folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Galaktik Federasyon 24 Ağustos 2010 (Türkçe).

Galaktik Federasyon 24 Ağustos 2010 (Türkçe).

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    IRET bunu yazdı:
    -----------------------------

enteresan :| fransız kaldım japonlaşarak konuyu izlemeye devam ediyorum. aya çıkılmadı.

aya apolo gorevlerinden sonra birdaha hic adim atilmadi. son apolo gorevleri de iptal edildi. GÖT YİYOSA ciksinlar. onca yil gecti aradan teknolji elbette var ama cikamiyorlar...

Shaban Interactive Pro.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

Dj_DooM3 bunu yazdı:
    IRET bunu yazdı:

enteresan :| fransız kaldım japonlaşarak konuyu izlemeye devam ediyorum. aya çıkılmadı.

aya apolo gorevlerinden sonra birdaha hic adim atilmadi. son apolo gorevleri de iptal edildi. GÖT YİYOSA ciksinlar. onca yil gecti aradan teknolji elbette var ama cikamiyorlar...

niye marsa araç yolluyolar işte :D giden gidiyor istediği yere arkadaş.

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Helyum
    Helyum's avatar
    Erkek

sokoban bunu yazdı:

Dj_DooM3 bunu yazdı:
    IRET bunu yazdı:

aya giden cihazlar insansız :D

http://www.youtube.com/watch?v=n-O0mSUNVlU
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

Helyum bunu yazdı:

sokoban bunu yazdı:

Dj_DooM3 bunu yazdı:
    IRET bunu yazdı:

Farketmez hacı bilgi geliyo sonuçta :D aya çıkmamızı istemeyen adam marsa göndertir mi

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    sokoban bunu yazdı:

Helyum bunu yazdı:

sokoban bunu yazdı:

Dj_DooM3 bunu yazdı:
    IRET bunu yazdı:

Farketmez hacı bilgi geliyo sonuçta :D aya çıkmamızı istemeyen adam marsa göndertir mi

tam olarak anlasilmadi galiba, aya gonderme istekleriyle olmuyor. aya cikmalarina izin yok. buzz aldrin oraya geri donmemizi istemiyorlar demisti. bulursam roportaji ekleyecem... yok ayda su bulmak icin bombalamislar da, aya attiklari bomba basarili bir sekilde patlamis. ebelerinin..... hic bir bok olmadi o bomba firlatildiginda ortada tek bir patlama bile yoktu. 9/11 saldirilarindaki gibi oradaki ucaklar nasil CGI olarak yerlestirildiyse, parlama resimelri de montajli...

Shaban Interactive Pro.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    Dj_DooM3 bunu yazdı:
    sokoban bunu yazdı:

Helyum bunu yazdı:

sokoban bunu yazdı:

Dj_DooM3 bunu yazdı:
    IRET bunu yazdı:

tam olarak anlasilmadi galiba, aya gonderme istekleriyle olmuyor. aya cikmalarina izin yok. buzz aldrin oraya geri donmemizi istemiyorlar demisti. bulursam roportaji ekleyecem... yok ayda su bulmak icin bombalamislar da, aya attiklari bomba basarili bir sekilde patlamis. ebelerinin..... hic bir bok olmadi o bomba firlatildiginda ortada tek bir patlama bile yoktu. 9/11 saldirilarindaki gibi oradaki ucaklar nasil CGI olarak yerlestirildiyse, parlama resimelri de montajli...

Hangi özel kıyafeti giyinirsen giyin; Ayda yürümek terk edilmiş pripyatta yürmeye benzemez, aydaki radyasyon oranı belli, o radyasyona dayanacak kıyafeti yapsınlar aya gitmelerine de gerek yok yaptık desinler ve radyasyon geçirmediğini kanıtlasınlar armstong'a da incile de uzaylılara da inanacam :| İnsanoğlu aya ayak basmadı ve basamaz.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    smok3
    smok3's avatar
    Erkek

IRET bunu yazdı:
    Dj_DooM3 bunu yazdı:
    sokoban bunu yazdı:

Helyum bunu yazdı:

sokoban bunu yazdı:

Dj_DooM3 bunu yazdı:
    IRET bunu yazdı:

Hangi özel kıyafeti giyinirsen giyin; Ayda yürümek terk edilmiş pripyatta yürmeye benzemez, aydaki radyasyon oranı belli, o radyasyona dayanacak kıyafeti yapsınlar aya gitmelerine de gerek yok yaptık desinler ve radyasyon geçirmediğini kanıtlasınlar armstong'a da incile de uzaylılara da inanacam :| İnsanoğlu aya ayak basmadı ve basamaz.

Hocam öyle bir konuşmuşsunki sanki aydaki radyasyon ölçümlerini kendin yapıp o kadar radyasyona dayanaıklı elbise yapılamayacağını hesaplamışsın gibi konuşuyorsun. Ordaki radyasyonu hesaplayan adamlar da, oraya gidenler de aynı adamlar. Sen hangi verilere dayanarak söylüyorsun bunları merak ettim.

Ayrıca senin mantığına göre dünya atmosferinin dışına çıkan astronotlar kozmonotlar vs. de yalan. Çünkü uzay boşluğunda aydakinden çok daha fazla radyasyon var ve adamlar sürekli uzay yürüyüşlerine çıkıyorlar.

Radyasyondan korunmakta sandığın kadar zor birşey değil. Kurşun muhafaza içerisine koydun zenginleştirilmiş uranyumu gönül rahatlığıyla yatağının altına koyup üzerinde uyuyabilirsin :)

never say never...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nessaj
    nessaj's avatar
    Erkek

cevap alındı

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Knightkib
    Knightkib's avatar
    Erkek

Ben artık neye inansam şaşırdım :) özellikle de "insan inandığı şeyler ugruna çok büyük hatalar yapabilir" olayını kavradıktan sonra.. Gördüğüm herşeye şüpeci, sorgulayıcı gözle bakıyorum. Kimin ne dediğinin, ne anlattığının pek bir önemi yok.. Tamamen de yok demiyorum. Duyduklarımı destekleyen birbirinden bagımsız oldugunu gördügüm farklı kaynaklar aynı noktaya işaret ediyorsa işte ozaman inandıgımın dogrulugunu kabul ederim..

Ay hakkında birçok arkadaş gibi bilgilerim internetden fazla öteye gitmedi. Tabi ingilizcem olması avantaj daha çok kaynaga ulaşabiliyorum.
    Birçogu aya hiç gidilmedi, dönemin teknolojisi ile amerika gittigini göstermek, dünyada teknolojik üstünlügünü saglamak adına böyle bir üç kağıda girdigi söyleniyor.
    Aya gidilip orda beklenenden fazla uzaylı aktivitesi görüldügünü ve bu uzaylıların gidin aydan bidaha geri donmeyin tarzında tavırlarının olduguna inananlar var.

Bana kalırsa Aya çıkıldı, fakat Nasa kayda deger birşey bulamadıgı için birdaha geri dönme ihtiyacı duymadı..Ben aydan geçtim, gözüm Mars ta..

Aya - Marsa kaydı konu, toparlamak gerekirse.. Ben Galaksimizde dolanıp, gelişme aşamasındaki uygarlık/ırk lara yardım eden bir Birligin yada Federasyonun olduguna pek inanmıyorum..

Şöyle ki..

1- Böyle bir Federasyon varsa neden ülke liderleriyle görüşerek "bizim varlıgımızı açıklayın" tarzı muhabbetlere giriyorlar ? Salsınlar tüm dünya üzerine Ufo diye tabir ettigimiz araçlarını Tüm dünya kendi gözüyle görsün, vay be Uzaylılar gerçekmiş, hükümetimiz yıllardır bizi uyutuyomuş uzayda bişey yok evrende yalnızız diye..
    -- (Dj_DooM3 ün cevabını tahmin edebilidigim için şöyle bir alt soru oluşturuyorum :))
     -  Hükümetler bizi onlara karşı kışkırtsalar bile teknolojik olarak ilerde oldukları için savaş istemediklerini gayet açık bir dilde ifade edebileceklerine + dünyadan gelebilecek hertürlü saldırıya karşı kendilerini koruyabileceklerine (kimseye zarar vermeden) inanıyorum :) Buna ragmen neden görünmüyorlar..

2- Bu uzaylı dostlarımız bizi galaktik insan seviyesine ulaşabilmek için neden bireysel ders vermiyorlar? Bunu düşünürken hep aklıma G.O.R.A da geçen

"Güç içinde!! hea içinde içinde, sırf ışıkla çık bi yardım bişey yok amk" sahnesi geliyor :D

3- Oynamayacak gelinin yeri dar olurmuş :) Bu uzaylılar gelmek istese şimdiye kadar çooktannn gelirdi. Yok gerçekten var gelmiyorlarsa ayıb ediyorlar..

I am a Gamer. Not because I dont have a life, but because I choose to have Many.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    Knightkib bunu yazdı:

Ben artık neye inansam şaşırdım :) özellikle de "insan inandığı şeyler ugruna çok büyük hatalar yapabilir" olayını kavradıktan sonra.. Gördüğüm herşeye şüpeci, sorgulayıcı gözle bakıyorum. Kimin ne dediğinin, ne anlattığının pek bir önemi yok.. Tamamen de yok demiyorum. Duyduklarımı destekleyen birbirinden bagımsız oldugunu gördügüm farklı kaynaklar aynı noktaya işaret ediyorsa işte ozaman inandıgımın dogrulugunu kabul ederim..

Ay hakkında birçok arkadaş gibi bilgilerim internetden fazla öteye gitmedi. Tabi ingilizcem olması avantaj daha çok kaynaga ulaşabiliyorum.
    Birçogu aya hiç gidilmedi, dönemin teknolojisi ile amerika gittigini göstermek, dünyada teknolojik üstünlügünü saglamak adına böyle bir üç kağıda girdigi söyleniyor.
    Aya gidilip orda beklenenden fazla uzaylı aktivitesi görüldügünü ve bu uzaylıların gidin aydan bidaha geri donmeyin tarzında tavırlarının olduguna inananlar var.

Bana kalırsa Aya çıkıldı, fakat Nasa kayda deger birşey bulamadıgı için birdaha geri dönme ihtiyacı duymadı..Ben aydan geçtim, gözüm Mars ta..

Aya - Marsa kaydı konu, toparlamak gerekirse.. Ben Galaksimizde dolanıp, gelişme aşamasındaki uygarlık/ırk lara yardım eden bir Birligin yada Federasyonun olduguna pek inanmıyorum..

Şöyle ki..

1- Böyle bir Federasyon varsa neden ülke liderleriyle görüşerek "bizim varlıgımızı açıklayın" tarzı muhabbetlere giriyorlar ? Salsınlar tüm dünya üzerine Ufo diye tabir ettigimiz araçlarını Tüm dünya kendi gözüyle görsün, vay be Uzaylılar gerçekmiş, hükümetimiz yıllardır bizi uyutuyomuş uzayda bişey yok evrende yalnızız diye..
    -- (Dj_DooM3 ün cevabını tahmin edebilidigim için şöyle bir alt soru oluşturuyorum :))
     -  Hükümetler bizi onlara karşı kışkırtsalar bile teknolojik olarak ilerde oldukları için savaş istemediklerini gayet açık bir dilde ifade edebileceklerine + dünyadan gelebilecek hertürlü saldırıya karşı kendilerini koruyabileceklerine (kimseye zarar vermeden) inanıyorum :) Buna ragmen neden görünmüyorlar..

2- Bu uzaylı dostlarımız bizi galaktik insan seviyesine ulaşabilmek için neden bireysel ders vermiyorlar? Bunu düşünürken hep aklıma G.O.R.A da geçen

"Güç içinde!! hea içinde içinde, sırf ışıkla çık bi yardım bişey yok amk" sahnesi geliyor :D

3- Oynamayacak gelinin yeri dar olurmuş :) Bu uzaylılar gelmek istese şimdiye kadar çooktannn gelirdi. Yok gerçekten var gelmiyorlarsa ayıb ediyorlar..

Galaktik Federasyonun hukumetten yardim cagrisi istemesinin nedeni oyle karar aldiklari icindir, nedeninin bilmiyorum ama dunyaya anca yardim istendigi anda mudahale edeceklerini acikladilar. evet teknolojileri cok yuksek, govde gosterisi yapip cahileri korkutacaklarina cahilelrin hukumet tarafindan duydugunu hazmatmeleri ve sonra mass landing in baslamasini on goruyorlar. Knightkib, seninle bugun izledigimiz belgeseldeki gibi televizyon tanridir, hukumetin bunu aciklamasi ifşa icin cok onlumlu bir rol oynar. boylece insanlar neyle karsi karsiya oalcaklarini az cok bilirler. amac herzaman kaosu en dusuk seviyede tutmaktir. Gizli ve derin dunya devletinin kurmaya calistigi yikim getirebielcek olan Yeni Dunya Duzenini onlemek amaciyla Galaktik federasyon cok buyuk baskilar yapiyor. ifşa her an baslayabilir. Ve yine dediklerine gore dunya uzerindeki hicbir nukleer baslik kullanilamaz. yani nukleer silahlarin hepsinin devre disi birakildigini, derin devletin koseye sıkısmasindan dolayi olusabilecek herhangi bir yikima direkt mudahale edecekelrini de belirttiler. Az cok galktik federasyonun neler yaptigini anlattim. ama bunlar sadece cok ama cok ufak bir bolumu.

Shaban Interactive Pro.
Toplam Hit: 8472 Toplam Mesaj: 79