İki Resim Arasındaki Fark??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

İzmir'i sitiyordu muhterem

Saat kulesinin 17.5 cm maketini gönderelim de kendi kendini "tatmin" etsin

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geberlan
    geberlan's avatar
    Erkek
    m.k.a ; olm yemeq ole yenmez az medeni ol çağının adamı ol dior boyle yenir dior doru diyor :D Antalyada nasıda devirdiq amma sizi wohahah :F

vueeey ula hava patliiy ula gök delinuiii
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    bazıları anılarıyla bazıları analarıyla anılır

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    puskullu
    puskullu's avatar
    Dişi
    noluyo size ya maskaramı yaptınız bu seferde adamı.aceleyle yemiş olamazmı.ordan oraya koşturuyo olamazmı.ihtimalleri neden hiçe sayıyosunuz ki..hani yani eleştircekseniz bari adama akıllı eleştirin.çocuk giibi yemesini içmesini değil.oalbilir insanlık hali.siz yemiyomusunuz ayakta bişi.onun elinede tutuşturmuşlar yemiş.yani abartmayın

Suskunluğum asaletimdir her lafa verecek bir cevabım var.Ama bir lafa bakarım,lafmı diye.Birde söyleyene adammı diye....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BilimAdami
    BilimAdami's avatar
    Erkek

neftera bunu yazdı:
    -----------------------------
    noluyo size ya maskaramı yaptınız bu seferde adamı.aceleyle yemiş olamazmı.ordan oraya koşturuyo olamazmı.ihtimalleri neden hiçe sayıyosunuz ki..hani yani eleştircekseniz bari adama akıllı eleştirin.çocuk giibi yemesini içmesini değil.oalbilir insanlık hali.siz yemiyomusunuz ayakta bişi.onun elinede tutuşturmuşlar yemiş.yani abartmayın

bende onu diyorum ama insanız sonuçta sadece ne görmek istretrsek onu algılıyoruz...

bu arada kökümüz osmanlı...

ben seni ölesiye sevmiştim, sen beni öldürüpte terkettin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek

neftera bunu yazdı:

birazdan biri de gelir baykalın tatlı yiyişiyle ilgili resmi koyar falan :D hani her tayyibe saldıran chpli ya o geldi aklıma :D 

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    iyiiii çıksın orta yerde hacetini gidersin siz yapmıyormusunuz yaaaa diye savunulsun sözü geçen adam başbakan bir ulusu temsil ediyor kendi degimiyle sen kabile reisimisin :):)

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    puskullu
    puskullu's avatar
    Dişi
    Fikret bunu yazdı:

neftera bunu yazdı:

birazdan biri de gelir baykalın tatlı yiyişiyle ilgili resmi koyar falan :D hani her tayyibe saldıran chpli ya o geldi aklıma :D 

ya boş boş muhabbet.gereksiz bi insanın yemesi içmesini eleştirmek maskara  yapmak çok ayıp.bizde zamanı geliyo ayakta yediğimiz oluyo.lütfen bi de bu yönden  bakın.biliyorum arkadaşlar beni eleşttircek ama bana hoş gelmedi böyle şeyler.

Suskunluğum asaletimdir her lafa verecek bir cevabım var.Ama bir lafa bakarım,lafmı diye.Birde söyleyene adammı diye....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eselcuker
    eselcuker's avatar
    Erkek
    biri insanın kralı biri hayvanın kralı :)

AMD Rulezzz =)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

ne alakası var o karşılaştırmanın adama ikram etmişler o da ikramı tadıyor, yemek masasında o da belli bir düzende yer tabiki :)

photoshop değildir :)

http://www.haberturk.com/2009/03/11/kuturesim/TATLIIC.jpg

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
Toplam Hit: 11990 Toplam Mesaj: 87