İki Resim Arasındaki Fark??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    stillalive dostum çok kötüsün 

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek

hayvan recep :)), ama anormal birşeyde değil

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Görgü kuralları  dene bişi var

Tavuk ve Balık Dünyanın Her Yerinde Elle Yiyilebilir Kimseninde Ayıplamaya Hakkı yoktur

zaten ortamdanda anlaşılıcagı gibi arka taraf kalabalık gibi gözüküyor oturulupta yiyebilcegi müsait yer yok gibi

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

geberlanxD bunu yazdı:
    -----------------------------
    m.k.a ; olm yemeq ole yenmez az medeni ol çağının adamı ol dior boyle yenir dior doru diyor :D Antalyada nasıda devirdiq amma sizi wohahah :F

ilk olarak Atatürk 'ün bıraktığı Türkçeye sahip çıksan daha hoş olur

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    zıkkımın kökünü yesin  :) tavuk bile helal etmiyordur kanadını :)

Siyasal islam donunuzu alır, radikal islam kellenizi... Kökten devrimci Radikal Hack nerede o günler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    puskullu
    puskullu's avatar
    Dişi
    stillalive bunu yazdı:

ne alakası var o karşılaştırmanın adama ikram etmişler o da ikramı tadıyor, yemek masasında o da belli bir düzende yer tabiki.

http://www.haberturk.com/2009/03/11/kuturesim/TATLIIC.jpg

sözün kısası şu ki konuda saçma  bitakım konuşmalarda saçma.gelip milleti maskara etmekten başka yaptığınız bişi yok.tbt geyik yerimi yoksa normal forummu beelli değil.madem geyik yapcaksınız niye geyik bölümünde değil eminimki banlanacam:D ama olsun değer:D hadi herkese iyi akşamlar

Suskunluğum asaletimdir her lafa verecek bir cevabım var.Ama bir lafa bakarım,lafmı diye.Birde söyleyene adammı diye....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

atatürk der ki: ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim

We can be more, we can be much more.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

neftera bunu yazdı:
    stillalive bunu yazdı:

ne alakası var o karşılaştırmanın adama ikram etmişler o da ikramı tadıyor, yemek masasında o da belli bir düzende yer tabiki.

sözün kısası şu ki konuda saçma  bitakım konuşmalarda saçma.gelip milleti maskara etmekten başka yaptığınız bişi yok.tbt geyik yerimi yoksa normal forummu beelli değil.madem geyik yapcaksınız niye geyik bölümünde değil eminimki banlanacam:D ama olsun değer:D hadi herkese iyi akşamlar

hacı abla ilk önce onlar taş attı :)

yaptıkları da çok ayıp yani :)))

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

stillalive bunu yazdı:

ne alakası var o karşılaştırmanın adama ikram etmişler o da ikramı tadıyor, yemek masasında o da belli bir düzende yer tabiki.)

---------------------------

tayyiqmi savunuyosun böyle başbakan bidaha gelmez kıymetini bilin adam külhan beyi gibi...Milletime sanki  ceza olarak gönderilmiş gelen gideni aratır derler ya o söz şuan cuk oturuyo... tayyiqin pipisindemi milletim krizdeymiş açmış,TÜRK MİLLETİNİ nasıl ..........rim köleleştiririm diye uğraşıyo bunu başarıyoda,şuanki durumumuz kavanozdaki sinek gibiyiz....

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    puskullu
    puskullu's avatar
    Dişi
    ONEMINUTE bunu yazdı:
    stillalive bunu yazdı:

ne alakası var o karşılaştırmanın adama ikram etmişler o da ikramı tadıyor, yemek masasında o da belli bir düzende yer tabiki.)

---------------------------

tayyiqmi savunuyosun böyle başbakan bidaha gelmez kıymetini bilin adam külhan beyi gibi...Milletime sanki  ceza olarak gönderilmiş gelen gideni aratır derler ya o söz şuan cuk oturuyo... tayyiqin pipisindemi milletim krizdeymiş açmış,TÜRK MİLLETİNİ nasıl ..........rim köleleştiririm diye uğraşıyo bunu başarıyoda,şuanki durumumuz kavanozdaki sinek gibiyiz....

eleştirmeyi öğrende gel.D böyle resimlerle eleştirilmez bilgin ölçüsünde adamakıllı eleştiri yap o zaman seni dinleyelim burdaki  seviyesizlik.madem yönetimini beğenmiyon o zaman siyasal açıdan konuşcaksın.resme haha hihi denmez.ben tayip yanlısı değilimki ben chpyide akpyide savunmuyorum sadece.eleştirme yöntemi mantıklı değil

Suskunluğum asaletimdir her lafa verecek bir cevabım var.Ama bir lafa bakarım,lafmı diye.Birde söyleyene adammı diye....
Toplam Hit: 10750 Toplam Mesaj: 87