Google, Huawei'yi Kara Listeye Aldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CorretzA
    CorretzA's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

İkinci el telefon alım satım yapan esnaf komşu var ayak üstü muhabbet yaptık geçen haftaya kadar Huawei'nin ikinci eli iPhonelardan daha çabuk gidiyordu ama son 1 haftadır bu haberler çıkınca satışlar sıfırlandı dedi. Aynı şekilde Turkcell bayiside sıfır Huawei satamıyor. Millet korktu elinde kalacak cihazlar diye.

Bende hazır bu son durumdan dolayı Mate 20 Pro veya p30 Pro alasım var. Global bir markayı kimse harcatmaz. Geri dönüşler olmuş zaten.

CorretzA tarafından 31/May/19 23:18 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Huawei telefon üretimini durdurdu deniyor :

https://www.businessinsider.com/huawei-smartphone-production-us-blacklist-2019-5

Ancak haberin kaynağı Çinli yerel bir site.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Apple ben mi huawei mi demiş Çinli Foxconn huawei üretimini durdurmuş.

Vatana ihanet cezası ne ola çinde

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

aga bu nedir ? şu anda bunu 5 mbit internet hızımla paylaşıyorum 

https://twitter.com/zlj517/status/1135242516264116226

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Apple ben mi huawei mi demiş Çinli Foxconn huawei üretimini durdurmuş.

Vatana ihanet cezası ne ola çinde

An itibariyle Huawei :

https://twitter.com/mehmetbat/status/1132237814580563969

Huawei'nin çakılması Samsung'a ve Xiaomi'ye yarayacak. Android cephesinde en yakın rakipleri onlar. 

mkyb tarafından 03/Haz/19 00:32 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

MehmetBat twitter link'inden nerelere gittik arkadaş. Bu doğru mu? şimdi ben, 1 tek tükürük damlalı sigara izmariti versem, bundan tamamen 1e1 yüz hat'tımın 3D kopyasını çıkarabiliyorlar mı? @.o,) 

https://pbs.twimg.com/media/D8An_ipXoAEZ-2V.jpg:small

https://mobile.twitter.com/yigitak/status/1134952364509712384/photo/1

https://deweyhagborg.com/projects/stranger-visions

değilmiş ; " forensic DNA phenotyping "

" phenotyping technology, which I (and many scientists) do not consider accurate or impartial enough for use in criminal investigations. "

RitmFarbRacourci tarafından 03/Haz/19 01:17 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Letgo ölücüleri ucuza Huawei düşürmeye çalışıyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

25 Mayıs’ta P30 pro 6/128 GB fiyatını not almıştım : 789€. Bugün itibariyle 760€ a düşmüş. Bakalım 10-15 gün sonra durum ne olacak. Ben daha sert düşüş bekliyordum aslında. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Delegado_Zero bunu yazdı

25 Mayıs’ta P30 pro 6/128 GB fiyatını not almıştım : 789€. Bugün itibariyle 760€ a düşmüş. Bakalım 10-15 gün sonra durum ne olacak. Ben daha sert düşüş bekliyordum aslında. 

Türkiye fiyatını düşünürsek dahada düşer. Geleceği belirsiz bir firmanın telefonuna 8.000 lira verilmez. Aslına bakacak olursan hiç bir telefona o rakam verilmez. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Sadece huawei değil şu saatten sonra yeni çıkacak çin telefonlarının hepsi rikski. arm den bütün anlaşmaları kademeli olarak sonlandırması istenmiş, huawei ve diğer çin firmaları samsung ya da apple tarzı lisanslama kullanmıyor işlemci mimarisinde arm ye daha bağlı bir yapıları var. Benim tercihim note serisine devam veya nokia olur.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 120933 Toplam Mesaj: 284
huawei