folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Diablo III Satış Tarihi Duyuruldu !

Diablo III Satış Tarihi Duyuruldu !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek

Blizzard' ın ilk 2008 yılında bahsettiği, o zamandan bu yana milyonlarca kullanıcıyı çılgınlar gibi beklettiği Diablo III duyuruldu.

Blizzard Diablo III ' ün çıkış tarihini, 15 Mayıs 2012 olarak duyurdu. Şuanda Battle.net üzerinden %59.99€' dan ön satışa sunuldu. Tabiki serverlar 15 Mayıs' ta açılıyor. Ayrıntılı bilgi için,

Blizzard'dan yapılan açıklamada oyunun dijital versiyonunun 15 Mayıs günü bir iki dakika içinde serverlarda hazır olacağı belirtildi.

Aynı gün oyunun kopyaları da ABD, Kanada, Avrupa ülkeleri, Güney Kore, Güneydoğu Asya, Avustralya, Yeni Zelanda, Tayvan, Hong Kong ve Macau'da raflardaki yerini alacak.

Oyunun dijital versiyonuna yukarıdaki ülke ve bölgelerin yanı sıra Meksika, Arjantin, Şili ve Brezilya'dan da ulaşılabilecek.

Geliştirme ekibimizin yıllar süren çalışmaları ve dünyanın dört bir yanındaki yüzbinlerce oyuncunun aylar süren beta testleri sonucunda nihayet sona yaklaştıklarını belirten Blizzard Entertainment CEO ve kurucu ortağı Mike Morhaime, "Önümüzdeki iki ay boyunca Diablo III üzerinde son ayarları yapmak ve 15 Mayıs’tan itibaren oyunculara muhteşem bir aksiyon-RYO deneyimi sunmak için can atıyoruz" diye konuştu.

Diablo III’te oyuncular beş kahraman karakterden birini (barbarian, witch doctor, wizard, monk veya demon hunter) ve şeytanın tükenmek bilmeyen lejyonlarına karşı heyecan dolu savaşlara katılacaklar. Oyuncular Sanctuary’i Burning Hells’in yozlaşmış güçlerinden kurtarma görevini üstlenecek, birbirinden farklı ve tehlikeli ortamlara girecek, tecrübelerini ve yeteneklerini geliştirecek, inanılmaz güçlere sahip eşyalar bulacak ve kendilerine savaşta katılacak veya başka şekillerde yardımcı olacak önemli karakterlerle tanışacaklar.

Güçlü eşleştirme ve iletişim araçları sunan Battle.net platformunun tüm işlevlerinden faydalanacak şekilde tasarlanan Diablo III maceraseverlerin heyecan dolu işbirliği oyunları için güçlerini rahatça birleştirmelerini de sağlayacak. Battle.net ayrıca Sanctuary kahramanlarının büyük zorluklarla elde ettikleri ganimetlerini satışa sunabilecekleri, zengin özellikli Diablo III müzayede evi için de güvenli bir altyapı sunacak. Oyuncular müzayedeevinde oyun altını karşılığında silahlar, zırhlar ve diğer değerli eşyalar satabilecekler. Oyuncular ayrıca müzayede evi satışlarındaki gelirlerini gerçek paraya çevirebilecek ve Battle.net Balance hesaplarında toplanan bu para ile Battle.net üzerinden aralarında Diablo III müzayede evi eşyalarının da bulunduğu çeşitli dijital ürünler satın alabilecek veya bir çok bölgede PayPal™ gibi üçüncü parti ödeme servisleri sayesinde hesaplarından para çekebilecekler. Müzayede evi ile ilgili ayrıntılar önümüzdeki haftalarda açıklanacak. 

http://www.cnnturk.com/2012/bilim.teknoloji/teknoloji/03/15/diablo.3un.cikis.tarihi.aciklandi/653279.0/index.html

https://eu.battle.net/account/management/digital-purchase.html?product=D3

http://eu.battle.net/d3/en/

http://yigitdemirag.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _ogz
    _ogz's avatar
    Erkek

Allah'ım bu günleri de mi görecektik. Sevinç gözyaşları dökecem şimdi.

kah cikarim gokyuzune seyrederim alemi, kah inerim yeryuzune seyreder alem beni...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

Blizzard yaptım mı tam yapıyor alınır da biraz beklemek lazım düşer fiyatı 

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

bir knight bir silkroad tarzı bi oyun geliyor bence..

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

Ekerci bunu yazdı:
    -----------------------------

şekerci yanılma olmasın diablo dan söz edliyor :D

Boş İşler Uzmanı..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

HeadBanger bunu yazdı:

Ekerci bunu yazdı:

aga online oyun,para ile bişiler alıp satabileceksin fln fln..cok benzer bişi cıkmış gibi..bekleyip görecez.

bu oyuna biz kullanıcılar nası ulaşacak acaba ? sistem gereksinimi fln ne olacak merak içindeyim. 

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _ogz
    _ogz's avatar
    Erkek

HeadBanger bunu yazdı:

Ekerci bunu yazdı:

Yanılıyor orası kesin de. Şimdilik bunun farkında değil. Farkındalık oluşturmak alzım.

kah cikarim gokyuzune seyrederim alemi, kah inerim yeryuzune seyreder alem beni...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

aglıcam yawwww :D sonunda :D 

Dur be kadınnnn....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _ogz
    _ogz's avatar
    Erkek

Kutu tasarımı çok güzel olmuş.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek

Collectors Edition nasıl olacak acaba..

http://yigitdemirag.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

eğer knight online gibi bir pvp sistemine sahip olup aynı zamanda hile hurdaya yer vermezse benim için değil bu sene hazırlandığım ygs-lys bütün bir üniversite hayatı yalan olur, 250 puanlık bir yer yazar yata yata okurum ver elini uykusuz geceler bir de dostlar oldu mu benle beraber başlayacak tadından yenmez.

Toplam Hit: 6652 Toplam Mesaj: 59