Dizel Aracıma Benzin Koydular.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    Fatih54 bunu yazdı

dizel ve benzin depoların giriş yerlerini neden birbiriyle uyumsuz yapmıyorlar? Ya da yapıyorlar da pompacılar yerine oturtmadan mı dolduruyorlar?

uyumsuz zaten, benzinli araca dizel koyamazsın anca huni falan sokman gerekir araya inatla koyacam huleyn diyorsan. 

dizel pompası benzin pompasından büyüktür. benzini asyalı, mazotu zenci gibi düşünün lol 

Çok sıkılıyom
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    tri bunu yazdı

hocam benim motorsiklete dizel koydu adam 

dizel ile çalışan binek motorsiklet görmedim ben bu zaman kadar(belkı protatip vardır:) 

neyse depo temızlendi  aktardılar falan en az 3 kere yolda bıraktı benı. mazotun motordan dışarı atılması zaman aldı baya 

tamir olduğunu düşünüp adamlarla hemen helalleşme daha sonra tekrar görüşebilirsiniz

Diesel yakıtında parafin ( mum olduğu için ) yakıt yollarını meme enjektörleri tıkar

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun başına büyük sıkıntı lmışsın durduk yere.. 

Araçtan bir şekilde kurtulmak en hayırlısı..

Kendine İyi Bak ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun hocam en iyisi yakıt alirken inip başında bekliceksin

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ferriere
    ferriere's avatar
    Erkek
    Florenzi bunu yazdı

Aga bir defa Türkiye'de benzin doldurmak icin neden adam calistirilir anlamis degilim. Yurtdisinda cikip kendin dolduruyosun, iceri girip numarasini soyleyip oduyosun. Bu kadar basit.

Biz ülkecek tembeliz hocam bu sistem gelsede promosyon olarak pompacı getiren firmalar çıkar :))

Elektrikli araçlar iyice yayılsada rahatlasak

Edit: Hocam çok geçmiş olsun inşallah istediğin gibi sonuçlanır

ferriere tarafından 14/Mar/17 07:45 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek
    Florenzi bunu yazdı

Aga bir defa Türkiye'de benzin doldurmak icin neden adam calistirilir anlamis degilim. Yurtdisinda cikip kendin dolduruyosun, iceri girip numarasini soyleyip oduyosun. Bu kadar basit.

Burdakiler bir nevi bekçide ondan lt 5 tl olunca başına adam koyuyor haliyle.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

hocam bu tarz haberler başka yerlerdende gördüğüm için fiş alırken litre fiyatına bakıyorum. Bu bi çözümmüdür. Mal 4.60 yazıpta litresine 5.40'lık benzini yinede koyar mı?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

istasyonun izleyeceği tutum snin aracın masrafıyla alakalı 2-3 binliralık bir masrafsa istasyonun sigortası zaten karşılayacak(teminat eklendiyse )

masrafın çok çıkıyorsa istasyon siklemeyecek hani bellide olmaz  :)

şimdiye kadar 3 müşterime yanlış akaryakıt dolumu yapıldı 1 tanesi kontak urmadı direk servise çektirdik 1 tanesi vurdu çalımadı servise çektirdik 1-2 binlira ile kurtardı istasyon ödedi

ama diğer 1 tanesi olayı çok farklıydı çünkü arabayı arkadaşına vermişdi (volvo s60) arkadaşı da araba teklemesine rağmen arabayı zorladı sonra istasyon tamam bizim sigorta karşılarz dedi

sonra komple motor pert olduğunu ve aracın sıfır motor takılacağını öğrenince o sigorta şirketinden ses soluk kesildi :D

daha sonra pert eden adam arabayı aldı felan filan, İstasyon zorunlu olarak sigorta yaptırıyor ama ucuz olsun diye göstermelik yaptıranda oluyory

Allah kolaylık versin arabamın kapağında kurşunsuz yazmasına rağmen pompacıya yineoe kurşunsuz diye söylerim pompayı eline alaa kadarda ayrılmam huyum kurusun :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

senden sanayide herhangi bir ustaya yaptır derler.

yada tanidiklari tamircileri vardir oraya goturmeni isterler. kabul etme

götür servisine serviste adam akıllı yapılsın.

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

geçmiş olsun kalın giydirmişler.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
Toplam Hit: 8273 Toplam Mesaj: 52
benzin hatalı dolum mazot akaryakıt