folder Tahribat.com Forumları
linefolder Domain - Hosting - Reseller - Dedicated Server - Virtual Server - IRC Shell - Seedbox
linefolder Domain Ve Hosting"De TBT Özel Kampanya ! (Buzul.) Gel Abi Gel Hosta Gel :)

Domain Ve Hosting"De TBT Özel Kampanya ! (Buzul.) Gel Abi Gel Hosta Gel :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek

yogh lan..

bu daha güzel ebene.co.in

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlienOne
    AlienOne's avatar
    Erkek

İyi ama şöle özllikler daha uygun değil mi?; 250mb alan+domain+3gb trafik=45 ytl,+forum açmak istyeyenlere web tasarım dersi:)

Bi arkadaşın arkadaşıyla irtibata geçtim bana öle özellikler verdi yakında açacam...

-
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    _Garez_ bunu yazdı:
    -----------------------------

İyi ama şöle özllikler daha uygun değil mi?; 250mb alan+domain+3gb trafik=45 ytl,+forum açmak istyeyenlere web tasarım dersi:)

Bi arkadaşın arkadaşıyla irtibata geçtim bana öle özellikler verdi yakında açacam...

gel sana özel bende verecem aynı özelliklerde + web tasarım için dökümanın paşası var elimde :D görsel ve dökümansal olarak alayını verecem :)

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlienOne
    AlienOne's avatar
    Erkek

Düşünmem lazım:P

Tşkler kardeş bütün paramı bi yerlere harcamazsam alırım. 

-
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    5 milyon verim

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aloryan
    Aloryan's avatar
    Erkek

RemotE bunu yazdı:
    www.wdbservers.com :) 4ever :D

ben onu bilmem host alıcagın adama ii dikkat edicen hele  bazılarına      REMOTE  msl  adamdan  bir radyo aldım 1 hafta kullandım radyo kapandı sordum bakım var aksam 4 gibi biter dedi   sonra internetden dedi 2 hafta bitti 3 ahfta olcauk nerdeyse radyo kapalı ne zman bisey yazsam cvp yok  msn giriyor yazıyorum cvp yok  geecen  topic actım   hemen geldi msn ben sana cvp vermiyormu fln fln dedi aksam 12 de acılcak söz olmazsa baska yerden acıcam dedi o gunden beri 6 gün oldu ve okadar msj a bi cvp bile gelmiyor

YANİ HOST ALIRKEN  YOK O BURDAN  O TANIDIK DEMİCEN İİCE BAKICAN ANLADIGIM  BENİM .   WEB hostda bende yapıcam kampanya ama 1 ay sonra fln

Her zaman derim = Bilmemek Ayıp deil Ögrenmemek Ayıp
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurk
    nurk's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    BuZuL bunu yazdı:
    Ayrcıa template arşivimden isteyenlere templatede verebilirim sınırsız miktarda :) template script icon font banner vs. vs. desteğim herzamanki gibi var ve bundan sonrada olacak :)
    hea ne ararsan var adamda :) ayaklı templateci akyim :) msnden yaz anında göndersin daha ne istiyorsunız :C

[22817//kaanabak]
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

Nurky bunu yazdı:
    BuZuL bunu yazdı:
    Ayrcıa template arşivimden isteyenlere templatede verebilirim sınırsız miktarda :) template script icon font banner vs. vs. desteğim herzamanki gibi var ve bundan sonrada olacak :)
    hea ne ararsan var adamda :) ayaklı templateci akyim :) msnden yaz anında göndersin daha ne istiyorsunız :C
    eyv sömürün işte mezaramı götürecem tanıdıklara ve müşterilere desteğim sonsuzdur :)

bu arada hostlar aylık değil yıllıktır !

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    ben parlak hostçu webmaster61 den alacam, parlak parlakın dostudur, yaşasın parlak hareketi! :P (ulan exca aq senin :D)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

bundan bişi alınmaz editci buzul hahaha

kazıklar olm sizi geçirir size söliim

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
Toplam Hit: 11819 Toplam Mesaj: 59