İphone 6S Mi Samsung S7 Edge Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Android 'in geliştirme araçları b*k gibi. Android Studio çok yavaş, emülatörler çok yavaş. Yüzlerce cihaz var. Android uygulamaları berbat görünüyor.

XCode kullanma şansım oldu. O andan sonra Android Studio'yu sildim ve ilgili ne varsa sildim bilgisayardan.

Şimdi Apple ekosistemine geçme planları yapıyorum. Benim için durum böyle. Herkes kendi ihtiyacına göre karar versin.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek

Samgung S6 Edge kullaniyorum. Daha öyle kasma ya da donma ile karsilasmadim. Gerek ekranin renk canliligi,gerek sarj ve gerek kamera konusunda Samsung daha basarili bana gore. Ayrica telefona o kadar para verebilen insanin pek de satmasi ile ilgilenecegini dusunmuyorum. Kaldi ki estetik acidan da edge daha iyi. 

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Alıp satma olarak düşünmüyorum. Minmum 2 2.5 yıl kullanacağım aldığım telefonu sonuçta.. S7 nin özellikle gece çekimleri çok hoşuma gitti . Elinize aldığınızda farklı bir his veriyor S7 edge modeli 

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Hocam saçmalamayın Ben Android kullanıcısı olarak 

IOS affetmez diyorum

Galaxy S7 == Iphone 5c

bari bir argüman sunsaydın yav. ayar oluyorum böle diyenlere... benim babam seni babanı döverden başka bişi değil bu

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

apple der geçerim 

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek

Lazımsa 6s 16 lık gold olanı var 4 mart cikisli

ZzZzZzZ...!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Hocam saçmalamayın Ben Android kullanıcısı olarak 

IOS affetmez diyorum

Galaxy S7 == Iphone 5c

:) ya kusura bakmayın ama siz mühendis olacaksiniz sonra bi gulme geliyo sonrada binali reyizin dedikleri geliyo aklıma hakli cikarmayin su adamı 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

ben düşünmeden 6s alırdım. zira düşününce 4 5 ay bekleyip iphone 7 alırdım.

samsung sucks !!! s7 edge değil de s9 edge de olsa o telefon KASACAK aga.

git bi ip4 al eline bir de ip4ten 5 model sonra çıkan android al. bak aynı zamanda çıkan bile demiyorum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

ne kullanıyosan ondan devam et, değişip mutlu olan yok.

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

Android 1.1 sürümünden 5.1.1 sürümüne kadar tüm android sürümleri 3-5-7 ay sonra ( ay farkları biraz da kullanıcı ile ilgili galiba ? ) sürümleri kasmıştır-donmuştur-takılmıştır, sistemi yeniden kurmak-root-rom gibi şeyler gerekmiştir ancak bu son çıkan 6.0 sürümü ile bu şikayetlerin daha az olduğu söyleniyor, son sürümü kullanmadığım için bilemiyorum ?
    Fakat genel olarak bir çok kişinin aklında hep aynı şey var, 3-5 ay sonra kasar ki neticede öyle oluyor.
    İphone kullanıyorsan, ilk başta android belki güzel gelebilir ancak ilerleyen zamanlarda iphone daki akıcılığı bulamayınca biraz canın sıkılabilir diye düşünüyorum, bence ikisinide dene ama neticede insan alışkanlıklarından öyle kolay vazgeçemiyor.  :)

Toplam Hit: 7356 Toplam Mesaj: 77
i̇phone 6s