folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Galaktik Federasyon 24 Ağustos 2010 (Türkçe).

Galaktik Federasyon 24 Ağustos 2010 (Türkçe).

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    Profesor bunu yazdı:
    -----------------------------

boş işler bunlar hiç inandırıcı bulmuyorum

olabilir ;) herkesin kendi bilinc sistemi ve kendi zihni var ;)

Shaban Interactive Pro.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Helyum
    Helyum's avatar
    Erkek

Dj_DooM3 bunu yazdı:
    Helyum bunu yazdı:

Dj_DooM3 bunu yazdı:
    Helyum bunu yazdı:

Dj_DooM3 bunu yazdı:
    sokoban bunu yazdı:

Hacı ama şimdi bu galaktik federasyon çok anlayışlı aslında ha o kadar toshack geçiyoruz :F gelipte bizi lazerleriyle yok etmiyolar.

hocam zekani cok fazla ileri sevideye kulanabilmen icin beynindeki enerji akiminin cok hizli akmasi gerek. bunun 3.boyutta bir sınırı vardir. sen nekadar mutlu, neseli, sevgi dolu olursan enerjisel titresimin okadar artar, bu zekana da yansir. ama bu titresimler 3. boyutta sınırlıdır. o sınıra ulastiginda artik herseyi farkli acilardan goremeye baslarisin, yani yukselmeye baslarsin. buna boyut atlama da denir. bir obje yeterince hizli titresirse boyut atlar. aynen mor otesi isinlarda oldugu gibi... cok yuksek titresime sahip olduklari icin bir ust boyutta ilerlerler....

---------------------------

seni bunlara inandıran sey internet uzerinden okuduklarınmı yoksa bizzat yasamıslıgın varmı boyle olayları.?

hocam bizzat tanik oldugum bazi olaylar olmasa bukadar israrci olmam ;) ayrica spirituality, yani ruhsal enerji konusunda herkesin kendi deneyimleri onemlidir. Astrale cikma, meditasyon yapma, zihni bosaltma, beynin duragan haldinde nelerin olup bittigini gorme. eger denemek isteyen varsa denesin. beynin duragan halinde belirli bir sureden sonra neler oluyor?

nasıl yapıcagımızı bilmiyozki :D

tek yapman gereken. Nefesine odaklanarak beyninin baska birsey dusunmesini engelemek. eger denemeler yaparsan, 1-2 haftaya kadar zihnini bosaltmayi ogrenirsin. asil onemli olan burdan sonrasi. yukari dogru cekilme hissi yasiycaksin, eger panige kapilmadan sakin durumunu koruyabilirsen goreceklerin karsisinda dilin tutulacak....

ımmm denerim. bunun tam olarak adı nedir? astral seyahat dedigimiz olaymı? yoksa farklı bi admı? iş yerine gidicemde arastırayım diye soruyorum :( konuyuda bok ettim biliyorum :D

http://www.youtube.com/watch?v=n-O0mSUNVlU
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    Helyum bunu yazdı:

Dj_DooM3 bunu yazdı:
    Helyum bunu yazdı:

Dj_DooM3 bunu yazdı:
    Helyum bunu yazdı:

Dj_DooM3 bunu yazdı:
    sokoban bunu yazdı:

Hacı ama şimdi bu galaktik federasyon çok anlayışlı aslında ha o kadar toshack geçiyoruz :F gelipte bizi lazerleriyle yok etmiyolar.

hocam zekani cok fazla ileri sevideye kulanabilmen icin beynindeki enerji akiminin cok hizli akmasi gerek. bunun 3.boyutta bir sınırı vardir. sen nekadar mutlu, neseli, sevgi dolu olursan enerjisel titresimin okadar artar, bu zekana da yansir. ama bu titresimler 3. boyutta sınırlıdır. o sınıra ulastiginda artik herseyi farkli acilardan goremeye baslarisin, yani yukselmeye baslarsin. buna boyut atlama da denir. bir obje yeterince hizli titresirse boyut atlar. aynen mor otesi isinlarda oldugu gibi... cok yuksek titresime sahip olduklari icin bir ust boyutta ilerlerler....

---------------------------

seni bunlara inandıran sey internet uzerinden okuduklarınmı yoksa bizzat yasamıslıgın varmı boyle olayları.?

hocam bizzat tanik oldugum bazi olaylar olmasa bukadar israrci olmam ;) ayrica spirituality, yani ruhsal enerji konusunda herkesin kendi deneyimleri onemlidir. Astrale cikma, meditasyon yapma, zihni bosaltma, beynin duragan haldinde nelerin olup bittigini gorme. eger denemek isteyen varsa denesin. beynin duragan halinde belirli bir sureden sonra neler oluyor?

nasıl yapıcagımızı bilmiyozki :D

tek yapman gereken. Nefesine odaklanarak beyninin baska birsey dusunmesini engelemek. eger denemeler yaparsan, 1-2 haftaya kadar zihnini bosaltmayi ogrenirsin. asil onemli olan burdan sonrasi. yukari dogru cekilme hissi yasiycaksin, eger panige kapilmadan sakin durumunu koruyabilirsen goreceklerin karsisinda dilin tutulacak....

ımmm denerim. bunun tam olarak adı nedir? astral seyahat dedigimiz olaymı? yoksa farklı bi admı? iş yerine gidicemde arastırayım diye soruyorum :( konuyuda bok ettim biliyorum :D

haci astral farkli bir olay. bu yuksek benlige ulasma ve ruhunla hareket eebilmen icin bir meditasyon teknigidir. beynin duragan halinde dis dunyayla iletisimin kismen kesilir. trans hali gibi birseydir yani. dis dunyadan herhangi bir uyari almadiginda da herzaman sana ayrdimci olan yuksek benligini dinlemeyi ogrenirsin... Kendini kesfedersin...

Shaban Interactive Pro.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opensource2009
    opensource2009's avatar
    Erkek

Eminim zihninin aydınlandığını,yüksek benliğe ulaştığını düşünüp sessiz sessiz gülüyorsundur.Kendine bir oyuncak bulmuşsun.Üzgünüm.herşeyin mükemmel olduğu bir dünya yada yer yok.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

bende bu düzeni bizim gelişmememizi isteyen uzaylıların kurup yönettiğini düşünüyorum (!), insan evladının yapacağı şey değil bu kapitalizm.

hatta bütün evrenin türklere garezi var amk.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek

Knightkib bunu yazdı:

Anlamayan arkadaslara biraz yardımcı olabilmek adına şöyle kısa bir bilgi vereyim..

Galaktik Federasyon (Galaksimizde bulunan zeki yaşam türlerinin oluşturduğu bir birlik) güya insan oğlunu uzun zamandır takib ediyor ve insanları da Federasyonlarına katmak istiyorlar.. Fakat Federasyona girmek için ırkların belli başlı gelişimler göstermesi gerekiyor.(Bir nevi avrupa birligi kurmus bu ibinalarda insanlıgı almak için şart koşuolar..) onların bakış açılarına, galaksi görüşlerine yaklaşmış, millet-din-dil-ırk ayrımı yapmaksızın bir birlik olmuş iyi niyetli ırkları aralarına katıyorlar.. (( insanlık için bence hiç umut yok :d ırkcılık, din, dil,mezhep ayrımı herşey bizde))

Güya dünyada kendi görüşlerine yakın sayılı insanı aracı, elçi olarak kullanıp diger insanlara da doğru yolu göstermeye ve galaktik aydınlanma sürecimizi hızlandırıp günden güne yok olan dünyamızdan dış uzaya kapılarımızı açmaya yardımcı olmak istiyorlar..

Kefilim olan Dj_Doom3 :) bu konuda kendisini fazla kaptırmış ve gelen mesajlara körü körüne inanıp sürekli bana " Göreceksin bayvan, gelecekler çok yakında ülke başkanları onların varlığını açıklayacak" gibisinden şeyler söyleyerek benide galaktik aydınlanma yoluna çekmeye uğraşmaktadır ama.. Darth Vader amcanın yolundan gidip Dark Side'ı seçmeyi tercih ediyorum :)

Ben inanmıyorum böyle bir Galaktik federasyona :) Gönül isterdi ki gerçek olsun bizimde arka bahceye ufo insin, alsın gezdirsin bizi galaksinin uzak diyarlarını görelim fakat :) malesef..

dostum o zaman sana şöyle bişi sorayım 1969larda aya çıkılmıştı şuan günümüzde onca teknoloji gelişti bilim ilerledi neden bi daha hiç aya çıkmadık ?

ben inanıyorum ki şuan aya çok rahat çıkıp inilebilcek teknolojimiz gelişmiş durumda.

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

can498 bunu yazdı:

Knightkib bunu yazdı:

Anlamayan arkadaslara biraz yardımcı olabilmek adına şöyle kısa bir bilgi vereyim..

Galaktik Federasyon (Galaksimizde bulunan zeki yaşam türlerinin oluşturduğu bir birlik) güya insan oğlunu uzun zamandır takib ediyor ve insanları da Federasyonlarına katmak istiyorlar.. Fakat Federasyona girmek için ırkların belli başlı gelişimler göstermesi gerekiyor.(Bir nevi avrupa birligi kurmus bu ibinalarda insanlıgı almak için şart koşuolar..) onların bakış açılarına, galaksi görüşlerine yaklaşmış, millet-din-dil-ırk ayrımı yapmaksızın bir birlik olmuş iyi niyetli ırkları aralarına katıyorlar.. (( insanlık için bence hiç umut yok :d ırkcılık, din, dil,mezhep ayrımı herşey bizde))

Güya dünyada kendi görüşlerine yakın sayılı insanı aracı, elçi olarak kullanıp diger insanlara da doğru yolu göstermeye ve galaktik aydınlanma sürecimizi hızlandırıp günden güne yok olan dünyamızdan dış uzaya kapılarımızı açmaya yardımcı olmak istiyorlar..

Kefilim olan Dj_Doom3 :) bu konuda kendisini fazla kaptırmış ve gelen mesajlara körü körüne inanıp sürekli bana " Göreceksin bayvan, gelecekler çok yakında ülke başkanları onların varlığını açıklayacak" gibisinden şeyler söyleyerek benide galaktik aydınlanma yoluna çekmeye uğraşmaktadır ama.. Darth Vader amcanın yolundan gidip Dark Side'ı seçmeyi tercih ediyorum :)

Ben inanmıyorum böyle bir Galaktik federasyona :) Gönül isterdi ki gerçek olsun bizimde arka bahceye ufo insin, alsın gezdirsin bizi galaksinin uzak diyarlarını görelim fakat :) malesef..

dostum o zaman sana şöyle bişi sorayım 1969larda aya çıkılmıştı şuan günümüzde onca teknoloji gelişti bilim ilerledi neden bi daha hiç aya çıkmadık ?

ben inanıyorum ki şuan aya çok rahat çıkıp inilebilcek teknolojimiz gelişmiş durumda.

Zaten çıkıldıysa defalarca çıkmanın bi manası yok.Ayda bizim kullanabileceğimiz bi madde vs. yok ki sırf çıkabiliyoruz diye boyuna masraf yapıp çıkmak mı lazım :D

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

enteresan :| fransız kaldım japonlaşarak konuyu izlemeye devam ediyorum. aya çıkılmadı.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aquila
    Aquila's avatar
    Erkek

can498 bunu yazdı:

Knightkib bunu yazdı:

:D Hocam aya sonra çıkılmadı mı? Ne alaka sadece televizyonda gösterilmedi artık :D İnip çıkmak öyle asansörle değil hocam o yukarı giderken atılıp atmosferde yanan parçalar kaç milyon dolarlar biliyor musun? Teknoloji var da sadece gerekli zamanlarda gidilir artık Aya gitmenin bi şakası kalmadı. Her yerini zaten uydulardaki teleskoplarla incelediler.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    opensource2009 bunu yazdı:

Eminim zihninin aydınlandığını,yüksek benliğe ulaştığını düşünüp sessiz sessiz gülüyorsundur.Kendine bir oyuncak bulmuşsun.Üzgünüm.herşeyin mükemmel olduğu bir dünya yada yer yok.

niye yok hocam o bilince daha erisemedigin icin mi yok ? :D seenin icin yoksa baskalari icin de mi yok? daha once de dedigim gibi Konuyla ilgili bilgisi deneyimi olan anlar olmayan da yeterli bilinc seviyesinme gelene kadar sacmalik, delilik, seizofren diye kaliplar takar. cok merak ediyorsan ve benim soylediklerimi curutmek istiyosan arastirmani yap dene. inanip inanmamak sana kalmis...

Shaban Interactive Pro.
Toplam Hit: 8474 Toplam Mesaj: 79