folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Google Stadia'ya Rakip : Nvidia Geforce Now (En Az 15 Megabit Net Şart)

Google Stadia'ya Rakip : Nvidia Geforce Now (En Az 15 Megabit Net Şart)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Kernel_Panic bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Türkler ve Ruslar bokunu çıkarmış sistemin. Sistemdeki açıkları kullanıp masaüstüne gelip mining yapıyorlarmış.

bu doru mu? :d

https://www.tahribat.com/forum/nvidia-geforce-nowi-windows-vds-olarak-kullanmak-247765

Kurulamayan oyunları kurmak için denemiştim.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Kernel_Panic bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Türkler ve Ruslar bokunu çıkarmış sistemin. Sistemdeki açıkları kullanıp masaüstüne gelip mining yapıyorlarmış.

bu doru mu? :d

https://www.tahribat.com/forum/nvidia-geforce-nowi-windows-vds-olarak-kullanmak-247765

Kurulamayan oyunları kurmak için denemiştim.

şerefsizim aklıma gelmişti.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

edit. vazgeçtim

Cosmic tarafından 30/Oca/21 13:02 tarihinde düzenlenmiştir

Bittik biz bittik
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

GeForce Now Türkiye test sunucusu şu an sadece "test" amaçlı kullanılabiliyor. Test amaçlı derken sadece ping ve internet hızınızı ölçebilir, herhangi bir oyunu oynayamazsınız. Bu sunucuyu kullanmak için öncelikle bir GamePlus hesabınızın olması gerek. Eğer halihazırda hesabınız varsa, GeForce Now'da oturum açarken "diğer bölgeler için sağlayıcıları göster" seçeneğine tıklayın ve en alttan GamePlus'ı seçin. Oturum bilgilerinizi girin (HızlıGiriş sistemi) ve her şey hazır! GeForce Now uygulamasından ayarlar kısmına girin ve sağda bulunan "ağ testi" tuşuna basarak değerlerinizi öğrenin.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

arkadaşlar TR sunucuyu test edip oyun oynama imkanım oldu önce kötü haberi vereyim.

eğer şuan benim bulunduğum bölgedeki gibi hem 4.5g internet hemde dsl internetiniz bok gibi ise (vdsl altı bir sistem ise) ve pinginiz normal speed testte bile yüksek ise sunucunun TR de olması birşey değiştirmiyor.

ben Malesef hizmetten faydalanamadım çünkü netim gerçekten kötü.

Şimdi iyi yanına gelelim.

Nvidia dünyanın bir çok yerinde bu yerelleşme partnerlerini kullanıyor özellikle asya ve rusyada şimdi eğer internetiniz normal üstü ise ve normal ping değerlerine sahipseniz sizin için daha akıcı bir internet deneyimi sunacağı kesin ayrıca sunucuların ülke içinde olması yurtdışı kaynaklı dalgalanmalardan da etkilenmenizi engelleyecektir.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviEkran
    MaviEkran's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

arkadaşlar TR sunucuyu test edip oyun oynama imkanım oldu önce kötü haberi vereyim.

eğer şuan benim bulunduğum bölgedeki gibi hem 4.5g internet hemde dsl internetiniz bok gibi ise (vdsl altı bir sistem ise) ve pinginiz normal speed testte bile yüksek ise sunucunun TR de olması birşey değiştirmiyor.

ben Malesef hizmetten faydalanamadım çünkü netim gerçekten kötü.

Şimdi iyi yanına gelelim.

Nvidia dünyanın bir çok yerinde bu yerelleşme partnerlerini kullanıyor özellikle asya ve rusyada şimdi eğer internetiniz normal üstü ise ve normal ping değerlerine sahipseniz sizin için daha akıcı bir internet deneyimi sunacağı kesin ayrıca sunucuların ülke içinde olması yurtdışı kaynaklı dalgalanmalardan da etkilenmenizi engelleyecektir.

Ağı test ettim gecikme 7 ms, bant genişliği aboneliğimin maksimumu 46 mbps çıktı. Bu değerler çok iyi.  Ama oyun oynanmıyor, hocam sen nasıl başardın?

MaviEkran tarafından 04/Şub/21 15:38 tarihinde düzenlenmiştir

Blue Screen of Death
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://test.gameplus.com.tr/paketler

Bu arada internet hızınız 50 megabitten fazla olsa bile maksimum 50 megabiti görüyor sunucu. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

Ne alemde bu platform

Toplam Hit: 83136 Toplam Mesaj: 250
nvidia