folder Tahribat.com Forumları
linefolder Domain - Hosting - Reseller - Dedicated Server - Virtual Server - IRC Shell - Seedbox
linefolder Domain Ve Hosting"De TBT Özel Kampanya ! (Buzul.) Gel Abi Gel Hosta Gel :)

Domain Ve Hosting"De TBT Özel Kampanya ! (Buzul.) Gel Abi Gel Hosta Gel :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek
    bulutbey bunu yazdı:
    -----------------------------
    ayrıcana ddos korumaı felan var elemanın :D , antirusla ve denyo ile kastım baya bi bişey olmadı :D

ya kusura bakma cevap vermeden geçemedim. antirusla denyoyla ddos mu olur ya :D 200 tane bot saldırsa (sadece senin sunucu için deil, genel sölüorm) kitleyemeyeceği sunucu yok ! bunun koruması var diye sölenmeyin artık ya !

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bölüm modu olarak buzulun sattıığı ıvır zıvıra şahsi anlamda kefil olduğumu belirtmekte fayda görüyorum.

Taşak mesajlarının ardı kesilsin. 

ciddi olarak ilgilenen arkadaşların mesajları kaynamasın araya. 

Lütfen! 

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aloryan
    Aloryan's avatar
    Erkek

BUZUL  da ii kampanya yapmıs ama bende biraz daha büyügüne yapam dedim.

almak istiyenler banada gelebilir. ama büyük biraz hosting :D

500mbayt alan   10gb banwith sınırsız mysql  sınırsız mail  sınırsız ftp  Domain Bulundurma 10  ve bu bayi paketi dir isterseniz başkasına  alanızın yarınsı isterseniz  10 a bölüp 10 kişiye ayrı ayrı satabilirsiniz .  hrkesin paneli dosyaları ayrı normal host almıs gibi olur .   whm  paleni sizin domaine özel oluyor.    ilgilenler pm atarlarsa yardımcı olurumz   domain lerde  net.com.org  gibi 

bazı özellikler

Kontrol Paneli (Cpanel)                          
    Görev Zamanlayıcı                
    FrontPage Desteği                
    Curl, GD, IMAP, WAP                
    Zend ve IONCube                
    E-mail alias                
    Otomatik Yanıtlayıcı                
    Mailing lists                
    Catch All                
    Spam Assassin                
    Mail Forward                
    Fantastico                
    Hotlink Koruması                
    phpMyAdmin                
    Kişisel hata sayfaları                
    URL Yönlendirme                
    web based ftp                
    PW şifreli dizinler                
    AWstats                
    Referrer log                
    Error log                
    Analog

Her zaman derim = Bilmemek Ayıp deil Ögrenmemek Ayıp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

kahrolsun kenenin gözleri olsa verirdik alırdık ama kenesizlikten kıvranıyoruz

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    Aloryan bunu yazdı:

BUZUL  da ii kampanya yapmıs ama bende biraz daha büyügüne yapam dedim.

almak istiyenler banada gelebilir. ama büyük biraz hosting :D

500mbayt alan   10gb banwith sınırsız mysql  sınırsız mail  sınırsız ftp  Domain Bulundurma 10  ve bu bayi paketi dir isterseniz başkasına  alanızın yarınsı isterseniz  10 a bölüp 10 kişiye ayrı ayrı satabilirsiniz .  hrkesin paneli dosyaları ayrı normal host almıs gibi olur .   whm  paleni sizin domaine özel oluyor.    ilgilenler pm atarlarsa yardımcı olurumz   domain lerde  net.com.org  gibi 

sınırsızmı ? :D sınırsız diye bir şey yoktur.Ayrıca sınırsız sunucuların performansı çok düşük oluyor.Ayrıca her sunucunun illaki bir sınırı vardır :) örneğin bir reseller veriyorsun 10 domain ekleme diye burda mysql sınırsız yapsanda yapmasanda o reselleri 10 kişi kullanacak :) müşteriler buraya dikkat etmelidir.

2.si 200 makineyle ddos çek bakalım bişey olacakmı acaba benim sunucuma çok merak ediyorum.5000 farklı ipden saldırı geliyor bulunduğum servere o bile çare etmiyor... 200 tanemi sunucuyu kitleyecek ?

ha işi bilen saldırısını adam gibi yapar o ayrı mesele ama o işi bilen adam benle niye uğraşsın ? :)

qaMbLer bunu yazdı:

bundan bişi alınmaz editci buzul hahaha

kazıklar olm sizi geçirir size söliim

sia :D kimi kazıkladım lan bugüne kadar ? 1 tane adam göster beni kazıkladın diyen :) veya host verdin bozuk çıktı diyen bir tane adam göster :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Genellikle batan şirketler piyasadan para toplamak için böyle uçuk kampanyalar yapar :)))

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:
    Genellikle batan şirketler piyasadan para toplamak için böyle uçuk kampanyalar yapar :)))
    sen buna daha kampanyamı diyorsun :D bekleyin 1 kaç ay daha asıl kampanya o zaman gelecek :) ayrıca Allaha çok şükür peynir gemimiz yürüyor :) Ayrıca kampanya uçuk değilki olm normal kampanya :)

http://www.webhosting.info/webhosts/reports/total_domains/ZIRVESOFT.NET

bu benim satış grafiği :) batıyormuyum batmıyormuyum bakabilirsiniz :)

Yakında Türkiyedeki ilk 20 arasına gireceğim az daha bekleyin Filozof ve benim çok güzel projelerimiz var :)

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

güzelim buzul takılıyorum biliyosun tatlı atışmalar:)) bunlar yoksa allah daha çok sana versin benim hostdan gelen paraya ihtiyacım olmadığı herkes biliyoda

yanlız 100mb alan 1 gb alan 1 domain 25 normal fiyat yani bir +sı yok :) gel sen şini 100 mb  alan 3 gb bant yap + domain yap 25 e de görelim :)))

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı:

güzelim buzul takılıyorum biliyosun tatlı atışmalar:)) bunlar yoksa allah daha çok sana versin benim hostdan gelen paraya ihtiyacım olmadığı herkes biliyoda

yanlız 100mb alan 1 gb alan 1 domain 25 normal fiyat yani bir +sı yok :) gel sen şini 100 mb  alan 3 gb bant yap + domain yap 25 e de görelim :)))

:) rekabete konusunu açarsanız host satamazsınız söylim :)

kampanyayı değiştiriyorum aynı paketlere 1 gb trafiği 4 Gb trafik olarak değiştiriyorum. :) 1 hafta geçerli dediğim gibi.
    reseller alıp satmaya benzemez olm bu işler :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    BuZuL bunu yazdı:
    DJ_Alper bunu yazdı:

yanlız 100mb alan 1 gb alan 1 domain 25 normal fiyat yani bir +sı yok :) gel sen şini 100 mb alan 3 gb bant yap + domain yap 25 e de görelim :)))

:) rekabete konusunu açarsanız host satamazsınız söylim :)

kampanyayı değiştiriyorum aynı paketlere 1 gb trafiği 4 Gb trafik olarak değiştiriyorum. :) 1 hafta geçerli dediğim gibi.
    şuan

helal olsun be buzul yürü beee kim tutar seni işte indirim budur :)  

Müridler yatın kalkın bana dua edin :)))  

Toplam Hit: 11816 Toplam Mesaj: 59