folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Galaktik Federasyon 24 Ağustos 2010 (Türkçe).

Galaktik Federasyon 24 Ağustos 2010 (Türkçe).

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaMyELi
    SaMyELi's avatar
    Erkek

hocam yanlış anlamada sen en iyisi bi psikiyatrise falan görün harbiden kendini kaptırmışsın

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    SaMyELi bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam yanlış anlamada sen en iyisi bi psikiyatrise falan görün harbiden kendini kaptırmışsın

:D muahahahha hocam suru piskolojisi var sende :D anlayamadigina deli, sacma fln demen cok normal. oyuzden sen birazcik arstirma yap ;)

Shaban Interactive Pro.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

ölmez sağ kalırsak görücez ne olacagını veya olmayacagını. ama eminim 2012 de olmazsa tarih yanlıs hesaplandı asıl yıl 2020 olmadı 2050 olmadı 2100 bu böyle gideri. tıpkı 01.01.2000  06.06.2006 vs vs vs gibi

le le le sakine
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Knightkib
    Knightkib's avatar
    Erkek

mrphs bunu yazdı:

ölmez sağ kalırsak görücez ne olacagını veya olmayacagını. ama eminim 2012 de olmazsa tarih yanlıs hesaplandı asıl yıl 2020 olmadı 2050 olmadı 2100 bu böyle gideri. tıpkı 01.01.2000  06.06.2006 vs vs vs gibi

Haklısın :) Bu kısır bir döngü gibi sürekli böyle gider durur

I am a Gamer. Not because I dont have a life, but because I choose to have Many.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreampark87
    dreampark87's avatar
    Erkek

2012 yi sabırsızlıkla bekliyorum

Zifir:10 mg nikotin:0.8 mg karbon monoksit:10 mg WINSTON
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canafar
    canafar's avatar
    Erkek
    dreampark87 bunu yazdı:

aynen ben de öyle ama bu konuda daha fazla bilgi osla daha güzel olur aslında bu tarz din siyaset filan konularına inanmayanlar muhalefet olmak için girmek yerine bıraksınlar da inananlarla inanmaya calısınlar bilgi alısverinde bulunsun 7 sayfa yazı okudum üşenmeden %60 ı .iktir len böyle seymi olur diyo olmuyosa sen .iktir m.k
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PoLLBuLL
    PoLLBuLL's avatar
    Erkek

hocam ben buna yalan demiyorum ama gözle görülebilir kanıt arıyorum.

bu federasyon üyeleri,vs dünyadaki bütün insanlara gözükmedikçe,gelecekte olacak şeyleri söyleyip,söyledikleri gerçekleşmedikleri sürece çoğu kişi saçma algılayacaktır.

You are a man of many colours. but i, motherfucker, am the rainbow
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

canafar bunu yazdı:
    dreampark87 bunu yazdı:

aynen ben de öyle ama bu konuda daha fazla bilgi osla daha güzel olur aslında bu tarz din siyaset filan konularına inanmayanlar muhalefet olmak için girmek yerine bıraksınlar da inananlarla inanmaya calısınlar bilgi alısverinde bulunsun 7 sayfa yazı okudum üşenmeden %60 ı .iktir len böyle seymi olur diyo olmuyosa sen .iktir m.k

açıkcası bende bekliorum 2012 yi we insanlar sadece inanmak istediklerine inanıolar yani tanrıyıda göremiolar ama ona inanıolar ( kimse yanlış anlamasın yok demiorum ki bende inanıorum )  ama ufo ya da dış dünya warlıklarını görmezken direk yok sayıyolar dilerim temas çabuk olur 

dewdim dewrildim geldim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek

Yeryüzünün boşaltılması olayı Ra Bilgilerinde geçen hasat olayı mı? Yeryüzü hasat edildiğinde belirli bir bilince ulaşabilenler 3 boyut kısıtlamasından kurtulup ona göre başka bir boyutta devam edecekler,  bilinç olarak kendini geliştirmeyenler başka bir 3 boyut gezegeninde tekamüllerini burada olduğu gibi sürderecekler. Olay bu mu?

Her Hakkım Saklıdır
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    HolySeclorum bunu yazdı:

Yeryüzünün boşaltılması olayı Ra Bilgilerinde geçen hasat olayı mı? Yeryüzü hasat edildiğinde belirli bir bilince ulaşabilenler 3 boyut kısıtlamasından kurtulup ona göre başka bir boyutta devam edecekler,  bilinç olarak kendini geliştirmeyenler başka bir 3 boyut gezegeninde tekamüllerini burada olduğu gibi sürderecekler. Olay bu mu?

cok super bir benzetme hocam. olayin bu olup olmadigini bilmiyorum ama bu bahsettigin sey aynen atlantislilerin yukselmesi icin gecerli.

Shaban Interactive Pro.
Toplam Hit: 8489 Toplam Mesaj: 79