folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Google Stadia'ya Rakip : Nvidia Geforce Now (En Az 15 Megabit Net Şart)

Google Stadia'ya Rakip : Nvidia Geforce Now (En Az 15 Megabit Net Şart)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    SweetyVolty bunu yazdı

İlk sayfaya ekleyin aga bomboş kartla 3 aylık beleş alabiliyorsunuz ilk üç ay ödeme yok sonra iptal etmeyi unutmayın ama para olan kartla falan şeyaparsanız bi de para peşin değil galiba jkhşü

hacım buna başlayan iptal ettirmez ki , netflix gibi hayatımızın bir parçası olacak.

netflix iptal ettrilir bu ettirilmez 

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    my4 bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    SweetyVolty bunu yazdı

İlk sayfaya ekleyin aga bomboş kartla 3 aylık beleş alabiliyorsunuz ilk üç ay ödeme yok sonra iptal etmeyi unutmayın ama para olan kartla falan şeyaparsanız bi de para peşin değil galiba jkhşü

hacım buna başlayan iptal ettirmez ki , netflix gibi hayatımızın bir parçası olacak.

Steam library tanitmami istedi bir saat mac klavyesinde @ işareti yapamadım kapattım :D teknolojiye yenik düştüm sonunda :D sanırım İngilizce klavye on tanımlı oluyor login olmak isteyince. 

Almanya Fatihi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    deja-vu bunu yazdı
    my4 bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    SweetyVolty bunu yazdı

Steam library tanitmami istedi bir saat mac klavyesinde @ işareti yapamadım kapattım :D teknolojiye yenik düştüm sonunda :D sanırım İngilizce klavye on tanımlı oluyor login olmak isteyince. 

shift + i hocam. o şekilde @ işareti yapabilirsin.

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

bu arada sadece 1 saatlik ücretsiz hakkınız yok hocalar. yanlış anlama olmasın.

1 saat oynadıkdan sonra oyundan atıyor, sonra tekrar 1 saat daha oynayabilirsiniz.

edit: bu ücretsiz paketin de paralı olacağı söyleniyor ileride.

BerkayCit tarafından 10/Şub/20 12:33 tarihinde düzenlenmiştir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    BerkayCit bunu yazdı
    deja-vu bunu yazdı
    my4 bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    SweetyVolty bunu yazdı

Alt+Q değil mi?

Kopyala yapıştır yap geç :D

Cmd + q yapma yanlışlıkla yeter (az chrome kapatmadım bu şekilde bi @ yapayım derken kaç yüz sekme gitti geldi 😄) 

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    BerkayCit bunu yazdı
    deja-vu bunu yazdı
    my4 bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    SweetyVolty bunu yazdı

Alt+Q değil mi?

Kopyala yapıştır yap geç :D

Cmd + q yapma yanlışlıkla yeter (az chrome kapatmadım bu şekilde bi @ yapayım derken kaç yüz sekme gitti geldi 😄) 

aynen mac klavyesinde öyle ama geforce now a bağlandığında alt+q ile @ yapılmıyor hocam, ben yapamadım :d

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    niRvana_GG
    niRvana_GG's avatar
    Erkek

25 Mbps internet ile denedim, 720p gayet akıcı. Tepki süresi single player oyunlar için hiç rahatsız etmez.

100 Mbps internet ile de denedim 1080p herşey sonda, tertemiz. Ben satın alacağım.

niRvana_GG tarafından 10/Şub/20 13:10 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    edminkardes
    edminkardes's avatar
    Erkek
    myblackworldweb bunu yazdı
    my4 bunu yazdı

Arkadaşlar yerel disk c ye girdim. Birşey isteyen var mı?

Tarayıcı açtım hemen upload edeyim istediğiniz dosyaları

İşe yarar herşeyi yükleyebilirim. Sistemde phyton yüklü

2 gbps upload var

4 tane ssd takmışlar

Sistemde tur atıyorum şu anda. Nasıl böyle bir açık bırakırlar aklım almıyor

vay amk olaya gel

serverlarda neler gördün hocam merak ettim 

Hocam direk c de olan ne varsa ulaşım sağlayabiliyorum. 

@panxer hocam ilk zamanlar bir açık vardı. istediğim dosyayı download - upload edebiliyordum. Şimdi sadece dosyaları görebiliyorum. save dosyalarını görebiliriz. ama upload kısmı şimdilik sıkıntılıı bakalım karıştırayım biraz

açık değil ama hala var sohbetten birine https://google.com yaz tıkla steamin browser'ında istediğin siteye girip istediğini indirip yükleyebilirsin

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Android'te açabilen oldu mu uygulamayı ? Android 9 ile öyle sunucuya bağlanıyor deyip kalıyor.

Bu arada Steam fiyatları ne olmuş böyle ya ? 100 liradan aşağı oyun yok amk. İndirim dönemlerini takip etmesen sağlam öpüyor.

mkyb tarafından 10/Şub/20 16:37 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

steamde oyun yok diye bir bok yapamadım 

her şeye steam istiyor 

No way out
Toplam Hit: 82990 Toplam Mesaj: 250
nvidia