folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder En Yakın Arkadaşından Hoşlanmak

En Yakın Arkadaşından Hoşlanmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek

jandark06 bunu yazdı:
    -----------------------------
    ya hocam aynı dert bendede war 1 kere söledim olmadı 2 kere söledim omadı aramız şu an eskisinden daha iyi ama hala hoşlanıyorum olana kadar işin ucunu bırakmam ben senin yerinde olsam sölerdim yanlış anlamanı istemem ama senden hoşlanıyorum de eğer arkadaşlığımız bozulcaksa sormamış say arkaaş olarak dewam eedlim de nede olsa arkadaşlığın içindede aşk wardır ben şu anda öyle avutuyorum kendimi en yakın zmnda tekrar şansımı deniyeceğim
    -----------------------------

ulan tamamiyle aynı durumdayım aynı düşünüyorum (benle yaşıt ama tek fark bu)

peşini bırakmamaktan başka ne bok yiye bilrim bilmiyorum :S 

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jandark06
    jandark06's avatar
    Erkek
    vallaha ben bırakmamaya çalışıyorum ama 7 yıldır aplamayan insanı ağlattı bu kız helal olsun diyorum başka bişii demiyorum seviyorummmmmm ulannnnn 3 ay boyunca aramız çok ii bana pas atıo gibi ben ona pas atınca yok dio ya anlamıyorum bu işleri gönül işleri karışık işler

100 kişi 10 kişiyi öldürürse trajedi,10 kişi 100 kişiyi öldürürse strateji olur
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    mutlu sona ulaşamıcaksın :D ama söyleyerek ulaşama böylesi senin için daha iyi :D

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

eğer gerçekten seviyorsan kıza açılmadan yapamazsın zaten. bunu sorman bile hata. çünkü açılırsın kesin. sonra; 

o seni herkesten üstün tutan kız gider, en samimi olmadığı kişilerle konuşur ama senle konuşmazolur. bakakalırsın öyle. kız sana umut vermemek için uzak durur, belki senin üzülmemen için böyle yapar (genelde öyle olur) ama bu durum seni daha fazla üzer.

sen gerçektn seviyorsan ısrar edersin. ve iyice sendn uzaklaşır, o samimi olduğun kızla görüşmezsin, konuşmazsın. o derece uzaklaşır.senden.

arkadaşlığıınız biter, aranız soğur.eski günleri hatırlarsın olan sana olur, ve bakarsın ki bir gün evlenmiş :( daha çok koyar.

neyse biraz karamsar baktım heralde ama böyle oluyor.

///______________
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Android
    Android's avatar
    Erkek
    içinden geleni söyle, kalırsa yazık olur...

(M.Sc) Master Science, Electronics and Communication Engineering
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    comlekci54
    comlekci54's avatar
    Erkek
    arkadaşım benimde başıma geldi çok zor bi durum yanlız bence söyleme kızlar için ya arkadaş vardır ya sevgili çünkü söyledikten sonra sana bakış açısı çok degişiyo

Parmak izi bassam olur mu ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

konunun yeri burasımı a.q?

kocaman aşk bölümü var? 

Tahribat Forum
    Genel
          en yakın arkadaşından hoşlanmak

yoksa

Tahribat Forum
    Aşk
           en yakın arkadaşından hoşlanmak

dikkat edin a.q biraz 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mHaNcLk
    mHaNcLk's avatar
    Banlanmış Üye
    Dişi

beninm için yakın arkadaş olması veya olmaması önemli değil hatun güzelse hepsini rek geçerim

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watem
    watem's avatar
    Erkek

1-delikanlı adam kanka gibi gördügü en yakın arkadaşım dedigi kıza manita gözü ile bakmaz

2-şayet bakmış ise bunu açık ve net bi şekilde dile getirir bunu ona şu şekilde açıklar:

Seni sevdigimi söylüyorum belki bu duydukların hoşuna gitmeyecek ama inan bana içimdeki duygulara gem vuramıyorum artık, Bu kadar bana yakınken bi o kadar uzak olman beni çok üzüyor egerki olmaz diyorsan ne olur hiç bir şey söyleme ve çek git bu acıya dayanacak gücüm kalmadı diyeceksin!

bunu en son yaptıgımda alkol komasına girmiştim sende alışırsın ama hakkaten sende ayıp etmişin

ADALET MÜLKÜN TEMELİNDE ÖLÜ BULUNDU ZANLILARIN YAKALANMASI İÇİN OPERASYON DEVAM EDİYOR
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagdas
    cagdas's avatar
    Erkek

böyle bi olay benimde başıma geldi okulda benden küçük bi kız vardı önce hafiften kanka olduk ama ben buna yavaş yavaş yazıyorum hiç olumsuz bi tepki yok sürekli iltifat ediyosun yok bilmem ne poh pohlayıp duruyo dedim söyleyim artık msn den söyledim nedese beğenirsiniz ben sana hiç o gözle bakmadım dedi...

sinirimden köpürmüştüm hangi gözle baktın ben sana asılırken diyecektim tam o anda bunu hiç olmamış kabul edelim arkadaşlığımıza zarar gelsin istemem dedi...

ertesi gün dedim benim msni arkadaşlar açmışlar kim var kim yoksa hepsine çıkma teklif etmişler dedim...

iyi dedi şimdi aramız ekisi gibi olmuyo o hala aynı ama ben  gerçeği bildiğim için aynı arkadaşlık falan olmuyo her şeyi geçtim arkadaşlarına anlatmıştır şimdi okulda benimle konuşma  sen çömsün arkadaşlarım alay eder falan dedim bu da iyi tamam dedi...

bence sende söyleme hem arkadaşını kaybediyosun hemde eline bi bok geçmiyo bana arkadaş kalalım dediği halde ben kalamıyorum ama bi kere hayır dedi ya bi daha asla böyle bi muhabbet etmem... 

Toplam Hit: 11600 Toplam Mesaj: 74