Hiç Cin Çağırdınız Mı ? :)?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

Cinlere inanıosun ki sanırım tanrıyada inanıosun(san);

1-cinler insanlara  gelecek hakkında doğru bilgi veremez çünkü allahtan başka kimse gaybı bilemez,

2-cinleri kendi menfaatin için kullanabilrisin buda bir türlü büyü sayılır ki buda islam dininde en büyük günahlardan birine denk gelir 

3-siz onlarla uğraşmassanız onlarda sizinle uğraşmaz... ;)

--------------------------------- 

tabiki Allaha ve cinlere inancım var ama her türlü görüşe açık bi insanım.

1. hacı bunun için gayb ile alakalı bir araştırma yapıyordum bitmek üzere bitince bu sorunu cevaplayacağım.

2. kendi menfaatin için kullanabileceğin cini bulmak samanlıkta iğne aramak gibi bişeydir.genelde %95 i zarar verir insan o yüzden menfaatin için kullanamazsın cinler ile altın arama yöntemleri vs. var mesela define bulanda var ama sonu hiç iyi olmamıştır her zaman menfaat sağlanabilir ama dediğim gibi samanlıkta iğne arama işi ve zararlarıda oldukça fazla.

3. evet o konuda hakklısın :) ama bazen ters bişey yaptığındada başına musallat olabiliyorlar.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    G-Turk bunu yazdı:
    -----------------------------
    Neden 20 yil ve 20 yil boyunca ne yapman gerekiyor?
    anca yol alırız hocam :D ben tahmini söyledim daha yolum çok uzun... gerçi 5-20 yıl içerisinde bu konularda baya bilgi sahibi olacağız özellikle tahmini 21 aralık 2012 marduktan sonra.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

cevapları okumayamadım vaktimyok ama bişey anlatıcam

2 saat kadar öce evde yalnız basıma oturmus tv izliyor bi yandanda kendim yaptığım acaip ekmek arası yiyordum sonra karsı kanepede birini farkettim önce yanılgı sandım ama değildi bembeyaz elbiseler icinde cok tatlı bi kızdı kimsin nesin nasıl girdin eve derken ölü olduğunu istediği yere girebileceğini söyledi dalga falan geciyo derken biraz konustuk sonra cok yoruldum normale dönücem dedi ve ölü bir beden halini aldı simsiyah cürümüş falan ıyy iğrenç dememi fln bekliyodu heralde ama iğrenmedim (midem canavar gibidir)  buna cok sasırdı adını sordum adım yok sen koy dedi bende ceyn koydum biraz daha konustuk gitti.

yani dua falan uğrasmaya grk yok acaip bi ekmek arası yapıp havucla birlikte yemeye baslarsanız ve arkadada 50 dolarlık pdanızdan kidneythieves calıyosa geliyolar...

(bu olay %100 ger cektir kesinlikle atmadım :S hem nerde bende o hayal gücü) 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Z-CHAN
    Z-CHAN's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Cine yaptırdıklarınızı videoya da çekerseniz çok makbule geçer :)

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    coldfusion bunu yazdı:

cevapları okumayamadım vaktimyok ama bişey anlatıcam

2 saat kadar öce evde yalnız basıma oturmus tv izliyor bi yandanda kendim yaptığım acaip ekmek arası yiyordum sonra karsı kanepede birini farkettim önce yanılgı sandım ama değildi bembeyaz elbiseler icinde cok tatlı bi kızdı kimsin nesin nasıl girdin eve derken ölü olduğunu istediği yere girebileceğini söyledi dalga falan geciyo derken biraz konustuk sonra cok yoruldum normale dönücem dedi ve ölü bir beden halini aldı simsiyah cürümüş falan ıyy iğrenç dememi fln bekliyodu heralde ama iğrenmedim (midem canavar gibidir)  buna cok sasırdı adını sordum adım yok sen koy dedi bende ceyn koydum biraz daha konustuk gitti.

yani dua falan uğrasmaya grk yok acaip bi ekmek arası yapıp havucla birlikte yemeye baslarsanız ve arkadada 50 dolarlık pdanızdan kidneythieves calıyosa geliyolar...

(bu olay %100 ger cektir kesinlikle atmadım :S hem nerde bende o hayal gücü) 

sen şu burcin nickiyle mavi gözlü kızıl saçlı kızı profile koyup milleti kekleyen daha doğrusu tarikatın abazalarını tespit eden eleman değilmisin :) ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

Kirosana bunu yazdı:
    Cin çağırma diye bi şey uydurmuslar .Ata Sözü : Bir deli bir kuyuya bir taş atmıs 40 tane akıllı pesinden atlamıs.
    mesaj attığına göre sende 40 taneden birisin.:)

acaba bu konularda ne kadar araştırma yaptın tecrüben nedirki yazıyorsun anlamıyorumki bilmiyorsanız susun adam sansınlar.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    canım sılıkdığımda in cin top oynuyoruz :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

Kirosana bunu yazdı:
    Yazık etmişim ki senın konuna mesaj yazmısım.Mesaj yazmasaydık da rezil mi olsaydın?
    niye rezil olayım hoca ? sen ve senin gibiler yazmayınca rezilmi oluyorum forumda bu tür tecrübeyi yaşayan insan çok...

ama yazmışsın kendini rezil edeceksin bu gidişle :)

cinler konusunda bilgin nedir hocam ? sen onu söyle bize bilmeden sallamak kolaydır.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

Kirosana bunu yazdı:
    Ben cin cağırma konusunda tecrübeliyim diyen adamı getir suratına tukureyim
    gel tükür hadi nasıl yapacaksın merak ediyorum :)

benim konuştuğum dil metafizik dili sen veya istediğin adamıda getir bilimsel olarakda normal olarakta lafı tıkarım ağzına :) varmı ispatlamaya veya tartışmaya yüreğin ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    Kirosana bunu yazdı:

Ya ben cin cagırıyorum diyen kac tane adam gordum hepsi birbirinden kepaze.

Evet canım ayrıca da ben ve benım gibiler senın gibilerin actıgı konulara cevap yazmayınca löp gibi ortada kalırsın.

kaç tane gördün ?

Toplam Hit: 10689 Toplam Mesaj: 83