Dizel Aracıma Benzin Koydular.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    verruckt
    verruckt's avatar
    Erkek

Hocam öncelikle çok geçmiş olsun.

Aynı olay geçen ay başıma geldi.

Allah'tan pompayı depodan çıkarırken farkettim de marşa basmadım.

Acelem olduğu için acil yol yardım servisi çağırıp, istasyonda depoyu temizletip faturayı da akaryakıt firmasına ödetip devam ettim yoluma.

Ancak sonra süreci detaylı araştırdım. Edindiğim bilgiler şöyle ki;

Hemen yetkili servisi arıyıp durumu izah ediyosun. Koşarak geliyolar aracın başına. Servise aracı alıp gerekli işlemini yapıyolar.

Ardından çıkan kol gibi faturayı da akaryakıt firmasına ödetiyosun, Asıl eğlence de orada başlıyor işte.

Akaryakıt firmasında yetkili kişi ile güzelce bi tutanak tutuyosun.

Kamera kayıtlarından, pompada konulan yakıt bilgisine kadar tüm bilglerin, onların sistemlerinde mevcut olduğundan haberin olduğunu onlara iletiyosun.

Haklarında tazminat davası için başvuru yapacağını, Tüketici haklarına gideceğini, o firmanın genel müdürlüğüne üst düzeye gidecek şekilde şikayet edeceğini vs.. bi sürü koldan saldıracağını iletiyosun.

Karşılarında ezik/pasif şekilde durmadığını ve canlarını yakabileceğini onlara hissettirdikten sonra senin aracının masraflarını s.ke s.ke ödeme yoluna gidecekler.

Ancak senin için bu sürenin kısa olmayacağını bilmelisin. Haliyle sinir katsayında gün geçtikçe artacak.

Ayrıca küfür etmeden, sadece konuşarak kafa s.kme ve adam çıldırtma yeteneğin varsa sürecin çok daha fazla hızlanacaktır.

Küfür falan etme diyorum, haklılık katsayını düşürme diye. Aracı aldıktan sonra canın sıkıldıkça ara söv, rahatlarsın.

Araçsız kaldığın günler için, ikame araç talebini iletmeyi de unutma.

Tekrar çok geçmiş olsun hocam..

Zencinin malı züğürtün çenesini yorar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Aynı vaka 2 gün önce benim başıma geliyordu araç yeni corolla dizel yıllardır yakıt aldığım için benzin de önemsemem ama mazot ta ihmal etmiyorum bp shell standart başka onların ayarında opet var öbürlerini ingiliz diye eliyorum kaliteli yerli opet kalıyor 3-4 yıldır şaşmaz opet teyim olayımız geçen akşam havaalanı karşısında opetten mazotu alayım depo boş durmasın diyerekten saptım 20 25 yaşlarinda pompacı yanaştığım yere gelirken sordu benzin mi diye bende kapağında yazıyor dedim kasaya gittim döndüğümde eleman bana demesinmi abi benzin koyuyordum yanlış ürün uyarısı verdi dedi ben fişi uzattım gülüp geçtim hani çabalama durumları olmuş ondan da elaman dedim hani pompa benzini verse tamam.bu arada zannedersem 3-4 ay oldu emin değilim taşıt tanımlama sistemi opet te başarılı bir uygulama plakanızdan yakıt cinsiniz tanımlanarak pompacı kazalarının önüne geçilebiliyor başıma gelende buydu.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

https://eksisozluk.com/14-mart-2017-shell-rezaleti--5320969

hocam bu başlığı siz mi açtınız?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fdumanli
    Fdumanli's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı

hayır hocam olay dün oldu

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Servis ücret listesi çıkardı mı hocam ? 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    Fdumanli bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı

hayır hocam olay dün oldu

birileri sanki kasıtlı yapıyormuş gibi geldi bu olaylar üst üste gelince

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Benimde şirket aracına benzin koymuşlardı mazot yerine.

Yeni bir kişi başlamış dikkat etmemiş. Sürekli aynı istasyondan aldığımdan dolayı benzinlik sahibi ile de birazcık muhabbetim vardı. Sağolsun bütün herşeyi ile ilgilendi.

Normalde de onların ilgilenmesi gerekiyor zaten. Seninle alakalı bir durum değil. Fişini sakla istişare ayağıda göt ayağı. Biraz da bastırman gerekiyor. Sallayabilirler.

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

Geçen yıl izmir selway outlet deki petrol ofisinde de aynı durumu ben yaşadım. Ve 15-20 gün uğraştırdılar. önce temizlik ile herşeyin düzeleceği vs vs söyleniyor. sonuna kadar diretip sinirlerinize hakim olabilirseniz parçalar değişiyor ve herşey yoluna giriyor. tabi fatuırayı başta kabul etmiyorlar sonradan mecbur kalıyorlar. 

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacked75
    hacked75's avatar
    Erkek

Problemli olay gerçekten. Çekici dahil tüm masrafları akaryakıt şirketi karşılayacaktır üzerinde dur. Filitreler hortumlar depo enjektörler herbirşey temizlenmeli, inşallah subaplara zarar vermemiştir.

İçinizde hâlâ bomba atmasını bilmeyen hayvanlar var.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı

birileri sanki kasıtlı yapıyormuş gibi geldi bu olaylar üst üste gelince

Ben istasyona sormuştum çok oluyor mu diye adam çok sık oluyor dedi. Üst üste gelmedi üst üste internete yazanlar denk gelmiş sadece. Pompacılara güvenmeyin pompa depoya girene kadar başında bekleyin.

Toplam Hit: 8343 Toplam Mesaj: 52
benzin hatalı dolum mazot akaryakıt