folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Excaliburtbt Yi Narkotik İçeri Almış :|

Excaliburtbt Yi Narkotik İçeri Almış :|

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    cold-m4 bunu yazdı:
    -----------------------------

abi msn loglarına ulaşırlarsa hepimizi ergenekoncu ilan ederler bi çırpıda :)

sabah da baya bi faşizm fırtınası estirdik hadi bakalım loglar duruyosa tv den el sallarım :D 

-----------------------------
    amk. bi darağacına fidan asıyonuz, beni yahudiyiz diye kekliyonuz, öbürünü neyşınıl ssoylasit diye kekliyonuz :D diğerine devrimci diye takılıyonuz, akp lilere takılıyonuz.fetullahçılarla ugraşıyonuz :D o logları okusa kafayı yer emniyet :D

///______________
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    Of ulan ya yarın girsede olayı anlatsa tamamen..Ama exca nın kötü bişey yapacağına inanmam blgi alıcaklardır bence.

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

merak ettim lan excayı. müridlerden biri gitsin yanına avukat ayağına. yada ailesindenim falan diye.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek

ah güçhan ah :/

harbi en son içeri alınacak adamı almışlar.. amk bu çocuk dalga geçer makara yapar ama realini asla yapmaz.. bence

emniyet tanımadığı içn bilgisine başvurmak için almıştır büyük ihtimal de admin likten kaynaklanıyordur..  saf saf yazanlar

için  bende bişeler demicem zaten diğer arkadaşlr gerekenleri yazmışlar.. bence yarın çıkar burayada yazar.. geldim lan

noluyore feln der :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MelancholiTr
    MelancholiTr's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun :( ama bende snamıorum bişey yapmış oldunu bi konuda destek ve bilgisini almak için almışlardır bence..

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakultesi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek
    bende forumdan msnden falan bilirim çok matraktır her türlü geyik yapar ama öle bişi yapmamıştır bencede..ölede insanları tanımadan konuşmayın ayıp...

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek
    böyle konuda ne denir bilmiyorum ama geçmiş olsun. inş bi vukuat falan işlememiştir.. olayı bilmediğimden böyle diyorum. hani birinie uymuştur.. alkol alıyorsa alkollüyken istenmedik bişiler yapmıştır ama.. inş bişey yoktur. aramısda görürürz..

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugax
    bugax's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    :M israil ajanı diye içeri girmese iyi amk pc yi almışlarsa, tbt de en sevdiğim adamlardandır ibne bişey olmaz ona.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naps
    Naps's avatar
    Erkek
    umarım en kısa zamanda aramıza ve foruma döner

Hayat Ölüme Giden Yolda Bir Düştür...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaanabak
    kaanabak's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

geçmiş olsun excama .. yeni görüyorum daha . umarım önemli bişi değildir..

Update plz ..

"Less is More"
Toplam Hit: 28672 Toplam Mesaj: 177