folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder İnşaat Mı Bilgisayar Mı Karasızım?

İnşaat Mı Bilgisayar Mı Karasızım?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clickanddie
    Clickanddie's avatar
    Erkek

Arkadaşar bilindiği gibi bu sene ygs+lys ye hazırlanıyorum. Elimden geldiğince bol bol çalışyorum hatta kafayı kastırdım. Ancak puanlar gözümü çok korkutmakta, yani bilgisayar müh. istiyorum anca 3 büyük üni. ye giremesen hiç bilgisayar müh. gire diyorlar çünkü iş bulamazsın diyorlar. KTÜ İnşaat kazanabileceğimi düşünüyorum ancak inşaat müh ne yapar pek bir bilgim yok. Bana bu seçimlerimde yardımcı olurmusunuz? ona göre hazırlığıma devam edicem.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Hocam direk inşaat müh. git boşver bilgisayarı xD bence kazanç olarak inşaat çok daha iyi araştır yne de

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArkiYaN
    ArkiYaN's avatar
    Erkek

şahsen pc müh okuyorum gayette memnunum bölümden mezun olmam lağzımdıda uzadı işte :-).bize dershanede kötü bir üniversitenin en iyi bölümü gitmek yerine iyi bir üniversitenin kötü bir bölümüne gidin diyorlardı tabi bunu hedefleri olmayan insanlara sölüyorlardı

Fak yu!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek
    bilgisayar mühendisi ol ve yurt dışında çalış. bu ülkede bilgisayar mühendisleri bankacı falan oluyorlar.

=)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Ben inşaat sektöründe çalışıyorum kardeşim. Sana verebileceğim tek öğüt  İşini iyi yaptığın sürece sektörün farketmediğidir.

Ayrıca  iki meslek de geleceğin mesleği... İnşaat sektörü de bilgisayar sektörüde süreklidir ve hala gelişim aşamasındadır. Bu yüzden sen sevebileceğin seçenek üzerinde durmalısın...

İndia İndia !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    self
    self's avatar
    Erkek

bilgisayar müh. hocam öğrenmenin sonu yok  inşaat tercih et  fazla yaşarsın :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek

ben 2 yıllık pc bölümü mezunuyum. eğer ki kafayı yemek istiyorum diyorsan bilgisayar.

ama yok ben normal bir yaşam sürmek istiyorum diyorsan kesinlikle inşaat. rusya felan türkiyeden çok inşaat mühendisi alıyor yurtdışına açılma şansın daha fazla olur

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

inşaatta yolunu bulsan deli para var ya

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seretide
    seretide's avatar
    Erkek

3 büyük üniversite hangisi?Boğaziçi itü odtü diyosan çok ayıp ettin yıldız da var :D.Bence Bilgisayar a gel 4 büyük :D üni olmassa istanbul olur o da iyi

Saçma
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Valira
    Valira's avatar
    Dişi

çok çalış boğaziçine gel ama elektrik-elektroniğe gel,bilgisayar da akar ama elektronikten memnunum ben şu an için.

accayip kasış ömrümü çürütüyo o ayrı ama..

The ability to destroy a planet is insignificant, next to the power of the force.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

iki işi bi arada yapabilme şansın war .. Bilgisayar mühendisliği oku ama autocad bilgin son derece iyi olsun ..

Toplam Hit: 10100 Toplam Mesaj: 62