folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Excaliburtbt Yi Narkotik İçeri Almış :|

Excaliburtbt Yi Narkotik İçeri Almış :|

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    Burası Türkiye demokrat,laik bir cumhuriyet [ hala bunu savunabilecek kadar inanan varmı acaba bu devirde.. ] o yüzden polis herkesi içeri almakta özgürdür,polis en büyüktür,anadır,atadır,ceddir,celalettir.. neden dolayı alındıgını bilemem belki suçlu belki suçsuz fakat polis geliceksin dediği anda iş biter bu ülkede.Çünkü bu demokratik ülkede önce ifade verirsin sonra ameliyat olursun..

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    bişey olmaz excaya merak etmeyin =) o bulur bi yolunu =)

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Nikoteen bunu yazdı:
    -----------------------------
    Burası Türkiye demokrat,laik bir cumhuriyet [ hala bunu savunabilecek kadar inanan varmı acaba bu devirde.. ] o yüzden polis herkesi içeri almakta özgürdür,polis en büyüktür,anadır,atadır,ceddir,celalettir.. neden dolayı alındıgını bilemem belki suçlu belki suçsuz fakat polis geliceksin dediği anda iş biter bu ülkede.Çünkü bu demokratik ülkede önce ifade verirsin sonra ameliyat olursun..

önce seni götürüp sağlıklı diye rapor aldıklarında hakkın olmaz ama demokratik ülkedir sonra ağzını yüzünü kırarlar ses çıakrtmazsın suçsuz olsan bile çünkü demokratik bir ülkedeyiz.

Öte yandan pkklılar dışarda, bobmacılar, tecavüzcüler dışarda.. bune bea :-/

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek
    exca zaaaaaaa demiştir polise XD ben geliore sakin demiştir XD

http://yigitdemirag.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emrow
    Emrow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Polis,polis narkotik işleri dalgaya gelmez.Yalnız polis ata mata değil , polis hükumet gardiyanıdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek
    geçmiş olsun suçsuzdur umarım

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    zumsuk karakola alıyorlar sonra hastaneye götürüyolar o esnada seni zikzeler bi bok yapamıyorsun.Çünkü hastanede muane olurken polise direndi diyorlar ondan bu morluklar diyorlar.işin bok tarafı polise karakolda saldırmakla sokakta saldırmak arasında 6 ay hapis istemiyle 7 gün hapis yatıyorsun tabi bu en az 7 günden baslıyor yani o esnada benim basıma geldiği gibi polis sana saldırırsa sinirinden kudurmaktan baska seçeneğin yok adam geliyor tokatı patlatıyor ana bacı sövüyor sonra hastaneye yaaa hatırladıkça deli oluyorum böyle polislerin Allah belesını versin !! alayının amq !!!! ve maalesef boyle geri kafalı polis çok var ülkemizde şu büyük kusaklar bir an önce emekli olsada polis teşkilatının önünü açık gördüğüm türk gençliğine emanet oldugu günleri görbilsem bir an !..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    Nikoteen bunu yazdı:
    zumsuk karakola alıyorlar sonra hastaneye götürüyolar o esnada seni zikzeler bi bok yapamıyorsun.Çünkü hastanede muane olurken polise direndi diyorlar ondan bu morluklar diyorlar.işin bok tarafı polise karakolda saldırmakla sokakta saldırmak arasında 6 ay hapis istemiyle 7 gün hapis yatıyorsun tabi bu en az 7 günden baslıyor yani o esnada benim basıma geldiği gibi polis sana saldırırsa sinirinden kudurmaktan baska seçeneğin yok adam geliyor tokatı patlatıyor ana bacı sövüyor sonra hastaneye yaaa hatırladıkça deli oluyorum böyle polislerin Allah belesını versin !! alayının amq !!!! ve maalesef boyle geri kafalı polis çok var ülkemizde şu büyük kusaklar bir an önce emekli olsada polis teşkilatının önünü açık gördüğüm türk gençliğine emanet oldugu günleri görbilsem bir an !..
    Bu sefer katılıyorum sana.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    hoja sana yıllardan beri anlatmaya calıstıgım şey bu hepimizin istediği ne ? Yaşanacak bir türkiye değil mi ? bu memleketi sevmeyen adam memleketi eleştirir mi ?

sağ-sol olaylarında millet birbirini sen okeyde taş çalıyosun ben çalmıyorum diye değil,sen vatan hainisin ben değilim diye vurdu ! hepimizin istekleri aynı bizi kategorilere ayıranlara aman vermememiz lazım.söyleye söyleye dilimde tüğ bitti ben sağcıyım demeyin ! ben solcuyum da demeyin ! bunların hepsi bir oyunun parçası ! sağ-sol muhabbeti sadece örnek.. her gun bunun yeni varnasyonları çıkacaktır ! sadece kendinizi bir kategori altına girme yükümlüğüğünde hissetmeyin bakın o zaman ne çok ortak yonlerimiz oldugunu anlayacağız... Hee illede bir kategoriye girecekseniz bu bağımsızlık ve kölelik gibi birbirinden tamamen ayrılmış iki karsıt grup görüşü olursa [Kurtulus Savası zamnı gibi ] o zaman girin ! Girmezseniz hata zaten.. ama birbirinden kesina yrılan şeyler olsun bunlar !! faşist ve kominst bir çok arkadasım var hepsii dinliyorum ve hepsi aynı boku söylüyor bunların !!!!! hepimiz biriz ! bunun için bölünmeyin diyoruz !

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jerry
    jerry's avatar
    Erkek

felsefe'nin modu bendim!

exca iyi cocuktur, istegim sorunsuz bir sekilde tekrar hayatina geri donmesi...

GOD IS GOD http://www.youtube.com/watch?v=v8LY2VgiikE
Toplam Hit: 28667 Toplam Mesaj: 177