Hiç Cin Çağırdınız Mı ? :)?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    svs
    svs's avatar
    Erkek
    benimi cagırdınız la ahanda geldim hadi ne yapacaz şimdi hem cagırıyonuz hemde gelince amal mal kalıyonuz ne biçim varlıklarsınız anlamadım amk  adam mı yiyoz len biz biraz delikanlı olun  bide insan olacaksınız hadi olim konusun bak işi gücü bıraktım geldim çarpacam haaa ne mal mal bakıyonuz

konu geyiğe acılmıs ya o yüzden geyiğe sarılıyo olabilir 

Hep kardeş olacak değiliz ya, yaşasın halkların sevgililiği...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    Çağırıp musallat edemeyen varsa davulumu alıp geleyim :)

-Yallah cinler yallah!
    Kış kış cinler kış kış!

Cin çık! Cin çık! Cin çık!

Yallah cinler..

Yallah..

Yaaaaa Alllah :|

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

konuyu kim aldı geyiğe bilmiyorum ama birdaha metafizik konusu kesinlikle açmayacağım konunun geyikte olması veya birilerini taşşağa alması ki konunun geyiğe alınması ilede alakası çok bunun siz taşşak geçiyorssunuz veya inanmıyorsunuz diye 3.boyut yok değildir derin konular olduğu için malesef herkesin kafası almayabiliyor...

cin yok saçma işler veya bu iş geyik diyenler gidin bütün dinleri araştırın bundan 5 bin yıl öncesine 15 yıl öncesine gidin bir şekilde buna raslarsınız ateistte olabilirsiniz farketmez ulaşacağınız sonuç aynıdır elf , cin , peri , ruh , hayalet vs. ne derseniz diyin ben 3.boyut var diyorum :)

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

http://www.ragingyoghurt.org/bloghurt/pics/eti_cin.jpg

iğrencim ak :(

Amphetamine Logic.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek
    Lan o değilde ben bu duayı okuduktan sonra bana pek bişi olmadıda odama gelen ufak çocuklarda gariplikler sezdim :| Üst komşunun çocuğu odama giremiyo :| Bi çocuk kucağımda oyun oynarken kafasını çevirip ağlamaya başladı birdenbire bi garip ak:| Hafiften tırstım sanki :P Daha beteri ise yürürken yanımdan beyaz beyaz şeyler geçiyo :|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek

arkadaslar, cinleri normal kameralarda gormek mumkun diil, fakat soyle bir durum soz konusu, Ruhani varliklar yuksek bir enerji yayiyorlar bu enreji seviyelerini de gormek mumkun ;)

Bu enerjiyi yakalayabilen kameralara "Kirlian Camera" adi veriliyor... yapragin yaydigi enerjiyi bile gorebiliyorsunuz...

Madem ki kanit istiyosunuz Alin Buzul kardesimize bir Kirlian Kamerasi o da kaydetsin...

Deep Not: Yalniz bu kamera icin biraz tsskli olmaniz gerek. Yeni model mersedes fiyatinda :P

Shaban Interactive Pro.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

valla hocam Türkiyede bile tek kişide var bu kamera :D

fakat sadece aura gibi alanaları çekiyorsun prof.marankinin dediğine göre ruhun vücuttan çıkışını bile izleyebiliyormuşsun ama bunu hangi tekniklerle yapıyorlar bilmyorum.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    BuZuL bunu yazdı:
    -----------------------------

valla hocam Türkiyede bile tek kişide var bu kamera :D

fakat sadece aura gibi alanaları çekiyorsun prof.marankinin dediğine göre ruhun vücuttan çıkışını bile izleyebiliyormuşsun ama bunu hangi tekniklerle yapıyorlar bilmyorum.

valla dostum onun 2 versiyonu var diye biliyorum, fotograf ve video icin olani....

Ben discovery channel de izlmeistim, acayip mukemmel bir cihaz :D

Shaban Interactive Pro.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erkanel
    erkanel's avatar
    Erkek
    şimdi bunun nesi komik anlamadım siz bu işleri oyun sanıyosunuz galiba
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    BuZuL bunu yazdı:

konuyu kim aldı geyiğe bilmiyorum ama birdaha metafizik konusu kesinlikle açmayacağım konunun geyikte olması veya birilerini taşşağa alması ki konunun geyiğe alınması ilede alakası çok bunun siz taşşak geçiyorssunuz veya inanmıyorsunuz diye 3.boyut yok değildir derin konular olduğu için malesef herkesin kafası almayabiliyor...

cin yok saçma işler veya bu iş geyik diyenler gidin bütün dinleri araştırın bundan 5 bin yıl öncesine 15 yıl öncesine gidin bir şekilde buna raslarsınız ateistte olabilirsiniz farketmez ulaşacağınız sonuç aynıdır elf , cin , peri , ruh , hayalet vs. ne derseniz diyin ben 3.boyut var diyorum :)

yasayaman cogu kisi bilemez haklısın onlar var onlarla irtibata kectim konustum hissettim kovaladım zamanında cok yazmıstım burda aslındagüzel bir konu 6c hismi ne bilmiyorum bende ondan var bazı seyleri oncden seze biliyor ve ortamdaki bu tahf enerjileri ahatlıkla algılaya biliyorum mesala

ben burgun kafemizde barda calısrken gece bir falcı geldı dısarda birine fal bakıyormu tabi onlarla konusuyormus bilmiyorum o an onları hissettim ve dualar okudum icimden cok net hissediyor ve rahatsız oluyordum ve isteksiz sekilde titreyip aglıyordum sonra ne oldu biliyormusun falcı yanıma gelerek bunu kes dedi yani duaları onları etkiliyordum galibaki falcıya soylediler ve oda bana soyledi garip ama gercek ve suan burda bir arkadasımızdada acayip bir enerji hissediyorum gercekten su odasına cocuk giremeyen arkadas adını hatırlayamadım

ben enson inanmayan arkadaslara cagırdımda 2 gün uyuyamamıslardı yanıma geldiklerinde ci desem korkuyolardı tabi oturdugu koltugun altında birsey 2 kez kuvetli vuruncada ortama kötü bir koku salıyordu :d

dalga gecmeyin arkadaslar gercek konular ha ben sahsen kendilerşyle gırgır yaptım o baska :D

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
Toplam Hit: 10733 Toplam Mesaj: 83