Dizel Aracıma Benzin Koydular.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fdumanli
    Fdumanli's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

Bu sabah okula giderken 70 liralık mazot aldığımı sanıyordum, 10 km gittikten sonra aracım istop etti. Sanayide yapılan tetkik sonucunda aracıma benzin konulduğu söylendi, elimde fiş var. İstasyonla görüştüm, bir istişarenin ardından beni arayacaklarını söylediler. İzlemem gereken yol hakkında önerilere açığım

Teşekkürler

**

Güncelleme : Haliyle istasyon masrafları karşılayacak, depo ve filtre temizlendi, enjektörler bekleniyor, servise 2 tane elemanlarını yollamışlar takip etmeleri için. Servisteki ustayla görüştüm adım adım aracı test edeceklermiş.

Bugün ikame araç istedim yönetim kuruluyla görüşelim dediler. Çok sert yapmamak için akşam 11 e kadar haber bekliyorum diyip çıktım.

Fdumanli tarafından 14/Mar/17 14:57 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Of of.  Depon sökülüp temizlenecek, enjektörler temizlenecek vs. Benzin istasyonun üstüne git hocam. Umarım kaskon vardır ? Hayır insan motorun sesinden anlar en azından bu dizel diye.

Benzin istasyonu masrafları ödemeyi kabul etmiyorsa üzerinde plakanız yazılı akaryakıt fişinizi saklayın benzin istasyonunun bağlı olduğu genel merkezin çağrı numarasını arayarak şikayetinizi iletin bir ekip gönderiyorlar serviste onlar aracınızı inceleyip koyulan yakıttan numune alarak size bir evrak verip masrafı karşılıyorlar.

Denmiş internette.

mkyb tarafından 13/Mar/17 19:45 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

Hocam benzeri şirket aracında başıma geldi, akaryakıt istasyonu tüm masrafları karşıladı. Ama üstüne gitmen lazım sakın salma.

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

Hocam akaryakıt istasyonlarının yanlış yakıt sigortası vardır karşılamaları lazım. Eğer karşılamıyorlar ise epdk ya şikayet edeceğini söyle. Ayrıca hangi firma ise direk müşteri hizmetlerini ara yanlış yakıt koyduklarını bayi adını lokasyonunu ver. Önünden geçiyorsan fiyat panosunun altında bayi kodu vardır onunla da bayiyi şikayet edebilirsin. Ayrıca üste de para iste arabasız kaldığına işin olduğunu ve bu işi halledemediğimiz dair. Mecburlar hocam. Yanlış yakıt öyle kolay değil. 

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tri
    tri's avatar
    Erkek

hocam benim motorsiklete dizel koydu adam 

dizel ile çalışan binek motorsiklet görmedim ben bu zaman kadar(belkı protatip vardır:) 

neyse depo temızlendi  aktardılar falan en az 3 kere yolda bıraktı benı. mazotun motordan dışarı atılması zaman aldı baya 

tamir olduğunu düşünüp adamlarla hemen helalleşme daha sonra tekrar görüşebilirsiniz

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

izlemen gereken yoldan uzaklaşmış gibisin hocam

istisare nedir amk ? sende tamam öyleyse ben sizden haber bekliyorum diyip gittiniz mi

yarında beyfendi biz size fiş vermişiz kontrol etmemişsiniz 10 km gitmişsiniz ne bilelim sizin doldurmadığınızı deseler ne diyeceksiniz.

pompacı bana dizel mizel demedi bende standart zannedip benzini dayadım dese ne diyeceksiniz ? :)

allah korusun başına öyle bişi gelicek. aracı olduğu gibi alır çekici ile istasyonun ortasına bırakırım.

imzalı kağıdımı alır , yetkili servise çektirir komple elden geçirtirim.

nasıl bu kadar sogukkanlı oluyorsunuz yahu :D istisare filan 

http://www.leyladansonra.com/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

Mesleki sorumluluk Sigortaları var istasyonların sigorta kapsamında tüm sorunlar hallediliyo hocam mesleki sorumluluk Sigortaları yoksa pompala hacı ne koparırsan kardır şikayetçi olmamak için yakıtta kopar 3 aylık falan 😂 ihtiyacın görülsün 😂

Aracı kullanamadığın günler için araç ve tazminat talep et saldırı zamanı 

bamboocha tarafından 13/Mar/17 20:03 tarihinde düzenlenmiştir

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

hocam araç ne ? model? yeni araçlarda depo kapağında yazar dizel mi benzin mi diye ondan sordum.

ilk yapman gereken yetkili servise çektirip hasar tespiti yaptırmak. araç yeni birşeyse değer kaybı da isteyebilirsin, kullanamadığın günler için de araç kiralarsın onu da karşılarlar

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fdumanli
    Fdumanli's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı

hocam araç ne ? model? yeni araçlarda depo kapağında yazar dizel mi benzin mi diye ondan sordum.

ilk yapman gereken yetkili servise çektirip hasar tespiti yaptırmak. araç yeni birşeyse değer kaybı da isteyebilirsin, kullanamadığın günler için de araç kiralarsın onu da karşılarlar

fabia 2008 hocam. eşşek gibi uyarı ikonu var.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fdumanli
    Fdumanli's avatar
    Erkek
    baristbt bunu yazdı

izlemen gereken yoldan uzaklaşmış gibisin hocam

istisare nedir amk ? sende tamam öyleyse ben sizden haber bekliyorum diyip gittiniz mi

yarında beyfendi biz size fiş vermişiz kontrol etmemişsiniz 10 km gitmişsiniz ne bilelim sizin doldurmadığınızı deseler ne diyeceksiniz.

pompacı bana dizel mizel demedi bende standart zannedip benzini dayadım dese ne diyeceksiniz ? :)

allah korusun başına öyle bişi gelicek. aracı olduğu gibi alır çekici ile istasyonun ortasına bırakırım.

imzalı kağıdımı alır , yetkili servise çektirir komple elden geçirtirim.

nasıl bu kadar sogukkanlı oluyorsunuz yahu :D istisare filan 

hocam dizel araca benzin sattığı an şirket suçlu konumda zaten, elimde plakalı fiş var. bu kadar dalavere anca goygoy olur.

Toplam Hit: 8346 Toplam Mesaj: 52
benzin hatalı dolum mazot akaryakıt