İphone Stabil Android Çok Kasıyor Yalanı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

Ya bırakın kim ne kullanıyorsa kullansın. Telefonunuzun işletim sistemiyle sidik yarıştırmayın 

le le le sakine
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    umit bunu yazdı

Ya bırakın kim ne kullanıyorsa kullansın. Telefonunuzun işletim sistemiyle sidik yarıştırmayın 

Bırakalım da 1000 TL'lik telefon işini fazlasıyla görecekken nargile kafede masaya koyduğumda havam olsun diye iphone'a 3 aylık maaşını gömen sığırlar yüzünden ülke dışına fazladan para çıkıyor.

DarkSkull tarafından 28/Ağu/18 12:38 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı
    umit bunu yazdı

Bırakalım da 1000 TL'lik telefon işini fazlasıyla görecekken nargile kafede masaya koyduğumda havam olsun diye iphone alan sığırlar yüzünden ülke dışına fazladan para çıkıyor.

Doğrudur hocam ayfon kullananlar nargile kafede teli masaya koyup hava atan tipler. 

le le le sakine
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    umit bunu yazdı

Doğrudur hocam ayfon kullananlar nargile kafede teli masaya koyup hava atan tipler. 

Hepsi değil büyük çoğunluğu öyle. Dükkana her gün fotoğraf çıkartmak için geliyorlar, müşteriler hariç bir çok tanıdığım insan da var.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

Başkan 3 yıl önce hanım sağolsun s3 cozutunca, ayfon 6 plus aldı hala tık yok çalışıyor. ama ben şimdi ayfon Harika. Android bok gibi demiyorum. Bozulana kadarda kullanacam. İsraf kötü tabi ama bu sırf ayfon kullananlara özel bi durum değil. bu övünülecek bişeyde değil. Lafım sana değil. Bi başkası samsungun son çıkan telefonunu alır para gömer. Ayfoncular şöyle androidciler böyle muhabbetine karşıyım. 

Edit: derdimi sikeyim:D

umit tarafından 28/Ağu/18 12:50 tarihinde düzenlenmiştir

le le le sakine
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı

Önceki telefonum xiaomi mi5 idi, 2 sene kullandım, "kasma" denen bir kelime kullandırtmadı.

Şu an mi6 kullanıyorum, artık kasmıyor boyutunu geçtim, "neden astrofotoğraf çekerken daha fazla optik zoom yapılamıyor" diye sorguluyorum telefonu.

Param olunca da kesinlikle Mİ8 alıcam.

Şu an Mİ8 128GB ile aynı fiyata iphone 6s 32gb satılıyor asdjfhgjgfgv

xiaomi değilde one plus düşün bence kamera olarak xiaomiler biraz kötü one plus 5t veya çıkan one plus 6 ama bütçeyi zorlayabilir.

şimdi androidcilerle ios tartışmasına girmek saçma çünkü adam zaten elindeli laglı cihazın performansını alıştığı için iyi sanıyor. yani bu şöyle bişi 

2006 yılında sony playstation 3 çok iyiydi yeni çıktığında devrim gibiydi şimdi bu adamın eline ps3 den başka konsol geçmeze veya ps4 xbox one x vs çıkmasa bu adam 2006 senesinde 4k grafik ararmı xbox one x performansı ararmı ? aramaz.

mesela hem xbox hem ps kullanmış biri xbox un daha seri uygulamalarının daha iyi işletim sisteminin daha üstün olduğunu bilir ama sony ci bilmez.

işte androidciler buna benziyor , adam zaten elindeki ekosistemden çıkmadığı için aynı uygulamanın apple da daha performanslı çalıştığından bi haber.

uzun uzadıya yazıyorum bazen ama bu örnekler önemli örnekler

apple 64bit mobil işlemciyi yaptıgında 64ios hazırdı ve uygulama marketini de 1 yıl içinde 64bit e geçişe zorladı , sonuç daha yüksek performansta çalışan donanımı daha iyi kullanan yazılımlar.

Aynı dönemlerde qualcoom 64bit mobil için gereksiz diye açıklama yapmıştı sonra tabi onlarda bu işe giriştiler ve standart oldu fakat android tarafı adam gibi 64bit os a ve uygulamalara çok geç kavuştu performans sıkıntılarını da hala yaşıyor.

https://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Qualcomm-64bit-dunyasina-ilk-adimini-atti.htm

şimdi bazıları sanıyor ki rami 10 tane kamerayı büyük ekranı koyunca iyi telefon yapılmış oluyor.

Android size donanım satar

apple deneyim satar. 

mutlu olan elindeki ile mutlu olsun hacılar ben androidi de destekliyorum ki rekabet olsun 

deveyle kedinin sidik yarışı yapmasına gerek yok :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    umit bunu yazdı
    DarkSkull bunu yazdı
    umit bunu yazdı

Bırakalım da 1000 TL'lik telefon işini fazlasıyla görecekken nargile kafede masaya koyduğumda havam olsun diye iphone alan sığırlar yüzünden ülke dışına fazladan para çıkıyor.

kardeşim seri köz getirin , 

android kullanıcıları güncelleme beklerken biz bir elimiz nargilede bir elimiz cafe de masadaki X imizde. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek

Bir ara iPhone'nun batarya ömrü azaldıkça işlemci hızını düşürdüğü mevzuları vardı bu konu bir açıklığa kavuştu mu?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı
    umit bunu yazdı

Hepsi değil büyük çoğunluğu öyle. Dükkana her gün fotoğraf çıkartmak için geliyorlar, müşteriler hariç bir çok tanıdığım insan da var.

oğlum bu iphone a veren kızlar nerde ya bizde koyalım nedir yani.

masaya yani telefonu :W

birde arabayla duraklarda yol kenarında geçerken ara gaz verince kızlar düşüyor hemen sulanıyor diyorlar doğru mu bu?

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    motka bunu yazdı

Bir ara iPhone'nun batarya ömrü azaldıkça işlemci hızını düşürdüğü mevzuları vardı bu konu bir açıklığa kavuştu mu?

evet apple onu batarya eskidikçe cihaza zarar vermemesi için yapacağını söyledi fakat artık pil ayarlarında pil sağlığını gösteren gösterge var yani 

2 şekilde bişi seçeceksin ya batarya eskiyince performans düşmeyecek ama cihazın stabil çalışmayacak açılıp kapanma vs durumları olacak

ya performans düşecek şuanda olduğu gibi 

yada gidip pil değiştireceksin keyfine bakacaksın.

PanxeR tarafından 28/Ağu/18 13:19 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 11005 Toplam Mesaj: 124
ios android işletim sistemi yavaşlık yalan gavatlık iftira