İki Resim Arasındaki Fark??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BilimAdami
    BilimAdami's avatar
    Erkek
    la varya  tahribatın full nötr görüşlü olduğunu bilsem bayaa bişey yazacamda banlanacam biliyorum. o yüzden buraya yorum yazmak yerine film izleyecem.

ben seni ölesiye sevmiştim, sen beni öldürüpte terkettin...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    puskullu
    puskullu's avatar
    Dişi
    by_kamu bunu yazdı:
    -----------------------------

neftera bunu yazdı:
    noluyo size ya maskaramı yaptınız bu seferde adamı.aceleyle yemiş olamazmı.ordan oraya koşturuyo olamazmı.ihtimalleri neden hiçe sayıyosunuz ki..hani yani eleştircekseniz bari adama akıllı eleştirin.çocuk giibi yemesini içmesini değil.oalbilir insanlık hali.siz yemiyomusunuz ayakta bişi.onun elinede tutuşturmuşlar yemiş.yani abartmayın

Biz yapmadık hoca kendisi yapmış. Acelesi olsa bile Başkana yakışır bir şekilde yemek yemesi lazım. Böyle halk adamı olunmaz..

-----------------------------yahu anlamadınız:D ben burda siyaset yanlısı değilim.eleştiryomusunuz  ne yapıyosanız belli ölçüde olsun.başbakan robotm,yada ne bilim sıradan bir insan davranışı gösteremezmi ilginç ya.çocukluktan başka bişi değil.işte 3 5 kişi kendine makara arıyo.madem onun yemesini beğenmiyosunuz.sizde onun bi başbakan olduğunu ne olursa olsun saygının olması gerktğini unutmayın o zaman

Suskunluğum asaletimdir her lafa verecek bir cevabım var.Ama bir lafa bakarım,lafmı diye.Birde söyleyene adammı diye....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek

neftera bunu yazdı:

Hoca zaten saygımız var. Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı, ama böyle olmaz hoca. Kendine yakışanı yapmalı

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    benim için tavuk bitmiştir.artık tavuk yemem

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Davos
    Davos's avatar
    Erkek
    neftera bunu yazdı:
    Davos bunu yazdı:
    neftera bunu yazdı:
    Davos bunu yazdı:

neftera bunu yazdı:
    noluyo size ya maskaramı yaptınız bu seferde adamı.aceleyle yemiş olamazmı.ordan oraya koşturuyo olamazmı.ihtimalleri neden hiçe sayıyosunuz ki..hani yani eleştircekseniz bari adama akıllı eleştirin.çocuk giibi yemesini içmesini değil.oalbilir insanlık hali.siz yemiyomusunuz ayakta bişi.onun elinede tutuşturmuşlar yemiş.yani abartmayın
    Sence onu yemeyi hak hak etmiş midir ... ?
    Ne kadar da aç olsan bir yemek yeme adabı vardır... diyelim rahat rahat yemek istedi... öle bir ortamda böle yenmez...
    Resimde gördüğüm gözü ve karnı aç olan bir insan ...

niye rızkını senmi veriyosunda hak edip etmediği hakkında fikir  beyanında bulunuyosun bu bir.ikincisi o anına denk geldi yedi bu niye rahatsız ediyo anlamadım.yiyen kim olursa olsun bu başbakanda olsa,sıradan bi insanda olsa bunlar olabilecek şeyler.gözü ve karnı aç dedin oda senin düşüncen ben katılmıyorum beni pek bağlamıyor;)

Cnm ak partilisin gliba...
    Benim görüşüm onu yemeyi hak etmedi gözü aç karnı aç cebi aç ...
    Sana çok şey sölerdim ama şimdi durduk yere 8 saat ban yemek istemiyorum...
    Tayip hakkında...

--------------------------yoo ak partili değilim:Dbeni bilen biliyo sana bişide söylemek zorunluluğum yok:D bende sana çok şey söylerdim ama çözmem gereken testlerim var :D

Git test çöz bana politikadan anlıyormuş gbi politika yapma...
    Biz söveriz ederiz sen takma bizi biz tayibin ne pok yediğini ne satığını bilipde konuşanlardanız ...
    Testin bitince google amcaya sor bakim tayip neymiş  napmış  ne edermiş filan araştır...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek

neftera bunu yazdı:
    by_kamu bunu yazdı:

neftera bunu yazdı:

Biz yapmadık hoca kendisi yapmış. Acelesi olsa bile Başkana yakışır bir şekilde yemek yemesi lazım. Böyle halk adamı olunmaz.

-----------------------------yahu anlamadınız:D ben burda siyaset yanlısı değilim.eleştiryomusunuz ne yapıyosanız belli ölçüde olsun.başbakan robotm,yada ne bilim sıradan bir insan davranışı gösteremezmi ilginç ya.çocukluktan başka bişi değil.işte 3 5 kişi kendine makara arıyo.madem onun yemesini beğenmiyosunuz.sizde onun bi başbakan olduğunu ne olursa olsun saygının olması gerktğini unutmayın o zaman

dostum bak her insan elle yemek yiyebilir hepimiz en az bi kere elle but yemişizdir yani  bunda bi sorun yok

ama sen koskoca Türkiye Cumhuriyeti başbakanı sın

böyle yemek yemen ne kadar adaba uygun haksızmıyım

insan aç olabilir diceksin bu kadar aç olabiliceni sanmıyorum o anda çok mu fakir hiç mi but görmedi yani? 

Zugzwang
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:

Lan siz bi de beni görün yemek yiyerken var ya :D

Hey yawrum hey :D

Allah iyilğini Versin Bir Çok Post Güldürdü beni ama Seninkisi Bi başka. :))

Yahu Bırakın Allahınızı Severseniz, Tayyip işte Asla Atatürk Kadar, Zerafetten Anlamaz. O Bir Kasımpaşalıdır. Ama Yiyiş Şekli Hoşmuş Vesselam. İştahlı iştahlı Bööle. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geberlan
    geberlan's avatar
    Erkek
    Davos bunu yazdı:
    neftera bunu yazdı:
    Davos bunu yazdı:
    neftera bunu yazdı:
    Davos bunu yazdı:

neftera bunu yazdı:
    Sence onu yemeyi hak hak etmiş midir ... ?
    Ne kadar da aç olsan bir yemek yeme adabı vardır... diyelim rahat rahat yemek istedi... öle bir ortamda böle yenmez...
    Resimde gördüğüm gözü ve karnı aç olan bir insan ...

niye rızkını senmi veriyosunda hak edip etmediği hakkında fikir  beyanında bulunuyosun bu bir.ikincisi o anına denk geldi yedi bu niye rahatsız ediyo anlamadım.yiyen kim olursa olsun bu başbakanda olsa,sıradan bi insanda olsa bunlar olabilecek şeyler.gözü ve karnı aç dedin oda senin düşüncen ben katılmıyorum beni pek bağlamıyor;)

Cnm ak partilisin gliba...
    Benim görüşüm onu yemeyi hak etmedi gözü aç karnı aç cebi aç ...
    Sana çok şey sölerdim ama şimdi durduk yere 8 saat ban yemek istemiyorum...
    Tayip hakkında...

--------------------------yoo ak partili değilim:Dbeni bilen biliyo sana bişide söylemek zorunluluğum yok:D bende sana çok şey söylerdim ama çözmem gereken testlerim var :D

Git test çöz bana politikadan anlıyormuş gbi politika yapma...
    Biz söveriz ederiz sen takma bizi biz tayibin ne pok yediğini ne satığını bilipde konuşanlardanız ...
    Testin bitince google amcaya sor bakim tayip neymiş  napmış  ne edermiş filan araştır...

aynen katılıorm babacan

vueeey ula hava patliiy ula gök delinuiii
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek
    hayvandan esinlenerek siz bide tayyibi evde yemek yerken görün (:

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    knuckleduster
    knuckleduster's avatar
    Erkek

BilimAdami bunu yazdı:

atatürk yemeği maaya oturmuş 7yemeğini yiyecek rahat bi ekilde acelesi yok.

tayyip ayakta acelesi var bi açılışta vermişler eline tavuk budunu yiyiyo. herkesin bakışları arasında bitirip gitme hevesi ile.

i-ki resim arasındaki tek fark bundan ibaret.

ciguli'den bilim adamı olur, senden olmaz.

yüzyıllık "knuckleduster" teriminin, türkiye`de "muşta" olarak adlandırılarak piç edilmesine dur diyenlerin sesiyim. ayrıca elleri 7/24 terleyen şahısların, efsanevi fakat malesef paslanmaz çelikten yapılmamış "knuckleduster" cisimlerini 7/24 ellerinde taşıyarak adeta "58 yıllık, tamamı gümüş renginden ve paslanmaz çelikten oluşan bir seiko saate 7/24 bok kokan(çünkü boktan) uyduruk deri kayış takılması" ifadesindeki betimleme imgesine uygun bir faaliyet içinde olmaları da hoşuma gidiyor değil.
Toplam Hit: 12007 Toplam Mesaj: 87