folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder En Yakın Arkadaşından Hoşlanmak

En Yakın Arkadaşından Hoşlanmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jandark06
    jandark06's avatar
    Erkek
    ya abi şu anda kızla konuşuyorum msnde 2 kere çıkma teklif etmeme ramen hala kanka ayana ya kafayı yicem dayanamıom artık olmuo böyle bi çözümde bana bulun unut demeyin beceremiom unutamıom kızı offff ölüp gidim en kolayı o olur galiba

100 kişi 10 kişiyi öldürürse trajedi,10 kişi 100 kişiyi öldürürse strateji olur
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    jandark06 bunu yazdı:
    -----------------------------
    ya abi şu anda kızla konuşuyorum msnde 2 kere çıkma teklif etmeme ramen hala kanka ayana ya kafayı yicem dayanamıom artık olmuo böyle bi çözümde bana bulun unut demeyin beceremiom unutamıom kızı offff ölüp gidim en kolayı o olur galiba
    istemiyo işte a.q...git en yakın kız aradaşına dertleşin biraz...:D unut demiyorum ama vazgeç...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek
    jandark06 bunu yazdı:
    ii hadi öl bakam

All I need is a possibility.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fatihaydemir14
    fatihaydemir14's avatar
    Erkek
    gardes bence söle aynı olay benim başlımada geldi ama ben 1 ay önce kıza söledim saten kızda benim sölememi bekliomus yani çıkıozzz.inş.sennkide senn sölemeni bekliiodr ve inş.çıkarsınızz

Sen benim Canımsın..,Canlı kalan Tek yanımsın...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek

o ne amk :|

tum herkes kankam dediği kızdan hoşlanıomus,

ama ben diyorum kızdan dost, kanka falan olmaz,

- tavsiyeme gelirsen 

eğer soylersen , aranız bozulabilir, pişman olabilirsin ama mutlu sonlada bitebilir,  

eğer soylemessen   ilerde niye soylemedim diye pişman olursun , başka seçenek yok soylemezsin kesin pişman olacaksın

şansını dene derim 

çocuktum,büyüdüm
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    ya arkadaşlar bir gerçe var biz erkekler kızlara hiçde onların bize baktığı gibi bakamıyoruz bakamayız.Bencede söylersen kız tersleyebilir ama birde şu var tabi.Bu senin beynini yıllar sonrada kemirecek br soru haline dönüşebilir.denemye değer ama planlı ve düzgün bir şekilde açıl.

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek
    ya doru aslında kızlara hiç onların bize baktığı gibi bakamıyoz ben kendimi suçlu hissediyorum ama bazen olmuyo yinede =)

Zugzwang
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jandark06
    jandark06's avatar
    Erkek
    elmaşekeri ya bilgilendir bizi ne oldu merak ettik wallaha bende bi gelişme yok hala kanka ayağı dewam edio

100 kişi 10 kişiyi öldürürse trajedi,10 kişi 100 kişiyi öldürürse strateji olur
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugax
    bugax's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

jandark06 bunu yazdı:
    elmaşekeri ya bilgilendir bizi ne oldu merak ettik wallaha bende bi gelişme yok hala kanka ayağı dewam edio

deneme hoca arkadaşlık dostluk falan kalmıo.bende öle oldu en azından

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ecstatic_60
    ecstatic_60's avatar
    Erkek

hiçbi yorumu okumadım sadece senin yazdığın yeri okudum

sana tavsiyem çok kesin.... sakın bunu ona söleyerek veya hissettirerek arakdaşlığını yoketme...şu anda onun gözünde ne akdar + değerdeysen sölediğin anda o kadar (-) değere düşersin....

sakın yapma aklını kullan ya unut yada arkadaşlığını bi şekilde bitir kalbine göm..başkasını bul unut gitsin.... sakın içinde umut besleme belki oda beni seviyodur falan diye pişman olma

Toplam Hit: 11603 Toplam Mesaj: 74