İki Resim Arasındaki Fark??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eXeLanS
    eXeLanS's avatar
    Erkek

İkisi arasındaki fark

http://uploaded.to/?id=lgfdom

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    sayın başbakan attan düştü bütün türkiye güldü o an and içti ''bende bütün dünyayı size güldürtmezsem banada kasımpaşalı demesinler a.q''aslında herşey bizim yüzümüzden.

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Davos
    Davos's avatar
    Erkek

neftera bunu yazdı:
    -----------------------------
    noluyo size ya maskaramı yaptınız bu seferde adamı.aceleyle yemiş olamazmı.ordan oraya koşturuyo olamazmı.ihtimalleri neden hiçe sayıyosunuz ki..hani yani eleştircekseniz bari adama akıllı eleştirin.çocuk giibi yemesini içmesini değil.oalbilir insanlık hali.siz yemiyomusunuz ayakta bişi.onun elinede tutuşturmuşlar yemiş.yani abartmayın
    Sence onu yemeyi hak hak etmiş midir ... ?
    Ne kadar da aç olsan bir yemek yeme adabı vardır... diyelim rahat rahat yemek istedi... öle bir ortamda böle yenmez...
    Resimde gördüğüm gözü ve karnı aç olan bir insan ...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BilimAdami
    BilimAdami's avatar
    Erkek

ONEMINUTE bunu yazdı:

stillalive bunu yazdı:

ne alakası var o karşılaştırmanın adama ikram etmişler o da ikramı tadıyor, yemek masasında o da belli bir düzende yer tabiki.)

http://www.haberturk.com/2009/03/11/kuturesim/TATLIIC.jpg

---------------------------

tayyiqmi savunuyosun böyle başbakan bidaha gelmez kıymetini bilin adam külhan beyi gibi...Milletime sanki  ceza olarak gönderilmiş gelen gideni aratır derler ya o söz şuan cuk oturuyo... tayyiqin pipisindemi milletim krizdeymiş açmış,TÜRK MİLLETİNİ nasıl ..........rim köleleştiririm diye uğraşıyo bunu başarıyoda,şuanki durumumuz kavanozdaki sinek gibiyiz....

sana biraz avrupa basınını okumanı tavsitye ediyorum tek bi noktaya bakma avrupada kendisini satan üklelerin haline bak insanoğlu daha ne istiyorsun kriz var diyorsunuz  devlet kdv öivyi indiriyo maaşlar tam zamanında oturuyo kaç bin memur öğretmen alımı yapılıyo ve siz hala krizden bahsediyorsunuz inşallah birgün şu kriz zamanında başka ülkelerde yaşama fırsatı bulursun kurallar ülkesinde almanyada bile duramazsın bu kafayla emin ol ordada böyle isyan edersen seni atarlar o ülkeden yakın zamanda amerikayla ilgili bişey okudunmu yada amerikaya gittinmi? uydurma kafandan laf. amerikada 3.5 saat uçak yolculuğunda bi kek bide çauy veriyolar türk hava yollarına bak kıyas et gözünüz doysun mideniz doysun yeter be yeter ne biçim insansınız bütün bütüne körmüsünüz gözlerinizmi yok nese dediklerimi anlayacak adam çok az burda anlayanlara selam olsun... bu arada 

YASİN

o verdiğin hadisler bazı hal durumlarında geçerli deği. oradaki türkiyenin başbakanı sence başbakan bir tavuk için yere otururmu? yada sen kendine bak hiç ayakta su içip yemek yemiyormusun? yada kaç rekatnamz kılıp gelip burada ayet satııyorsun?

ne güzel demiş;

el alamin fedaisi kendinin ol efendisi...

ben seni ölesiye sevmiştim, sen beni öldürüpte terkettin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

neftera bunu yazdı:
    noluyo size ya maskaramı yaptınız bu seferde adamı.aceleyle yemiş olamazmı.ordan oraya koşturuyo olamazmı.ihtimalleri neden hiçe sayıyosunuz ki..hani yani eleştircekseniz bari adama akıllı eleştirin.çocuk giibi yemesini içmesini değil.oalbilir insanlık hali.siz yemiyomusunuz ayakta bişi.onun elinede tutuşturmuşlar yemiş.yani abartmayın

bu adamı  bu forumda korumaya devam edersen mesajların alıntı olmaya  hep devam edecek, acele  olmus  olamazmı  falan demısın tabakhaneye b...mu yetıstırıyor hocam sıradan  bi kişiden bahsetmıyoruz otursun adam gibi yemeğini yesın  bu hareketi ben yapsam  kimse bişey demez  ama bu bir başbakan yaptıgı seyler  bir millete mal olmaktadır  mesajları  okudum elestıren arkadaslar  az  bile  solemısler

kontra bisiklet
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek

Aç adamın hali başkadır.

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    puskullu
    puskullu's avatar
    Dişi
    Davos bunu yazdı:

neftera bunu yazdı:
    Sence onu yemeyi hak hak etmiş midir ... ?
    Ne kadar da aç olsan bir yemek yeme adabı vardır... diyelim rahat rahat yemek istedi... öle bir ortamda böle yenmez...
    Resimde gördüğüm gözü ve karnı aç olan bir insan ...

niye rızkını senmi veriyosunda hak edip etmediği hakkında fikir  beyanında bulunuyosun bu bir.ikincisi o anına denk geldi yedi bu niye rahatsız ediyo anlamadım.yiyen kim olursa olsun bu başbakanda olsa,sıradan bi insanda olsa bunlar olabilecek şeyler.gözü ve karnı aç dedin oda senin düşüncen ben katılmıyorum beni pek bağlamıyor;)

Suskunluğum asaletimdir her lafa verecek bir cevabım var.Ama bir lafa bakarım,lafmı diye.Birde söyleyene adammı diye....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BilimAdami
    BilimAdami's avatar
    Erkek

edit

ben seni ölesiye sevmiştim, sen beni öldürüpte terkettin...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    nefret,sevginin önüne geçiyor ve onu bastırıyor.güzel şeylerden bahsedin ATA orda yüce insandan bahsedin

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek
    yani bu kadarıda çoksaçma bence çok gereksiz bi karşılastırma. tamamen cocukca

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
Toplam Hit: 11996 Toplam Mesaj: 87