folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Diablo III Satış Tarihi Duyuruldu !

Diablo III Satış Tarihi Duyuruldu !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacktorx
    hacktorx's avatar
    Erkek

bunun II'sini 130 sefer bitirmiştim. hiç umudum yok ama hayırlısı.

artık hiçkimse beni yaşamıyor!! aşklarımı büyük kemanlarla çizdiler...içime belalar doğuyor.. yüzün parmaklarımın arasından kayıp yokoluyor...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

çok mu iyi oyunmuş anlamadım ki :D oynamayan bi ben varım heralde :D

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

FOXXLY bunu yazdı:
    -----------------------------

çok mu iyi oyunmuş anlamadım ki :D oynamayan bi ben varım heralde :D

yalnız değilsin hocam.

ingilizcem olmadığı için oyunlarını oynamak istemiyorum.

tam hikayeyi bilmek istiyorum :D

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Eredanne
    Eredanne's avatar
    Erkek

glaurung bunu yazdı:

eğer knight online gibi bir pvp sistemine sahip olup aynı zamanda hile hurdaya yer vermezse benim için değil bu sene hazırlandığım ygs-lys bütün bir üniversite hayatı yalan olur, 250 puanlık bir yer yazar yata yata okurum ver elini uykusuz geceler bir de dostlar oldu mu benle beraber başlayacak tadından yenmez.

Blizzard ve hile?

Knight online gibi bir pvp sistemi olamaz. Çünkü diablo 2 dende bildiğimiz gibi herkes wow gibi aynı dünyada (realm dünyasında) oynamıyor oyunu.
    Kişilerin kendi açtığı serverlarda oynanıyor diablo. Yani knight gibi bi pvp sistemi olamaz fakat yinede sürükleyici bir pvp sistemi var.

anubisx bunu yazdı:

Collectors Edition nasıl olacak acaba..

Battle.net'in duyurduğuna göre 1 tane 4 gblik usb verilecek içinde d2 ve d2 lod exp'i olacak d1 olmayacak.
    1 Adet Diablo 3 olacak
    WoW  için Fetish Shaman Pet
    Sc2 için Battle.NET Portraitler
    D3 için Aesthetic Artifactlar
    Behind the Scenes Blu-Ray/DVD Set
    Artbook
    Soundtrack CD

http://194.71.107.80/ Thepiratebay.se'e burdan ulaşabilirsiniz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imparatore
    imparatore's avatar
    Erkek

hacktorx bunu yazdı:

bunun II'sini 130 sefer bitirmiştim. hiç umudum yok ama hayırlısı.

Benimde umudum yok. Haybeye 140tl gidecek ona yanıyorum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek

Eredanne bunu yazdı:

glaurung bunu yazdı:

eğer knight online gibi bir pvp sistemine sahip olup aynı zamanda hile hurdaya yer vermezse benim için değil bu sene hazırlandığım ygs-lys bütün bir üniversite hayatı yalan olur, 250 puanlık bir yer yazar yata yata okurum ver elini uykusuz geceler bir de dostlar oldu mu benle beraber başlayacak tadından yenmez.

Blizzard ve hile?

Knight online gibi bir pvp sistemi olamaz. Çünkü diablo 2 dende bildiğimiz gibi herkes wow gibi aynı dünyada (realm dünyasında) oynamıyor oyunu.
    Kişilerin kendi açtığı serverlarda oynanıyor diablo. Yani knight gibi bi pvp sistemi olamaz fakat yinede sürükleyici bir pvp sistemi var.

anubisx bunu yazdı:

Collectors Edition nasıl olacak acaba..

Battle.net'in duyurduğuna göre 1 tane 4 gblik usb verilecek içinde d2 ve d2 lod exp'i olacak d1 olmayacak.
    1 Adet Diablo 3 olacak
    WoW  için Fetish Shaman Pet
    Sc2 için Battle.NET Portraitler
    D3 için Aesthetic Artifactlar
    Behind the Scenes Blu-Ray/DVD Set
    Artbook
    Soundtrack CD

collectors edition pre-release var mı ki... Olsa .. 

http://yigitdemirag.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

glaurung bunu yazdı:

abi 250 puanla giriliyo diye matematik dersinde 2+2=4 okyacağını mı sanıyorsun sen? dağın başındayım ve adamlar iflahımızı öpüyor be! :|

Çok sıkılıyom
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samurai
    samurai's avatar
    Erkek

önceden alanlar indiriyor oyunu, torrente bile düşmüş durumda ilgilenenlere duyrulur.

Mart 31 cekiyorsa Tahribat napsin...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

SweetyVolty bunu yazdı:

glaurung bunu yazdı:

abi 250 puanla giriliyo diye matematik dersinde 2+2=4 okyacağını mı sanıyorsun sen? dağın başındayım ve adamlar iflahımızı öpüyor be! :|

dostum mal değiliz heralde 250 puanla kolay okunan bir yer yazarız, tekirdağda çevre mühendisliği mesela arkadaş okuyor, hoca gelmiş yarın gelmeyin ben de yatayım demiş yani, yoklama sorunu da olmayan bir yer buldun mu tamam

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

DaSpOnGe bunu yazdı:

Ekerci bunu yazdı:

glaurung bunu yazdı:

aynen hoca :S ama merak ettiğim bişi var ne tarzda oyuncular bu oyuna sahip olabiliecek..paralı olacksa girmem mesela..knight ve silkroad parasız indirebiliorsun.yada netten indirip cracklenir.ama bu seferde key isterse yine oynamam

şöyle söyliyim senelerdir knight online oynadım bu 2011 kasım gibi wow oynamaya başladım ve geçenlerde arkadaş knight'a çağırdı oyunu oynayamadım wowdan sonra o kadar basit ve kullanışsız geldi. wowdaki rpg olayını,pvp olayını kavrıyan adam ki çok basit zaten SR,KO gibi oyunları bence oynayamaz. Kaldı ki burda blizzardtan bahsediyoruz orta dünyanın online versiyon şubesi diyebiliriz adamlara. yaptıkları oyunlar başka bişeye benzemiyo özgün oluyo bu yüzden napıyosunuz amk knight online'la kıyaslama ne :D

Ben kodaki pvp sisteminin oturup bokunu yerim dostum, combosu olsun yenilince küfür eden bebeleri olsun kurban olurum onlara, eh tabi bir de o yollar sanki bzim mahalle town memleketteki köy gibi olunca benliğimde tadından yenmiyor, yalının bir şarkısı var 7 sene olmuştur çıkalı onu şampiyon kafe o kadar çalmıştır ki ne zaman duysam kalbim böyle pıtır pıtır olur saçma bir gülümseme yayılır yüzüme =D

Toplam Hit: 6688 Toplam Mesaj: 59