folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Excaliburtbt Yi Narkotik İçeri Almış :|

Excaliburtbt Yi Narkotik İçeri Almış :|

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hoobastank
    hoobastank's avatar
    Erkek
    • silenin azına hamam böcegi girsin

Uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanılmasını kolaylaştırma

MADDE 190. -

(1) Uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanılmasını kolaylaştırmak için;

a) Özel yer, donanım veya malzeme sağlayan,

b) Kullananların yakalanmalarını zorlaştıracak önlemler alan,

c) Kullanma yöntemleri konusunda başkalarına bilgi veren,

Kişi, iki yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(2) Bu maddede tanımlanan suçların tabip, diş tabibi, eczacı, kimyager, veteriner, sağlık memuru, laborant, ebe, hemşire, diş teknisyeni, hastabakıcı, sağlık hizmeti veren, kimyacılıkla veya ecza ticareti ile iştigal eden kişi tarafından işlenmesi hâlinde, verilecek ceza yarı oranında artırılır.

(3) Uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanılmasını alenen özendiren veya bu nitelikte yayın yapan kişi, iki yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

bu malın yapımını bi şekilde internetde herhangi bi yerde paylaştıysa ve bilgisayarında bu tarz bir dökjüman varsa arkadaşınız ziki duttu gayrı

aslında hepimiz ayagımızı denk almamız lazım işler eskisi gibi degil anında alıyolar :)

bknz http://www.tbmm.gov.tr/kanunlar/k5237.html 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

Nikoteen bunu yazdı:
    -----------------------------
    zumsuk karakola alıyorlar sonra hastaneye götürüyolar o esnada seni zikzeler bi bok yapamıyorsun.Çünkü hastanede muane olurken polise direndi diyorlar ondan bu morluklar diyorlar.işin bok tarafı polise karakolda saldırmakla sokakta saldırmak arasında 6 ay hapis istemiyle 7 gün hapis yatıyorsun tabi bu en az 7 günden baslıyor yani o esnada benim basıma geldiği gibi polis sana saldırırsa sinirinden kudurmaktan baska seçeneğin yok adam geliyor tokatı patlatıyor ana bacı sövüyor sonra hastaneye yaaa hatırladıkça deli oluyorum böyle polislerin Allah belesını versin !! alayının amq !!!! ve maalesef boyle geri kafalı polis çok var ülkemizde şu büyük kusaklar bir an önce emekli olsada polis teşkilatının önünü açık gördüğüm türk gençliğine emanet oldugu günleri görbilsem bir an !..

koltuğa oturan inmiyo ki hoca 200 civarında genç emniyet mdürü adayı var. bekliyolar bunlar polisliğin yanı sıra master ve doktora yapmış genç polisler hemde. ama o koltuga oturan bidaha iner mi.

bide polis memurları böyle. bi okulun önünde duruyom diye vurmaya kalkmştı ipnetor bana.

@zumsuk 

hoca bi yerde haklısın ama şöyle ; pkk lıyı ellerinden kaçırmazlar yakalarsalarda. tecavüzde artık öle bi noktaya geldi ki. adam diyo tahrik etti beni mini giymiş falan. kıza soruyolar giydin mi. giydim. adamı salıyolar.biraz karakolda hırpalarlar belki o kadar.

www.yesilgrow.com - Growshop
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oxily
    oxily's avatar
    Erkek
    youtube olsun diger video paylasim sitelerinde olsun . Esrar ex Koko yapimlarindan bol bisi yok . Bisy olmaz biraz tirstirtip birakirlar. Gecmis olsun

Zamanı gelir herşeyin belli olur akla kara.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek
    öncelikle geçmiş olsun. eğer olay sanal ile ilgili ise bişey çıkmaz diye düşünüyorum.

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Geenmeboo
    Geenmeboo's avatar
    Erkek
    noluo olm ya bi ergenekon da çıkıoz bi biri bilmem neden içeri alınıo walla korkuom ha

NEDEN? (soru olarak)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

Geenmeboo bunu yazdı:
    noluo olm ya bi ergenekon da çıkıoz bi biri bilmem neden içeri alınıo walla korkuom ha

Harbiden ya bu iddianamedeki zımbırtılarda hiç iç açıcı değil.. Kim buraya üye olup ergenekoncu olan :|  

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

Nikoteen bunu yazdı:
    hoja sana yıllardan beri anlatmaya calıstıgım şey bu hepimizin istediği ne ? Yaşanacak bir türkiye değil mi ? bu memleketi sevmeyen adam memleketi eleştirir mi ?

sağ-sol olaylarında millet birbirini sen okeyde taş çalıyosun ben çalmıyorum diye değil,sen vatan hainisin ben değilim diye vurdu ! hepimizin istekleri aynı bizi kategorilere ayıranlara aman vermememiz lazım.söyleye söyleye dilimde tüğ bitti ben sağcıyım demeyin ! ben solcuyum da demeyin ! bunların hepsi bir oyunun parçası ! sağ-sol muhabbeti sadece örnek.. her gun bunun yeni varnasyonları çıkacaktır ! sadece kendinizi bir kategori altına girme yükümlüğüğünde hissetmeyin bakın o zaman ne çok ortak yonlerimiz oldugunu anlayacağız... Hee illede bir kategoriye girecekseniz bu bağımsızlık ve kölelik gibi birbirinden tamamen ayrılmış iki karsıt grup görüşü olursa [Kurtulus Savası zamnı gibi ] o zaman girin ! Girmezseniz hata zaten.. ama birbirinden kesina yrılan şeyler olsun bunlar !! faşist ve kominst bir çok arkadasım var hepsii dinliyorum ve hepsi aynı boku söylüyor bunların !!!!! hepimiz biriz ! bunun için bölünmeyin diyoruz !
    doğru söylüyon bilader.. birasda bu konuda cahillik mi var desem ne desem.. anlamıyorum.. herkes vatanı için halkı için bişeyler istiyor ama vatanını kirletiyor halkını öldürüyor bu nasıl iştir..

@ polis olayı

harbiden polis olayı biraz değişmeli.. polisler günümüzde daha aktif rol almalı halkımızı bilgilendirmeli. uyarılar vermeli. ne bilm hergün mavi kıyafeti polis karakolunun önünde değilde konferanslarda falan görsek arada.. günün haftanın yada ayın durumu hakkında bilgiler versen falan.. cehaleti bi nevzi olsun azaltsalar..

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlatypuS
    PlatypuS's avatar
    Erkek
    noluyo tbt ye???

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek

Exca olayına inanasam gelmiyo.

Exca içerdeyse 5 saat önce excanın facebook profiline yazdığı yazı nasıl değişmiş olabilir?
    bahsettiğim şu status.
    facebooktan aktarayım olayı
    -------------------------------

Güçhan

demet'm loVe me.5h ago
    --------------------------------
    saat 03:26 şuan ve bu 22:26 civarında değişmiş
    ama bu konu 20:37 de açılmış.
    exca adsl çekti nezarete heralde.

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clogu
    clogu's avatar
    Erkek
    kendisini tanımıyorum ama Allah kimseyi devlet eline böyle suçlamalarla düşürmesi en yakın zamanda (bugun öğlen falan) çıkması dileğiyle......
Toplam Hit: 28759 Toplam Mesaj: 177