folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Google Stadia'ya Rakip : Nvidia Geforce Now (En Az 15 Megabit Net Şart)

Google Stadia'ya Rakip : Nvidia Geforce Now (En Az 15 Megabit Net Şart)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Masaüstüne ulaşıp farklı oyun ve yama kurma yöntemi çıkmış.

https://www.youtube.com/watch?v=OGZoDOa9M-w

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Klei Entertainment çekildiği için ve steam hesabımı sattığımdan dolayı benim için pek espirisi kalmadı yeni döviz kuru ile 55 tl yi buluyordu aylık ödemesi iptal ettim.

zaten free üyelikle 1 saat oynayabiliyoruz denemek istediğim birşey olursa onla girer bakarım.

şimdilik xbox ile 4k hdr ye devam ama sağlam bir pc lazım bütçe ayarlayabilirsem ilerde inş

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Nvidia beceremedi bu işi. Oyun desteği koca bir sıfır. Ubisoft ve Square Enix firmaları harici 1. sınıf oyun yok oynanacak.

Amazon'da Luna adıyla bu pazara girdi. Şuan sadece Amerika'ya açık. Türkiye'ye ne zaman gelir belirsiz ama geleceği kesin. Amazon, Prime hizmeti gibi TR'ye özel fiyatlandırma yaparsa tadından yenmez.

https://www.amazon.com/luna/landing-page

nedense bu sistem tutmayacak gibi. firmalar nalaşmaları sağlayamıyor. maalesef bu iş olmayacak gibi hissediyorum

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Nvidia beceremedi bu işi. Oyun desteği koca bir sıfır. Ubisoft ve Square Enix firmaları harici 1. sınıf oyun yok oynanacak.

Amazon'da Luna adıyla bu pazara girdi. Şuan sadece Amerika'ya açık. Türkiye'ye ne zaman gelir belirsiz ama geleceği kesin. Amazon, Prime hizmeti gibi TR'ye özel fiyatlandırma yaparsa tadından yenmez.

nedense bu sistem tutmayacak gibi. firmalar nalaşmaları sağlayamıyor. maalesef bu iş olmayacak gibi hissediyorum

Yurtdışında yaşayanlar için çekirdek parası bilgisayar donanımı. Fazla düşünmezler donanımı kaldırmıyosa yeni ekran kartı vs alıp geçerler.

Biz ise ülkece insan fiziği izin verse acıkmamak için sıçmayacak duruma geldik.

O yüzden yurtdışında pek umursanmadı bu servis. Oyun firmaları gelecek görmüyorlar.

mkyb tarafından 04/Eki/20 23:15 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

ben kullanıyorum, sistem güzel çalışıyor. 

sadece türk telekom taahhüt ettiği internet hızını vermediği için sıkıntı yaşıyorum.

BerkayCit tarafından 05/Eki/20 14:14 tarihinde düzenlenmiştir

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

6 aylık üyelik gelmiş. 1 ay bedavaya geliyor.

https://www.nvidia.com/en-eu/geforce-now/

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

Denemek için hesabı aktive ettim tekrar, speed test çekiyorum 7ms ping veriyor GeForce acıyorum 50mbot neti 10mbit pingi de 60ms gösteriyor rezil durum ya

Almanya Fatihi
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    deja-vu bunu yazdı

Denemek için hesabı aktive ettim tekrar, speed test çekiyorum 7ms ping veriyor GeForce acıyorum 50mbot neti 10mbit pingi de 60ms gösteriyor rezil durum ya

Bize en yakın sunucu Almanya'da. Birde 5 ghz wifi bandına geç hocam çok fark ediyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

söyle anlayan müridler interneti hızlandırmak adına yaptıkları tüm ayarları sabit bir konu açıp aktarsa modemin içi derya deniz amma velakin kullanamıyoruz dikkat dagınıklıgıda var ufak bir sey kacırıyorum ızdırap oluyor :D 

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

iOS cihazlara destek geldi.

https://beta.play.geforcenow.com/ bu siteye Safari tarayıcı ile giriş yaparak oyunları oynayabilirsiniz. Siteyi ana ekrana tıkla diyerek uygulama gibi kullanabilirsiniz. Uygulamasının mağazaya eklenmemesi ise tamamiyle Apple'ın ibneliği.

https://www.youtube.com/watch?v=OyNETWPvFwA

Toplam Hit: 83133 Toplam Mesaj: 250
nvidia