folder Tahribat.com Forumları
linefolder Virüs - Trojan - Keylogger - BotNet
linefolder HDD, USB Bellek Vs. Her Türden Cihazı Pert Eden Bir Virüsten Kurtulamıyorum.HDD, USB Bellek Vs. Her Türden Cihazı Pert Eden Bir Virüsten Kurtulamıyorum.

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Ephesus
  Ephesus's avatar
  Kayıt Tarihi: 14/Şubat/2009
  Erkek

  Hocalar selam, öncelikle nasılsınız? Hayat meşgalesine düştük buraları unuttuk vallahi. Herkese saygılar, sevgiler.

  Gelelim mevzuya.

  Ofisteki bilgisayara ve arşive belalar belası bir virüs bulaştı. ( Hep bu müvekkil flashlarından oluyor,bi daha da takarsam pc'ye iki olsun.)

  Sorun şu ki: 

  Flash bellek yahut herhangi bir harici veri depolayıcıyı bilgisayara taktığın andan itibaren o cihazı perte çıkarıyor. Bilgisayarıma girdiğinde bilgisayara taktığım cihaz gözüküyor ancak tıkladığımda doğrudan içerisine giremiyorum, tekrar başka bir klasör şeklinde flash diskin dosyasına tıklayıp içine girmem gerekiyor. Cihazı bilgisayardan söküp geri taktıktan sonra da bazen çalışıyor, bazen komple perte çıkmış oluyor. Kaç tane virüs programı denedim hiçbir fayda etmedi. İşin kötüsü elimdeki taşınabilir harddiski de bozdu, aletten de olduk. Hadi harddiski geçtim, 7 yıllık mesleki çalışmalarımın arşivi var, genellikle word/pdf/excel gibi dosyalara bulaştığını düşünüyorum işimin %99'u bu dosyalarla çünkü.

  Rica etsem beni bu illetten kurtarabilir misiniz?

  Sevgilerle.


  Avukat/Hukukçu
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  mkyb
  mkyb's avatar
  Kayıt Tarihi: 27/Mayıs/2011
  Erkek

  Aklıma musallat.exe geldi. 360 Total Security ile bir tarat derim.


  https://www.guzel.net.tr/aff.php?aff=638
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  KaptaN
  KaptaN's avatar
  Kayıt Tarihi: 30/Ağustos/2005
  Erkek

  hocam önce hirenboot cd yi usb yükle https://www.hirensbootcd.org/ sonrasında pc yi usb den başlat içinde bir çok tool var önce bir antivirüs taraması yap bak bi dene düzlecekmi düzelmezse yeniden usb den başlat dosyalarını yedekle sonra çak formatı gitsin (dosyalarını geri yüklerken mutlaka başka bir av ile tarat) format benim gözümde son çaredir ama bazen en baştan yapmak gerekli hangi işletim sistemini kullanıyorsun ? birde çok fazla usb tak çıkart yapıyorsan http://www.zbshareware.com/lang/turkish/download.html kullanabilirsin güzeldir. 


  小さなカエル、小さなカエルの尾はどこですか?? ------- 王八蛋
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  cybermole
  cybermole's avatar
  Kayıt Tarihi: 29/Mart/2016
  Erkek

  eset kur sıfır sıkıntı


  Kötü olanları aranızdan çıkarın!!
 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  yolbulucu
  yolbulucu's avatar
  Kayıt Tarihi: 06/Nisan/2007
  Homo

  Nerdesin hacı gelim temizliyim


  Erkek olursa Esat Oktay, kız olursa Sabiha Gökçen
 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  falcon
  falcon's avatar
  Kayıt Tarihi: 18/Kasım/2003
  Erkek

  Malwarebytes kur tara temizleyecektir.

   


  Vurur yüze ifadesi Hyper-V sistemcilerin bitanesi
 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  DevilKingtr
  DevilKingtr's avatar
  Kayıt Tarihi: 19/Mayıs/2010
  Erkek
  yolbulucu bunu yazdı

  Nerdesin hacı gelim temizliyim

  hizmettte sınır yok evlere temizliğe gidilir.


  Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://goo.gl/m53wkv
 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  mchacker
  mchacker's avatar
  Kayıt Tarihi: 03/Eylül/2005
  Erkek
  echo off
  echo lutfen bekleyin, gizli dosyalar
  echo gorunur hale getiriliyor.
  
  attrib d:*.* /d /s -h -s -r +a  
  
  echo
  echo islem tamamlandi..
  pause

   

  Yukarıdaki kodu notepade kopyalayıp uzantısını bat yap. Harici bağlantı birmini tak ve antivirus ile tarat  bulduklarını sil. sonra bat uzantılı doysayı sağ tıkla ve düzenle de ve attrib d: olan yeri flashdisk veyahut harici harddiks taktığında ne veriyorsa sistem onunla değiştir ve çalıştır. Sana harici bağlantı biriminde ismi olmayan bir klasör açacak. Normalde kök dizinde olması gerekne ne varsa o klasörün içinde.


  Imzam yoq parmak bassam
 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  siyahbereli
  siyahbereli's avatar
  Kayıt Tarihi: 03/Ocak/2006
  Erkek

  Bilgisayarın diskini çıkartıp bir usb kutuya bağladıktan sonra, Windows updateleri tam yapılmışve antivirüs updateleri tam yapılmış bir bilgisayarda diskini temizleyebilirsin. Ancak uzman biri yaparsa iyi olur, bilgisayarına tekrar taktığında oturum açılamama olasılıklarını düşünebilecek tecrübede be yedek alarak iş yapmanın gerektiği bilincinde olan bir bilgisayar uzmanı çözebilir.

  2. Yöntem cd ile boot olabilen antivirüs yazılımları ile boot edip bilgisayarını işetik sisteminden bağımsız temizlemek.


  Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  DrKill
  DrKill's avatar
  Kayıt Tarihi: 10/Mart/2004
  Erkek
  mchacker bunu yazdı
  echo off
  echo lutfen bekleyin, gizli dosyalar
  echo gorunur hale getiriliyor.
  
  attrib d:*.* /d /s -h -s -r +a  
  
  echo
  echo islem tamamlandi..
  pause

   

  Yukarıdaki kodu notepade kopyalayıp uzantısını bat yap. Harici bağlantı birmini tak ve antivirus ile tarat  bulduklarını sil. sonra bat uzantılı doysayı sağ tıkla ve düzenle de ve attrib d: olan yeri flashdisk veyahut harici harddiks taktığında ne veriyorsa sistem onunla değiştir ve çalıştır. Sana harici bağlantı biriminde ismi olmayan bir klasör açacak. Normalde kök dizinde olması gerekne ne varsa o klasörün içinde.

  bende bu yöntemi kullanırım hep ve işe yarar.


  Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
 11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  RitmFarbRacourci
  RitmFarbRacourci's avatar
  Kayıt Tarihi: 14/Mart/2008
  Erkek
  DrKill bunu yazdı
  mchacker bunu yazdı
  echo off
  echo lutfen bekleyin, gizli dosyalar
  echo gorunur hale getiriliyor.
  
  attrib d:*.* /d /s -h -s -r +a  
  
  echo
  echo islem tamamlandi..
  pause

   

  Yukarıdaki kod'u notepad'e kopyalayıp uzantısını ".bat" yap.

  Harici bağlantı birimin'i tak ve antivirus ile tarat, bulduklarını sil.

  sonra ".bat" uzantılı doysayı sağ tıkla ve düzenle de. ve " attrib d: " olan yeri flashdisk veyahut harici harddiSK'i  taktığında ne veriyorsa sistem, onunla değiştir ve çalıştır.

  Sana harici bağlantı biriminde "ismi olmayan" bir klasör açacak. Normalde "kök dizinde "olması gereken ne varsa o klasörün içinde.

  bende bu yöntemi kullanırım hep ve işe yarar.

  Normalde bunu @McHacker 'e soracaktım ama, sen de cevap verebilirsin tabi. 

  Bu yukarıda koyu yaptığım yerin anlamı nedir? Yukarıdaki yeni yapılan ".bat" uzantılı dosya ile ne ilgisi var. 

  "Klasör " ne alaka, "Kök dizin" ne alaka,?

  Ha tamam, flaşdisk üzerindeki dosyaların bir takım özniteliklerini kaldırıyor, birini ekliyor. Sonuç itibariyle ; Kök dizin ile Klasör durumla ne alaka?

  tşkler.


  Zenith.Nâdir I'şıkY'ılı/sn @@,? ^^D` TheGoodShepard AnChrno KlmeSySnye/Sre BlgMntkSrç GönlTekn. M'tşâbh SbMrne,Avitr,Astr,Wtch√. AirRce PrMtr Gri'yÇlnMvi ,. Sey'Sy'Sml'Frb'Srç'Şkl'Prprtn *TkAsl* LugerP08 (3+2N,1K) YelYutan'SağanGil'Ebâbil(Ula, bu nasıl kuş. uçarken uyu'yormuş, ya da @@,) ) NeverMore (VrgllüNokt: ,. 12:[1Çşn,(2AnMlzm)]) YvşDzgndr,DzgnHzldr/shter* MssaoKzuoBro's Trnd.Leak (mv.krmz;syh,pmb)/t  DefnsngOfcontrIda* JstSml&WvBys,JstSml&Wv .. CrispR/cas9 TraCpy DznlDntl avas'vam AirBrne ThrMin UnVrse^^D DğrdnV/VyDlylı;SrlrV/VyCvplr Jvnoia(^^D`) UpHgh5 127hEvrythngMvs* ManInFire WmnAtWar,ÇzmÜrt* DnTccrı,AtzmTccrı* SeWhtisNtThre* SmmrBrk LstFrqncy.Crzy ChldrnOfCenghs ThGretJurny CphrneumZeyd DenOfThievs ThArtst.MllnsOfUsKbr LeGrndeVyge OurBrndisCrss(2005-2015) LstCstle Drive2016 Crtx.Lmbc(Umt.Krk) Kntrst 'mAlwaysUp^^F` KBoardKiller^^D` SaraBande O.Fortuna MneyBll.5wy 5Pozsyn EcnmcsYleBsebll Scout Sttükoİhtyr Ylnzlk.BenetMiller KrkuÖzgvnKnşma Str.Eştlk EnjyThShw StrSatr GamChngr N.Explinng Demoltn PinHâni&DumanÖzel BrdOfPassg ByondClods Blod.BrinBrire MedteMSSbecn thred,Asenk MünicH(Pssngr) MarcoK.StarB SquaTringWave KepClm,BeQit,AlwySmle. Duman-özel Tr.Gov KepİtSmpl 2Çellos.SydneyLive.SmllsLkTinSprit CtchThLne rt-pcr ByndPrcptn Pity ThRtrn @ibisile Lneer3pnt gesTay+b EgzrszTkrr Sd.iNtrSdRltn RakmAlfabTemp Sym'blism Okunabilir'lik Broca'sBrain PaulGrhm ?SearchUser= FugAzzi^^` Çalgılar:TelliYaylıÜflemeliVurmalıTuşluPerdeliSizZilElektroAkustikManyetikSynthesizer BrainFuck.b.bf^^D` BarlowLens KmStar ConcptMaps FormNmass. İnfoGrafc Classfcton Nocturnl gtAFastReadngCours AgodRedrİsAReRedr CommaAddict &EyMovemntsEducatn NowIsGood^^D` Alin,MhmtAçar "Cpt.Fantstc @.^,) " "be adventurous, be bold, but savor it. it goes fast." "myFace is mine, myHands are mine, myMouth is mine, but i'm not. i'm yours. O.o," "it was a Beautiful mistake, but a Mistake. O.o," ; SaE.AhT: "PersnPoisndWthWrd " "zahr hitzk, zuhr hitzk."
Toplam Hit: 3273 Toplam Mesaj: 26
usb harddisk bozan bela virüs