İlahi Bing ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:
    -----------------------------

tolgasen bunu yazdı:

sen resmen burda bingin ağzına sıçıyosun kendini bile çıkartamıyor diye ve lafı nerelerden nerelere doluyosun

edit: google tartışmalarında forumda okuduğuma göre sürekli google çalışanı, ms düşmanı gibi davranıyosun.

maps yaz hoca kaçıncı sayfada bing.com/maps ?? Ben en son 5. sayfaya kadar baktım bulamadım.Ben ne yapayım ?

Kendi servisini bulamayan arama motorunu ben neyleyim ?

Microsoftu çoğu konuda sevmiyorum.Kişisel bilgisayar ve geliştirdiği bazı şeyler var onlarda tamam saygı duyuyorum.

Ayrıca google hayranı olduğumu her fırsatta söylüyorum.Eskişehir ile galatasaray kıyaslamayı yaparken EsEs'i kötüleme mi bekleyemezsin herhalde ? Fakat bu esesin gs'ye kendi sahasında 4 attığı gerçeğini, sürekli yendiği gerçeğinide değiştirmez.

hocam tamamen saçmalıyosun sen ya. bing kendi servisini önlerde çıkarıcak diye bir şart varmı?

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

tolgasen bunu yazdı:

zumsuk bunu yazdı:

tolgasen bunu yazdı:

sen resmen burda bingin ağzına sıçıyosun kendini bile çıkartamıyor diye ve lafı nerelerden nerelere doluyosun

edit: google tartışmalarında forumda okuduğuma göre sürekli google çalışanı, ms düşmanı gibi davranıyosun.

maps yaz hoca kaçıncı sayfada bing.com/maps ?? Ben en son 5. sayfaya kadar baktım bulamadım.Ben ne yapayım ?

Kendi servisini bulamayan arama motorunu ben neyleyim ?

Microsoftu çoğu konuda sevmiyorum.Kişisel bilgisayar ve geliştirdiği bazı şeyler var onlarda tamam saygı duyuyorum.

Ayrıca google hayranı olduğumu her fırsatta söylüyorum.Eskişehir ile galatasaray kıyaslamayı yaparken EsEs'i kötüleme mi bekleyemezsin herhalde ? Fakat bu esesin gs'ye kendi sahasında 4 attığı gerçeğini, sürekli yendiği gerçeğinide değiştirmez.

hocam tamamen saçmalıyosun sen ya. bing kendi servisini önlerde çıkarıcak diye bir şart varmı?

aynen .. öyle bir şey yok. isterse hiç sonuçlara bile almaz. isterse "bing maps" yazınca bile sonuçlarda görüntülemez. kimse ona karısamaz ya da bir kıstas olarak göremez.

dipnot : tabi ki @zumsuk hariç :))

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

RootB bunu yazdı:

aynen .. öyle bir şey yok. isterse hiç sonuçlara bile almaz. isterse "bing maps" yazınca bile sonuçlarda görüntülemez. kimse ona karısamaz ya da bir kıstas olarak göremez.

abi adam yeni literatür çıkarmış golang programming language diye ben en üstteyim kaliteli benim ondan çıkıyorum demekki maps değil dio :D

bing kfjkgjfkjdkmaps diye çıkarıp onu yazsan bingtede en üstte çıkarsın googledada o zaman maps geçio google kalitesizmi :D hay Allahım ya

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

tolgasen bunu yazdı:

RootB bunu yazdı:

abi adam yeni literatür çıkarmış golang programming language diye ben en üstteyim kaliteli benim ondan çıkıyorum demekki maps değil dio :D

bing kfjkgjfkjdkmaps diye çıkarıp onu yazsan bingtede en üstte çıkarsın googledada o zaman maps geçio google kalitesizmi :D hay Allahım ya

senin kafan güzel herhalde . Özgün içerik, farklılık arama motorları için önemlidir.

Neyse hoca s*ktir et sen takıl.

Kralım, en iyisi benim var mı ? bing berbat, microsoft berbat.

La çok biliyor gibi yok bi tek sen mi linuxçusun, google taraftarlığı yapma deyip gidip bing isterse çıkarmaz sana ne  ? tarzında konuşuyorsunuz.

Bing o kadar mal, o kadar aptal demek ki.Kendi servisini destelemiyor.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

tamam zuksuk en iyisi sensin evet. en iyisini her zaman google yapar. ms kim daha dünkü bok.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

RootB bunu yazdı:

kıstas olarak neyi göreceğiz kardşeim bana anlatsana madem ? Bi açıkla bakalım arama motru ve maps kıstaslarını nasıl sğalayacağız ?

Anlat bana bing'in google dan üstün yönlerini

anlat bana bing maps'ın gogole mapstan üstün yönlerini

--

ne çok konuşuyrosunuz ya koca karı gibi dır dır dır.Alp çevirip çevirip saçmalıyorsunuz.Tahribattan soğuttunuz beni krdeşim.Şurda konu açarken kaç kişi sırf mualefet olmak için neler diyecek diye düşünüyorum.

Ne özelliği var bingin anlat bakalım.Bing maps'ın üstünllüğünü anlat.

----

Saçmalıyorsun demek kolay tabi.İsterse sonuçlara almazmız.Almamış zaten.

Siz çok objektif adamlarsınız

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc_cO_By
    Mc_cO_By's avatar
    Erkek

Lord of The Cucumbers : The Fellowship of The Cucumber =)

Yürü zumsuk arkandayız, iyi manada :F

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

tolgasen bunu yazdı:

tamam zuksuk en iyisi sensin evet. en iyisini her zaman google yapar. ms kim daha dünkü bok.

Madem tartışma istiyorsanız AKLINIZCA dalga geçmeye çalışacağınıza bana elle tutulur birşeyler gösterin.

Google Maps
    - Uydu haliyle görebilirsiniz,
    - Arazi şeklinde görebilirsiniz,
    - Harita şeklinde görebilirsiniz,
    - Kullanıcıların yükledikleri fotoğrafları görebilirsiniz,
    - Wikipedia'da olan yerleri görebilirsiniz, wikipedia'ya tıklayıp oradan bilgi alabilirsiniz.
    - Webcam dediğinizde, dünyayı canlı canlı izleyebilirsiniz.
    Son olarak
    -Büyük bir özellik olan, caddelerde yürüyormuşçasına gezebilirsiniz.Fakat sadece google araçlarının kayıt ettiği yerleri.

Bing Maps
    - 2d ile görebilirisiniz, 3d ile görebilrisiniz.Sanıyorum silverlight yüklü olması gerek.

----------

Hakkattende bing maps kralmış ya.Arama konusuna girmiyorum bile.

Kardeşim niye doğru diyemiyorsunuz ? Hadi doğru değil ben yanlış biliyorsam neden doğrusunu açıklamıyrosunuzda ilk okul bebeleri gibi ezmeye çalışıyorsunuz ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

ee bumudur?

konu nerden nereye. bak biz sana ms maps dahamı iyi dedik?

bing kendi servisini önde çıkarıcak gibi bir şartmı var, maps yazınca 1. sırada illa bing mapsmı çıkmalı dedik.

neyse zumsuz sen golang programmin language ile en kalitelisisin. hani google birinci sırada çıkarmış ya %3c3c

edit: kimse sana google kalitesiz demedi bak tartışmayıda çevirme ;)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

tolgasen bunu yazdı:

ee bumudur?

konu nerden nereye. bak biz sana ms maps dahamı iyi dedik?

bing kendi servisini önde çıkarıcak gibi bir şartmı var, maps yazınca 1. sırada illa bing mapsmı çıkmalı dedik.

neyse zumsuz sen golang programmin language ile en kalitelisisin. hani google birinci sırada çıkarmış ya %3c3c

demedinizde sabahtan beri ne saçmalıyrosunuz ? Ben 1. sırada olmalı mı dedim ? ilk 5 sayfada yok 5X10 eğer matematiğin yoska = 50 ilk 50 de bile bulamadım.

http://search.yahoo.com/

yaz bakalım maps diye.Microsoft bi bakar, zamanında kendi ismini arattırdı mı bulamayan arama mtoroları vardı.Bing'te o yolda ilerliyor.Adaletliymiş.Peh!! Microsoftu'u bilmesek objektif, herkes için olduğunu düşüneceğim.

Darısı senin başına hoca.Bir çok anahtar kelimede ilk sayfadayım.Yarın 1. ayım doluyor.Darısı senin başına.Ama üst sıralarda olmak için kaliteli ve özgün içerik lazım.Google kalite arar.

Toplam Hit: 8585 Toplam Mesaj: 72