folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Galaktik Federasyon 24 Ağustos 2010 (Türkçe).

Galaktik Federasyon 24 Ağustos 2010 (Türkçe).

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

2 gün önce national de izledim.Neil gittikten sonra 2 sefer daha oldu iyice rahatladı bizimkler.Güvenliği felan unuttular.3. seferde oksijen tüplerinden biri patladı dışarıya oksijen sızmaya başladı.Bu ay yolunu yarıladıktan sonra oldu.Döndürene kadar baya bi uğraşmışlar.Aya gitmek için çalışmaları sürüyormuş.Bu sefer giderlerse yerleşmeyi düşündüklerinen şimdlik çalışma aşamasındalar ama azkalmış.Özellikle radyasyon sorunu  için uğraşıyolar.Onada kuracakları yaşam platformunda uyuma kabinlerinin etrafını suyla kaplamayı düşünüyorlarmış.Biyerden sonra sürekli seferler olcak yani.Mekiğe sığdırabilecekleri bir 'çadır gibi bişey yapmaya çalışıyorlar. bikaç tane örnek yapmışlar.biraz national izleyün yahu:D

Almanya Fatihi
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Knightkib
    Knightkib's avatar
    Erkek

Dj_DooM3 bunu yazdı:
    -----------------------------

Galaktik Federasyonun hukumetten yardim cagrisi istemesinin nedeni oyle karar aldiklari icindir, nedeninin bilmiyorum ama dunyaya anca yardim istendigi anda mudahale edeceklerini acikladilar. evet teknolojileri cok yuksek, govde gosterisi yapip cahileri korkutacaklarina cahilelrin hukumet tarafindan duydugunu hazmatmeleri ve sonra mass landing in baslamasini on goruyorlar. Knightkib, seninle bugun izledigimiz belgeseldeki gibi televizyon tanridir, hukumetin bunu aciklamasi ifşa icin cok onlumlu bir rol oynar. boylece insanlar neyle karsi karsiya oalcaklarini az cok bilirler. amac herzaman kaosu en dusuk seviyede tutmaktir. Gizli ve derin dunya devletinin kurmaya calistigi yikim getirebielcek olan Yeni Dunya Duzenini onlemek amaciyla Galaktik federasyon cok buyuk baskilar yapiyor. ifşa her an baslayabilir. Ve yine dediklerine gore dunya uzerindeki hicbir nukleer baslik kullanilamaz. yani nukleer silahlarin hepsinin devre disi birakildigini, derin devletin koseye sıkısmasindan dolayi olusabilecek herhangi bir yikima direkt mudahale edecekelrini de belirttiler. Az cok galktik federasyonun neler yaptigini anlattim. ama bunlar sadece cok ama cok ufak bir bolumu.

Ben gözle görülür Somut kanıtlar istiyorum. insan beyninin hayal gücünün sınırı yoktur, Astral Seyahat tarzı şeyler insan beyninin yarattığı çok güçlü hayaller olabilir, bunun gerçekligi tartışılır ama ayrı ve çok farklı derin bir konu. inandığım şeyler ugruna hata yapmaktan, körü körüne inanmaktansa, gerçekligine şahit oldugum şeylere inanırım.

Taki karşıma çıkıp "Merhaba (yada) Selamat Balik! Ben Galaktik Federasyon tarafından seninle görüşmek için gönderildim" gibisinden bir tecrübe yaşamadıgım sürece böyle birşeyin varlıgını kabul etmem. Bu Makarna Canavarına inanmaktan farksız olur.

I am a Gamer. Not because I dont have a life, but because I choose to have Many.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Knightkib bunu yazdı:

Anlamayan arkadaslara biraz yardımcı olabilmek adına şöyle kısa bir bilgi vereyim..

Galaktik Federasyon (Galaksimizde bulunan zeki yaşam türlerinin oluşturduğu bir birlik) güya insan oğlunu uzun zamandır takib ediyor ve insanları da Federasyonlarına katmak istiyorlar.. Fakat Federasyona girmek için ırkların belli başlı gelişimler göstermesi gerekiyor.(Bir nevi avrupa birligi kurmus bu ibinalarda insanlıgı almak için şart koşuolar..) onların bakış açılarına, galaksi görüşlerine yaklaşmış, millet-din-dil-ırk ayrımı yapmaksızın bir birlik olmuş iyi niyetli ırkları aralarına katıyorlar.. (( insanlık için bence hiç umut yok :d ırkcılık, din, dil,mezhep ayrımı herşey bizde))

Güya dünyada kendi görüşlerine yakın sayılı insanı aracı, elçi olarak kullanıp diger insanlara da doğru yolu göstermeye ve galaktik aydınlanma sürecimizi hızlandırıp günden güne yok olan dünyamızdan dış uzaya kapılarımızı açmaya yardımcı olmak istiyorlar..

Kefilim olan Dj_Doom3 :) bu konuda kendisini fazla kaptırmış ve gelen mesajlara körü körüne inanıp sürekli bana " Göreceksin bayvan, gelecekler çok yakında ülke başkanları onların varlığını açıklayacak" gibisinden şeyler söyleyerek benide galaktik aydınlanma yoluna çekmeye uğraşmaktadır ama.. Darth Vader amcanın yolundan gidip Dark Side'ı seçmeyi tercih ediyorum :)

Ben inanmıyorum böyle bir Galaktik federasyona :) Gönül isterdi ki gerçek olsun bizimde arka bahceye ufo insin, alsın gezdirsin bizi galaksinin uzak diyarlarını görelim fakat :) malesef..

aq AB'ye girecez diye hergün 10 takla atan memleket bu kadarına da dayanamaz artık,bir de bunu uyum yasalarıyla falan gel de uğraş.hergün taviz verir olduk.neyse gırgır makara bi yana,ufolar uşağa bi daha insinler de köylü bi daha taşlasın onları,akılları başlarına gelir.

Bana da bu işler hiç bir zaman inandırıcı gelmiyor,tabii arkadaş alınmasın herkesin düşüncesine saygılıyım,keşke bunlar gerçek olsa diyorum çoğu zaman.Giderim bu dünyadan KPSS siz bir yaşam herkesin hakkı...

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    Knightkib bunu yazdı:

Dj_DooM3 bunu yazdı:

Galaktik Federasyonun hukumetten yardim cagrisi istemesinin nedeni oyle karar aldiklari icindir, nedeninin bilmiyorum ama dunyaya anca yardim istendigi anda mudahale edeceklerini acikladilar. evet teknolojileri cok yuksek, govde gosterisi yapip cahileri korkutacaklarina cahilelrin hukumet tarafindan duydugunu hazmatmeleri ve sonra mass landing in baslamasini on goruyorlar. Knightkib, seninle bugun izledigimiz belgeseldeki gibi televizyon tanridir, hukumetin bunu aciklamasi ifşa icin cok onlumlu bir rol oynar. boylece insanlar neyle karsi karsiya oalcaklarini az cok bilirler. amac herzaman kaosu en dusuk seviyede tutmaktir. Gizli ve derin dunya devletinin kurmaya calistigi yikim getirebielcek olan Yeni Dunya Duzenini onlemek amaciyla Galaktik federasyon cok buyuk baskilar yapiyor. ifşa her an baslayabilir. Ve yine dediklerine gore dunya uzerindeki hicbir nukleer baslik kullanilamaz. yani nukleer silahlarin hepsinin devre disi birakildigini, derin devletin koseye sıkısmasindan dolayi olusabilecek herhangi bir yikima direkt mudahale edecekelrini de belirttiler. Az cok galktik federasyonun neler yaptigini anlattim. ama bunlar sadece cok ama cok ufak bir bolumu.

Ben gözle görülür Somut kanıtlar istiyorum. insan beyninin hayal gücünün sınırı yoktur, Astral Seyahat tarzı şeyler insan beyninin yarattığı çok güçlü hayaller olabilir, bunun gerçekligi tartışılır ama ayrı ve çok farklı derin bir konu. inandığım şeyler ugruna hata yapmaktan, körü körüne inanmaktansa, gerçekligine şahit oldugum şeylere inanırım.

Taki karşıma çıkıp "Merhaba (yada) Selamat Balik! Ben Galaktik Federasyon tarafından seninle görüşmek için gönderildim" gibisinden bir tecrübe yaşamadıgım sürece böyle birşeyin varlıgını kabul etmem. Bu Makarna Canavarına inanmaktan farksız olur.

3. boyutta 3. boyut kurallarina gore oynaman cok normal. 3D meteryal duzemindeyiz ve bir maddeyi durum olarak kabul etmek yerine gorundugu gibi kabul ederiz. bakis acisi diyelim buna. bir masaya dokunursun ve kati bir nesne oldugunu soylersin. bu bir nesnedir dersin, fakat o bir durumdur, daha onceden agacti ve tamamen farkli bir durumdu. enerji ve bilinc te boyle birseydir. eger bilincin yeteri kadar yuksekse bir objeye sadece obje olarak degil durum ve enerjisel oalrak da bakarsin. ve bunalr da senin icin kanit sayilabilir... dedigim gibi, farkindalik ve bilincten dogan baski acisi onemli. cogu kisinin anlamasini da beklemiyorum zaten, herkes kendi cabalarinla kendi icindeki gucu, kendini kesfeder...

Shaban Interactive Pro.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _karantina_
    _karantina_'s avatar
    Erkek

Kendimizi insandan daha zeki ve üstün bir varlığın nasıl düşündüğünü düşünmeye çalışmak yerine bizim kendimizden daha az yetenekli ve zeki canlılar hakkında ne düşündüğümüzü ele almak daha kolay olur.Örneğin bir insan olarak karıncayı ele alalım.Bizim zihin ve bedensel yeteneklerimizin milyonda 1 ine bile sahip değiller.Ve yolumuza çıkarsa önemsemeden ezer geçeriz.Veya evimize girerlerse ilaçlayıp öldürürz değil mi?

Bu bahsettiğin konfederasyonunda zeki varlıklardan oluştuğunu düşünürsek neden bize ilgi duysunlar ki?iş gücünden yararlanmak için mi(insanın eşek .inek,öküz kullanması gibi) veya uzayi kirlettiğimiz için neden bizi 5 dk kada evrenden silmiyorlar?.Yani özet olarak böyle bir oluşum(inanç)olsa bile bizi yanlızca kendi emellerine alet eder veya yok edip geçer.Tabi benim onlardan daha düşük bir zeka seviyesine sahip olduğumu düşünürsek benim hissettiğim ve düşündüğüm şeyleri aşmış ve çok farklı bir seviyeye ulaştıklarını düşünmezsek.

Bu oluşuma(dine)inanan insanların neler düşündüğü ve neler hissettiğine dağir az çok bir düşüncem var.Dürüst olalım.Siz konuyu açan arkadaşın yazdıklarını okuduktan sonra içinizden ah keşke olsa biz keşfedilmeyi beklyen cevherleriz,bizi mükemmel bir gelecek beklyior ,haydi onlara katılalım ve daha ileriye gidelim ,evrende daha keşfedilecek çok sey war.... gibi sizi mutlu eden düşüncelere kapılmadınız mı?Bunların hepsi yanlızca yanılsama.Sürekli belli zaman aralıklarında unutlumaması için tekrar gündeme getirilen zırvalıklar.Tıpkı dinler gibi.Sürekli insanlara daha ,üstün ve gelişmiş şeylerin varlığıından bahsedip insanları yanılsama lara sürkleyerek zaten içgüdüsel olarak huzuru bulup mutlu biri olması için bunlara inanmasıı gerken insanları sömürüyorlar.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    _karantina_ bunu yazdı:

Kendimizi insandan daha zeki ve üstün bir varlığın nasıl düşündüğünü düşünmeye çalışmak yerine bizim kendimizden daha az yetenekli ve zeki canlılar hakkında ne düşündüğümüzü ele almak daha kolay olur.Örneğin bir insan olarak karıncayı ele alalım.Bizim zihin ve bedensel yeteneklerimizin milyonda 1 ine bile sahip değiller.Ve yolumuza çıkarsa önemsemeden ezer geçeriz.Veya evimize girerlerse ilaçlayıp öldürürz değil mi?

Bu bahsettiğin konfederasyonunda zeki varlıklardan oluştuğunu düşünürsek neden bize ilgi duysunlar ki?iş gücünden yararlanmak için mi(insanın eşek .inek,öküz kullanması gibi) veya uzayi kirlettiğimiz için neden bizi 5 dk kada evrenden silmiyorlar?.Yani özet olarak böyle bir oluşum(inanç)olsa bile bizi yanlızca kendi emellerine alet eder veya yok edip geçer.Tabi benim onlardan daha düşük bir zeka seviyesine sahip olduğumu düşünürsek benim hissettiğim ve düşündüğüm şeyleri aşmış ve çok farklı bir seviyeye ulaştıklarını düşünmezsek.

Bu oluşuma(dine)inanan insanların neler düşündüğü ve neler hissettiğine dağir az çok bir düşüncem var.Dürüst olalım.Siz konuyu açan arkadaşın yazdıklarını okuduktan sonra içinizden ah keşke olsa biz keşfedilmeyi beklyen cevherleriz,bizi mükemmel bir gelecek beklyior ,haydi onlara katılalım ve daha ileriye gidelim ,evrende daha keşfedilecek çok sey war.... gibi sizi mutlu eden düşüncelere kapılmadınız mı?Bunların hepsi yanlızca yanılsama.Sürekli belli zaman aralıklarında unutlumaması için tekrar gündeme getirilen zırvalıklar.Tıpkı dinler gibi.Sürekli insanlara daha ,üstün ve gelişmiş şeylerin varlığıından bahsedip insanları yanılsama lara sürkleyerek zaten içgüdüsel olarak huzuru bulup mutlu biri olması için bunlara inanmasıı gerken insanları sömürüyorlar.

tek dogru senin bildigin degil mi?? hocam dinle alakasi yok bahsettigims eyin. ben sadece olacak olan seylerden biraz olsun haberiniz olsun diye paylastim bu yaziyi, herhangibirinin aklini celip uzayliya inanin demek icin degil. galaktik federasyon tamami eterik boyutta olan canlilari icerir. bu boyut cok yuksek titresim seviyesi gerektirir. titresimin nekadar yuksekse okadar bilinclisindir. bizimle ilgileniyorlar cunku dunyanin a.koduk. ve olusan quantum leap ten dolayi dunya titresimini cok yukseltmis durumda. eger kaynak bulabilirsen dunyanin simdi ki rezonansiyla 1999 daki degerleri karsilastir rakkamlarin nekadar buyuk oldugunu farkedersin. bir obje yeterince titresirse boyut atlar. bunu mor otesi isinlari baz alarak arastirip anlamaya calisabilrisin. dunya da bu titresim seviyesine yakin. dunyanin bu degisimi yeryuzunde buyuk olcude tahribata yol acacaktir, bu dunyanin yeni bir duzlem icin kendini yenileme evresidir. bu evrede uzerinde olmak istemezsin heralde. Galaktik federasyonun dedigine insanligin cag atlamasina, yukselmesine ayrdimci oalcaklar. Hocam sana inan deyen yok. zaman geldiginde enezindan bir fikrin olur beyin .....lamasi yasamazsin...

Shaban Interactive Pro.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Knightkib
    Knightkib's avatar
    Erkek

_karantina_ bunu yazdı:

Kesinlikle katılıyorum :)

Dj_DooM3 bunu yazdı:

3. boyutta 3. boyut kurallarina gore oynaman cok normal. 3D meteryal duzemindeyiz ve bir maddeyi durum olarak kabul etmek yerine gorundugu gibi kabul ederiz. bakis acisi diyelim buna. bir masaya dokunursun ve kati bir nesne oldugunu soylersin. bu bir nesnedir dersin, fakat o bir durumdur, daha onceden agacti ve tamamen farkli bir durumdu. enerji ve bilinc te boyle birseydir. eger bilincin yeteri kadar yuksekse bir objeye sadece obje olarak degil durum ve enerjisel oalrak da bakarsin. ve bunalr da senin icin kanit sayilabilir... dedigim gibi, farkindalik ve bilincten dogan baski acisi onemli. cogu kisinin anlamasini da beklemiyorum zaten, herkes kendi cabalarinla kendi icindeki gucu, kendini kesfeder...

3. Boyutta 3. boyut kurallarıyla oynamak ile pek ilgisi yok. Benim bahsettigim Neden Görünmedikleri. Enerji nesne filan girmişin gereksiz..

Gözlerini kapatarak Ne Alien Trilogy ler, Ne StarWars lar, Ne Predatorler, Ne Lord of the Rings ler üretti bu insan beyni senin haberin varmı ??

Olmayan birşeyi hayal edemeyiz diye birşey yok.. Belkide arkadaşın da bahsettigi gibi yeni bir dinin tohumlarıdır bunlar :) inanmak isteyenler için yeni bir yol, yeni bir ışık..

Edit : Körü Körüne inanıyorsun :) Sorgula !

I am a Gamer. Not because I dont have a life, but because I choose to have Many.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    Knightkib bunu yazdı:

_karantina_ bunu yazdı:

Kesinlikle katılıyorum :)

Dj_DooM3 bunu yazdı:

3. Boyutta 3. boyut kurallarıyla oynamak ile pek ilgisi yok. Benim bahsettigim Neden Görünmedikleri. Enerji nesne filan girmişin gereksiz..

Gözlerini kapatarak Ne Alien Trilogy ler, Ne StarWars lar, Ne Predatorler, Ne Lord of the Rings ler üretti bu insan beyni senin haberin varmı ??

Olmayan birşeyi hayal edemeyiz diye birşey yok.. Belkide arkadaşın da bahsettigi gibi yeni bir dinin tohumlarıdır bunlar :) inanmak isteyenler için yeni bir yol, yeni bir ışık..

3. boyut kuralalriyla alakasi yok diyorsun hala optik goruntuden bahsediyosun. boyle olmiycak, anlayabilen ve daha fazla bilgi edinmek isteyen bana pm atsin. bildiklerimi analaticam....

Shaban Interactive Pro.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Knightkib
    Knightkib's avatar
    Erkek

Evet.. Ucan makarna canavarı... Görür gibiyim :d

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _karantina_
    _karantina_'s avatar
    Erkek

Dj_DooM3 bunu yazdı:
    _karantina_ bunu yazdı:

tek dogru senin bildigin degil mi?? hocam dinle alakasi yok bahsettigims eyin. ben sadece olacak olan seylerden biraz olsun haberiniz olsun diye paylastim bu yaziyi, herhangibirinin aklini celip uzayliya inanin demek icin degil. galaktik federasyon tamami eterik boyutta olan canlilari icerir. bu boyut cok yuksek titresim seviyesi gerektirir. titresimin nekadar yuksekse okadar bilinclisindir. bizimle ilgileniyorlar cunku dunyanin a.koduk. ve olusan quantum leap ten dolayi dunya titresimini cok yukseltmis durumda. eger kaynak bulabilirsen dunyanin simdi ki rezonansiyla 1999 daki degerleri karsilastir rakkamlarin nekadar buyuk oldugunu farkedersin. bir obje yeterince titresirse boyut atlar. bunu mor otesi isinlari baz alarak arastirip anlamaya calisabilrisin. dunya da bu titresim seviyesine yakin. dunyanin bu degisimi yeryuzunde buyuk olcude tahribata yol acacaktir, bu dunyanin yeni bir duzlem icin kendini yenileme evresidir. bu evrede uzerinde olmak istemezsin heralde. Galaktik federasyonun dedigine insanligin cag atlamasina, yukselmesine ayrdimci oalcaklar. Hocam sana inan deyen yok. zaman geldiginde enezindan bir fikrin olur beyin .....lamasi yasamazsin...

Kendinden bu kadar emin  konuşup daha önce bir kaç kez duyduğum yükek tireşim seviyesi ile boyut atlama,canlı tirteşim seviyesi,gibi hangi bilimsel dalın içine girdiğini bilmediğim ve şu anki düşüncelerimle aklımın alamadığı bana tamamen bu federsayon,uzaylı,vs gibi konuların sanki bir bilimsel temele dayanıyormuş havası verilmesi için kullanılan gene bu günümüzün hızla yükselen 21.yy dininin kendi uydurmaca terimleri gibi geldi.Ayrıca benim hakkımda bir şey bilmemene rağmen  ''tek doğru senin bildiğin''gibi kelimeler kullanman yerine bana senden daha üstün zekalı galaktik federasyondaki arkadaşların gibi yol gösterip bana bu anlattıklarının hangi bilim sınırları içine girdiği ve matematiksel ve fiziksel hesaplamaları hakkında bilgi versen(ki bunlar hikaye anlatmak yerine ispat niteliğinde belgelerdir)konu hakkndaki benim ve bir çok konuyu takip eden arkadaşın düşüncelerini değiştirbelimen mümkün.Ki bunun bir din olmadığını söylemiş fakat sonra  kendi cevabının sonunda  /inanmak zorunda değilsin/ cümlesi ile din olduğunu kendin söylemişsin.Bilimsel temele dayanmayan, insanlar tarafından algılanmayıp bilinmeyen görülmeyen,hissedilmeyen ve başkaları tarafından olduğu söylenip bir kitle tarafından inanılan her şey bir dindir.Buna inanan insanlar yanlızca kendi duygularını tatmin edip huzurlu olmaya çalışan tiplerdir.Ki günümüzde bu tarz şeylere inanan(scientology tarikatı da dahil)insan sayısı inanılmaz derecede yüksek.Hepsi birer sömürü aracı...Bilimsel kaynaklarını merakla bekliiyorum...

Toplam Hit: 8480 Toplam Mesaj: 79