folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Dünya Gerçekten Küre Mi? Yoksa NASA Tarihin En Büyük Yalanını Mı Uydurdu?

Dünya Gerçekten Küre Mi? Yoksa NASA Tarihin En Büyük Yalanını Mı Uydurdu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

Bir bilgi daha ; dünya öküzün boynuzunda dönüyor

le le le sakine
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugax
    bugax's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

biz uzun bir tünel yaparken tünelin iki ucunun birleşmesi adına kullandığımız totalstation (ölçüm aleti) normal piyasada kullanılan totalstationlardan daha özellikli oluyor çünkü tünelin iki ucunun birleşmesi için çok hassas ölçümler yapmamız gerekiyor. bu total station'ın diğerlerinden farkı dünyanın steroid konumunuda hesaba katması. eğer bu yanlış olsaydı uzun tüldeki tüneller bu totalstationların ölçümlerine göre birleşmezdi. bizimki de dahil.

edit: ona gelmeden. gece gündüz ve mevsimler olayı var tabi.

bugax tarafından 04/Şub/17 08:15 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

adamın birinin albüm pr'ı olmasın o

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek
    Naruto bunu yazdı
    RimPalace bunu yazdı

dünya saniyede 15k hızla dönüyosa ben zıplayınca niye 15k ilerde yere inmiyom :D

maymundan geldiysek neden şuanki maymunlar 2dk insan olmuyor önermesi gibi bişi

Bir tanede ben ekleyim :p

Bir araba ışık hızı ile gidiyorsa farlarını açınca ne olur?

Dünyanın uzaydan ve hatta marstan yenisini gönderdikleri fotolar mevcut zaten.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HyP-X
    HyP-X's avatar
    Erkek

Valti Zamaninda şeyhi, Axe ile miydi Ufo ile miydi tam hatirlayamadim uzaya yollayabilseydik noktayi 1.derece kaynaktan koyardik gibime geliyor galiba !!

.. you only have you ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

dünyanın en büyük troll topluluğu vakıf :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek
    Naruto bunu yazdı
    RimPalace bunu yazdı

dünya saniyede 15k hızla dönüyosa ben zıplayınca niye 15k ilerde yere inmiyom :D

maymundan geldiysek neden şuanki maymunlar 2dk insan olmuyor önermesi gibi bişi

Tamamen bilgi amaçlı yazıyorum hocam. Maymundan gelmedik, maymunla ortak atadan evrildik. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek

http://www.sozcu.com.tr/2017/yazarlar/yilmaz-ozdil/napolyon-evet-diyor-sezar-sen-de-var-misin-kardesim-1659592/

Yilmaz ozdil yine dokturmus cevaben.

En cok su kismina guldum

Abdülhamid için pekçok olumsuz şey söylenebilir ama, asla cahil denemez… Fransızca, İtalyanca bilirdi. Kitap kurduydu, Yıldız Sarayı'nda özel kütüphanesi vardı, 18 binden fazla el yazması, 30 bine yakın kitabı vardı. İki bin kitaptan oluşan polisiye roman koleksiyonu vardı, çoğunu Osmanlıcaya tercüme ettirmişti. Matbaaya pek meraklıydı, makineler getirtti, kaliteli divan eserleri bastırdı. Avrupa'da yayınlanan önemli tüm gazetelere aboneydi, ciltletir, kütüphanesinde biriktirirdi. Sporcuydu, çok iyi biniciydi, yüzerdi, güreşi sadece desteklemekle kalmaz, bizzat güreşirdi. Hobileri vardı, marangozluk yapardı, usta işi mobilyalar üretirdi. Tiyatro ve operayı çok severdi, Yıldız Sarayı'na özel tiyatro salonu yaptırdı, yabancı kumpanyalar getirtir, ailesiyle birlikte seyrederdi. Nota bilirdi, piyano ve keman çalardı, viyolonsel dinlemeye bayılırdı. Dedim ya, olumsuz pekçok şey söylenebilir ama, asla bilgisiz denemez, özellikle tarih konusunda yüksek eğitimli, kültürlü bir aristokrattı.

*

Bu Abdülhamid'in “torunuyum” diye ortaya çıkan bi arkadaş var, kendisine “sultan” diye hitap edilmesini istiyor. Saltanat esnafı bi arkadaş… İnternette dükkanı var, tuğralı yüzük, padişah parfümü, püsküllü hanedan fesi, Osmanlı armalı çay bardağı filan satarak, üç beş yolunu buluyor. Referandum vesilesiyle -fırsat bu fırsat- dükkanı büyütmeye niyet etti, “parlamenter sistem canımıza yetti” falan diyerek “evet” kampanyası yürütüyor. Bir yandan Akp'yi şakşaklıyor, beri yandan “padişah dedemin tapulu mallarını geri istiyorum, mesela Boğaz'daki Suada'yı istiyorum, vermezlerse Avrupa insan hakları mahkemesine başvuracağım” diyor. Veraset davası için Napolyon'u şahit gösteriyor, “Napolyon'un Abdülhamid han hakkında meşhur sözü vardır” diyor, Napolyon'un “Abdülhamid han benden sonra ikinci zengindir” dediğini söylüyor.

*

Napolyon paradan iyi anlar.

*

Ama küçük bi pürüz var…

*

Napolyon öldüğünde, Abdülhamid henüz dünyaya gelmemişti.
    İkinci Napolyon öldüğünde, Abdülhamid hâlâ dünyaya gelmemişti.
    Üçüncü Napolyon öldüğünde, Abdülhamid henüz tahta çıkmamıştı.
    Dördüncü Napolyon zaten yok.

balbazar tarafından 04/Şub/17 10:42 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Boyle fikirleri ortaya atan savunan gerizekalilari kaale almasaniz bunlar 1 2 konuşur susar. Cevap verildi mi kendilerini bi bok saniyorlar. 

Yok flat earth society mis

Ay a gidildi inin kapi gibi kanitlari var halen daha mal mal konusanlar var.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marad10a
    marad10a's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/forum/aya-gercekten-gidildi-mi-ay-da-bulunan-yapilar-217102/5

Izzmarit 1 kac ay once ne demis sans eseri denk geldim :D

Toplam Hit: 49578 Toplam Mesaj: 369
nasa kazık