bir grup insancık bobreklerimizi olusturan baska bir grup birde onları böle süvari gibi hayal ederdim hepsi pelerinli falan ortacag askerleri gibi:D midedekiler mor kalptekiler kırmızı diye ayrı renkte ama aynı kıyafetleri olan insancıklar onlar istiyor diye yemek yiip su içtigimi zannederdim gece yatınca bir sey istiyorlarmı diye dusunurdum organlarımın varlıgını ogrenmem cok buyuk hayal kırıklıgı yaratmıstı kabullenememiştim=))

rüyaları gerceklestirmenin en guzel yolu uyanmaktır
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dunyahali
    dunyahali's avatar
    Erkek
    leblebi tozuyla para yutmadım eksiklerim war tmmlıcam

DiBe VuRmAyA bİrAz DaHa Az KaLdI..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek
    çatıdan aşşağı doğru işerdik :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaYGo
    ZaYGo's avatar
    Erkek
    zillere basıp kaçıyoduk:D Bide caddelerde geçen taxi lere Taxi! diye bağarıyoduk tabi sesimizi kalınlaştırarak taxi yavaşlaıp bize doru geri geri gelmebaşlayınca bağararak hahahihi  kaçıyoduk :)))

Long Live Turkey..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    evde kös kös oturup çizgi film izlerdim

le le le sakine
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madcrazy
    Madcrazy's avatar
    Erkek

@H2nds0me

bizde balkondan aşşa tükürme morartıcıyla adamlara sıkıp çömelirdik eskiden siper hesabı manyak oluyo kendını savaşta gibi hissediyosuın bi an çocukluk zamanı işte :D en çok yaptıgımı anlatayım zillere basmak la başladık sonra daha yaratıcı hale getirip zil düğmelerini sökmeye daha sonra buda az gelmeye başladı zil kutusnun kablolarını kesme daha sonra buda az geldi zil kutusunun tamamı sökme başladı bi gece çıktıkmı 10 zil kutusuyla dönerdik sonra lazer le başka pencerelere ışık tutardk pencereyi açınca kapardık çok piç tik çook :D

Hardcore Gamer - Android Game Developer
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LostDream
    LostDream's avatar
    Erkek

PeTaL bunu yazdı:
    -----------------------------
    benim cok fantastik olacak ama cocukken metabolizmamın kucuk insancıklardan olustugunu dusunurdum mesela kalbimizi olusrturan bir grup insancık midemizi olusturan baska bir grup insancık bobreklerimizi olusturan baska bir grup birde onları böle süvari gibi hayal ederdim hepsi pelerinli falan ortacag askerleri gibi:D midedekiler mor kalptekiler kırmızı diye ayrı renkte ama aynı kıyafetleri olan insancıklar onlar istiyor diye yemek yiip su içtigimi zannederdim gece yatınca bir sey istiyorlarmı diye dusunurdum organlarımın varlıgını ogrenmem cok buyuk hayal kırıklıgı yaratmıstı kabullenememiştim=))
    -----------------------------

muhahahah süper ya :))

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

walla çoğunu yaptık hoca.. bunlardan başka aklıma gelen

zaman kavramıydı : herşeyin belli bir zamanı vardı bize göre gerçi bu keyfimize bağlıydı mesela misket zamanı,boncuk zamanı, su savaşı zamanı,boru zamanı, çivi zamanı ( kışın çamur olan toprağa çiviler fırlatılarak oynanan bir tür oyun :) )

boru zamanında  ( elektrik borularına külah sokup hava yolu ile fırlatma ) : kendi fikrim olan bişi deneyecektik külahların en ucuna toplu iğne yi takmak ve kedilere işgence çektirmek :) ama bizim elemanlardan birisi yalnışlıkla arkadaşının eline fırlatınca,mahalledende ( annem dahil ) herkez olayı iyice öğrenince ufak çaplı bi dayak yemiştim,hani fikir ( telif hakkı )  sözde bizim ya  :)) olsun yine olsa yine yaparım :)

yok hacı çocukluk gibisi ..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahmaran
    sahmaran's avatar
    Dişi
    babamin cüneytarkin olduguna inanirdim :))
Toplam Hit: 6807 Toplam Mesaj: 58