İki Resim Arasındaki Fark??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

HeadBanger bunu yazdı:
    -----------------------------

neftera bunu yazdı:
    noluyo size ya maskaramı yaptınız bu seferde adamı.aceleyle yemiş olamazmı.ordan oraya koşturuyo olamazmı.ihtimalleri neden hiçe sayıyosunuz ki..hani yani eleştircekseniz bari adama akıllı eleştirin.çocuk giibi yemesini içmesini değil.oalbilir insanlık hali.siz yemiyomusunuz ayakta bişi.onun elinede tutuşturmuşlar yemiş.yani abartmayın

Resulullah (sav) ayakta içmeyi yasakladı" demişti.
    Kendisine: "Ya yemek? (Bu husustaki hüküm nedir)" diye soruldu.
    "Bu daha şiddetle yasaktır!" dedi veya şöyle dedi. "Bu daha şerli, daha kötü!"
    ( Kaynak: Müslim, Eşribe 113, (2024); Tirmizi, Eşribe 11, (1880); Ebu Davud, Eşribe 13, )3717
    Ravi (r.a.): Enes)

Resulullah (sav) şöyle buyurdular:
    "Sizden kimse sakın ayakta içmesin. Kim unutarak içerse hemen kussun."
    ( Kaynak: Müslim, Eşribe 116, (2026)
    Ravi (r.a.): Ebu Hüreyre)

Hocam elle yemek yemenin sünnet olduğunu biliyosun di mi?

Yok hani dini açıdan vuruyosun da o bakımdan ;)

Ha bi de burda dalga geçen arkadaşlara soruyorum, hayatınızda hiç butu elle yemediniz mi?

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    puskullu
    puskullu's avatar
    Dişi
    seadog bunu yazdı:
    yani bu kadarıda çoksaçma bence çok gereksiz bi karşılastırma. tamamen cocukca
    evet arkadaşım.eleştirininde bi ölçüsü olduğunu düşünüyorum.böyle resimlerle alay edilerek.nefret,öfkelerini kusmaya çalışıyyolar.amaç siyaseti yermekse devlet düzenini yermekse buyur o zaman tartışın.hani resimlerle yeriyolar ya sanki ellerinden pamuk şekeri alınmış ağlayan çocuklar gibi.

Suskunluğum asaletimdir her lafa verecek bir cevabım var.Ama bir lafa bakarım,lafmı diye.Birde söyleyene adammı diye....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Lan siz bi de beni görün yemek yiyerken var ya :D

Hey yawrum hey :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    ya beyler tamam eyw at resimi falan güzeldi d bokunu çıkartmamak lazım.Ben başbakan olsam gider ellede yerim, ekmeği kesmeyip kırarımda.Halkın içincen olmak lazım.Atatürk te zamanında elle yemiştir bu kadar abartmayın.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Davos
    Davos's avatar
    Erkek
    neftera bunu yazdı:
    Davos bunu yazdı:

neftera bunu yazdı:
    noluyo size ya maskaramı yaptınız bu seferde adamı.aceleyle yemiş olamazmı.ordan oraya koşturuyo olamazmı.ihtimalleri neden hiçe sayıyosunuz ki..hani yani eleştircekseniz bari adama akıllı eleştirin.çocuk giibi yemesini içmesini değil.oalbilir insanlık hali.siz yemiyomusunuz ayakta bişi.onun elinede tutuşturmuşlar yemiş.yani abartmayın
    Sence onu yemeyi hak hak etmiş midir ... ?
    Ne kadar da aç olsan bir yemek yeme adabı vardır... diyelim rahat rahat yemek istedi... öle bir ortamda böle yenmez...
    Resimde gördüğüm gözü ve karnı aç olan bir insan ...

niye rızkını senmi veriyosunda hak edip etmediği hakkında fikir  beyanında bulunuyosun bu bir.ikincisi o anına denk geldi yedi bu niye rahatsız ediyo anlamadım.yiyen kim olursa olsun bu başbakanda olsa,sıradan bi insanda olsa bunlar olabilecek şeyler.gözü ve karnı aç dedin oda senin düşüncen ben katılmıyorum beni pek bağlamıyor;)

Cnm ak partilisin gliba...
    Benim görüşüm onu yemeyi hak etmedi gözü aç karnı aç cebi aç ...
    Sana çok şey sölerdim ama şimdi durduk yere 8 saat ban yemek istemiyorum...
    Tayip hakkında...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek
    herkes adamın en ufak bi açığını arıyor, kimse bulamayınca da böyle saçma sapan konular açılıyor :)))))

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    %47 yedinin suçunu %53 çekiyor bırakın içimizi dökelim bunu çok mu görüyorsunuz

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    puskullu
    puskullu's avatar
    Dişi
    Davos bunu yazdı:
    neftera bunu yazdı:
    Davos bunu yazdı:

neftera bunu yazdı:
    Sence onu yemeyi hak hak etmiş midir ... ?
    Ne kadar da aç olsan bir yemek yeme adabı vardır... diyelim rahat rahat yemek istedi... öle bir ortamda böle yenmez...
    Resimde gördüğüm gözü ve karnı aç olan bir insan ...

niye rızkını senmi veriyosunda hak edip etmediği hakkında fikir  beyanında bulunuyosun bu bir.ikincisi o anına denk geldi yedi bu niye rahatsız ediyo anlamadım.yiyen kim olursa olsun bu başbakanda olsa,sıradan bi insanda olsa bunlar olabilecek şeyler.gözü ve karnı aç dedin oda senin düşüncen ben katılmıyorum beni pek bağlamıyor;)

Cnm ak partilisin gliba...
    Benim görüşüm onu yemeyi hak etmedi gözü aç karnı aç cebi aç ...
    Sana çok şey sölerdim ama şimdi durduk yere 8 saat ban yemek istemiyorum...
    Tayip hakkında...

--------------------------yoo ak partili değilim:Dbeni bilen biliyo sana bişide söylemek zorunluluğum yok:D bende sana çok şey söylerdim ama çözmem gereken testlerim var :D

Suskunluğum asaletimdir her lafa verecek bir cevabım var.Ama bir lafa bakarım,lafmı diye.Birde söyleyene adammı diye....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek

neftera bunu yazdı:

Biz yapmadık hoca kendisi yapmış. Acelesi olsa bile Başkana yakışır bir şekilde yemek yemesi lazım. Böyle halk adamı olunmaz..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek
    Kanat'ı çatal bıçakla yiyen kibarlar da mı var aranızda ?

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
Toplam Hit: 11951 Toplam Mesaj: 87