folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder En Yakın Arkadaşından Hoşlanmak

En Yakın Arkadaşından Hoşlanmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviOnlineTeaM
    MaviOnlineTeaM's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ben senle arkadaş olamam sana karşı bişeyler hissediyorum de 2 gün arama bakalım oda hissediyorsa arar etmiyor ark olarak görüyorsa ark kesmek en iyisidir çünkü sen onu başkasıyla düşünürsen çıldırırsın

direk olaya gir Erkek olduğunu göster

BEŞİKTAŞ bir gerilla"nın hayata itirazıdır, Susarsa ÇATIŞMA, Konuşursa SAVAŞ, Yazarsa DESTAN, Severse DEVRİM olur..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek
    hoja kızla erkek hiçbizaman arkadaş olamaz.. bas teklifi olursa senin olur olmassa zaten o kız hiç senin olmamıştır ;)

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jandark06
    jandark06's avatar
    Erkek
    ya hocam aynı dert bendede war 1 kere söledim olmadı 2 kere söledim omadı aramız şu an eskisinden daha iyi ama hala hoşlanıyorum olana kadar işin ucunu bırakmam ben senin yerinde olsam sölerdim yanlış anlamanı istemem ama senden hoşlanıyorum de eğer arkadaşlığımız bozulcaksa sormamış say arkaaş olarak dewam eedlim de nede olsa arkadaşlığın içindede aşk wardır ben şu anda öyle avutuyorum kendimi en yakın zmnda tekrar şansımı deniyeceğim

100 kişi 10 kişiyi öldürürse trajedi,10 kişi 100 kişiyi öldürürse strateji olur
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jandark06
    jandark06's avatar
    Erkek
    wallaha yapacağınız yardımlar hem elmasekeri hemde bana çok yardımı olacaktır benim bi sorunum daha war kızla aramızda 3 yaş fark war

100 kişi 10 kişiyi öldürürse trajedi,10 kişi 100 kişiyi öldürürse strateji olur
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mugato
    mugato's avatar
    Erkek

Bence sen kesinlikle söylemelisin. Ben de öyle yaptım. Benimki en yakın arkadaşım değildi ama.

Yani içinde kalmasın. Zaten mecbur söyleyeceksin bi süre sonra. Söylemezsen de pişman olacaksın.

Öncelikle şunu söyleyim kesinlikle git "kendin" söyle.

Kız belki araya soktuğun kişiye güvenemeyip ters bi cevap verir.

Yani hafiften gönlü olursa da olmaz der. Kendi emin olmadığı için. Sen sorsan belki bi düşüneyim diyecek.

Ayrıca kızlar bi kere hayır deyince bi daha evet demezler.

Onun gözünde reddettiği kişi olursun ve bu konuma düşmemen çok önemli.

Yoksa bi daha düzeltemezsin durumu.

Ayrıca kız istemem falan derse bi süre bu duruma inanmak istemeyebilirsin.

Ki bu zaman süreci senin için kabir azabına dönüşür.

Ben araya birini koymuştum ve reddedilince durum böyle olmuştu.

Sonra da zaten kızla bi daha hiç eskisi gibi olamadım.

Bi ara samimi görünüyodu ama ondan sonra ben gidip bişey diyemedim.

İlk seferde kendim söylesem bi dahaki sefere başkasına söylettirmeye yüzüm olurdu belki.

Yani git söyle kardeşim. Dünyanın sonu değil.

Zaten 20 tane samimi arkadaşım varsa içlerinden sadece birisi mutlu olabildi.

Diyorum ki:

Başarı şansın sıfıra yakın yani fazla hayal kurma fırsatı bulmadan git söyle olsun bitsin.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mont-blanc
    mont-blanc's avatar
    Erkek
    Hiç beklemeden çık karşısına çatır çatıe söyleyeceklerini söyle.. 3-4 aya kadar görüşememelik olabilir (bende öyle olmuştu en iyi arkadaş ayağı) dost kazığı yediğini düşünecektir ama o seni arayana sorana kadar sakın hiç bir hamle yapma. özellikle okul ortamıysa o andan sonraki zaman dilimi sana çok zor gelecektir ama aynı ortamda bulunup konuşmamanız da onu felaket rahatsız edecektir..ve seni arayıp durumdan rahatsız olduğunu arkadaş olmanızı falan isteyecktir.. ( yani benm iki tanesinde de böle oldu ) ikisinde de aşağı yukarı 5-6 ay falan görüşmedm hiç hamle yapmadım sadece bekledim .. ikisi de yukarda anlattığım usülleri yaptı.. Yapmayacak olsa bile sen eninde sonunda bunu söyleyeceksin, söyleyemedikçe boğazında düğümlenecek ve pişman olacaksın... not :  bizzat tecrübemdir!

yıkılma sakın !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

ne  duruyorsun be!!!!! at kendini denize geride bekleyenin mi var

aşık olup acı çekeceğime nezle oluğ burnumu çekerim daha iyi

espirileri acı kelimelerini bırakalım bak oğlum araya aşk girerse samimiyet dahada artar ozaman ne olur birbirinizin eksiklikleri gözünüze daha çok çarpar vsvsvsvs 

böle gider en sonunda birbirinizden tiksinmeye başlarsınız birbirinize saygınız kalmaz şimdi ona karşı saygın vardır onun yanında kullandığın kelimelere çok dikkat ediyorsun değilmi öyle desem ne anlar böle desem onu kırarmıyım vsvsvsvs diye düşünüyorsundur bak ben bir fizikçiyim ve bir fizikçi matematik bilir sana matematiksel olarak anlatayım

saygı=1/samimiyet

yani saygı ile samimiyet ters orantılıdır biri artarken diğeri azalır ve siz çıkmaya başladığınızda samimiyet artacaktır haliyle saygıda bir okadarda azalacaktır.

samimiyetle saygı doğru orantılı ise zaten o evliliğe ölene kadar gider.

görücü usülü evliliklerin daha uzun sürdüğünü ve sebebininde bu olduğunu bilirmiyordun.

buna karar vermeden gene 2 kere değil 3 kere düşün (bu seni rahatlatmak içindi) gerçek olan ise kaybetsende bişi değişmez bir hafta bilmesin 1ay gene olmadı 1 mevsim ağlarsın 

herşeye sana koyan kısmıyla bakarsın okadar başka bi bok olmaz  her insan unutulur aslında böle demek daha doğru olur insanlar asla unutulmaz onları yarattıkları acı unutulur. diyeceklerim bukadar  daha varda derinleşiyor iyice boşver :D

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gecement
    Gecement's avatar
    Erkek
    İzlenecek yol şu ; kıza falanca kızdan çok hoşlanıyorum falan falan şeklinde birşeyler uydur... Ne dersin nasıl bir kız tanıyor musun falan de... Eğer bu konudaki konuşmanız her zaman ki sıradan bi sohbetinizden daha kısa sürmüşse en bileyim kız bozulmuşsa kızında sende gönlü olduğu muhtemeldir... Ben şansını bi dene derim...

Solak Cerrah
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    3 kankim var. Ya ister istemez azcık kayıyo gönül ama aştım artık bunları. Fakat bitanesi var ki onun yiyim ballarını :D sevgilim olsa çok iyi olurdu, çok ortak noktamız var ama o bana abi der aynı yaşta olmamıza rağmen. Tüm konularda konuştuk, çok samimyiz ona desem olmaz şimdi zaten benim hoşlandığım biri var. la ne hoşlanması seviyom işte bi kızı aq :S;
    konuya gelirsek arkadaşların da dediği gibi. Kızın kişiliğine göre değişebilir, belki o da senden hoşlanıyodur. Bak pesimistzombie'ye adam sözlenmiş. Sen ağzını ara o kızın, güvenilir bi arkadaş bul ve o da sana yardım etsin kızı bi yoklayın böyle bişe olsa tutumu ne olurdu diye. Tmm şimdi ver coşkuyu

...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imgesel
    imgesel's avatar
    Erkek
    bnm başımada geldi bole bişi kıs benden hoşlanıyordu lisede geldi kanka oldu ayaana bana yazdı bnm o dnmler ineklik hali vardı kıs mıs davasına girmiyodum kısın dediğini anlamaslığa verdim sonrda sağlam kanka olduk 8 snedir görüşürüz ben bişiler hissetmey başladım ama solemeye hrlanırken en ykn ark la çıktığını öğrendim attım içime  başkasında tesselli ardaım buldum gibi de oldu ama şoyle yap bence mail yada msj  fln at yhr derse ben yolllamadım bizim falanca yolladı de birde gonullu bul o ylanına ortak olacak kızın tanıdığı yane hyr derse de jokerin olur elinde ama genede içine atma derim bnm gibi dert sahibi olun kafada saç kalmas

yenenek olmadan resim <br> ÇİZİLEMEZ <br> çalışma olmadan yetenek <br> FAYDA ETMEZ
Toplam Hit: 11604 Toplam Mesaj: 74