folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İşid-Hdp Gaziosmanpaşa‘Da Çatıştı

İşid-Hdp Gaziosmanpaşa‘Da Çatıştı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek
    tustanbakanadam bunu yazdı
    tereke34 bunu yazdı

gop taki olaylar çok basit abi, hatta buradan takip edebilirsiniz: http://www.halkinsesitv.com

Kısaca anlatayım, gop da alevilerin bulunduğu halk cephesi, kürtlerin bulunduğu hdp ve polis ajanları(çeteler) var. Halk cephesi uyuşturucuya karşı ve kendi gençlerini zehirletmek istemiyor. Hdp'nin de bölgedeki tek geçim kaynağı uyuşturucudur. Polis ise tam bir götverenlik yapıp hem gezinin intikamını almak için hemde dini ve etnik bölünme yaratmak amaçlı çeteleri öne sürerek ortalığı karıştırıyor. Yani orası şu an cehennem. Orda yaşayanlara sabır dilerim. 

:) Halk cephesi iyi ki ikiye bölündü , yoksa kürtçü alevilerin arasında Türkçü aleviler kaynıyordu. Şahsen destekliyorum halk cephesini

açıkçası ben türk alevisiyim. Hdp nin son zamanlar da demokrasi ve emek politikası altında, alevileri kendi yanına çekmesi ama göz göre göre kürt milliyetçiliği yapmalarından dolayı hiçbir zaman sempatimi kazanamıyorlar. Heryerde bağırdıkları demokrası demogojilerin altından parlak bir kürt faşizmi çıkacak. Nitekim bir kaç gündür gop ta bunu görüyoruz.

Nova Vida !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

olayların gerçek yüzünü öğrenmek için alttaki face gruplarına bakabilirsiniz. işin özeti: kürt ülkü ocakları gerçek devrimciler üzerinde baskı kurup asimile etmeye çalışıyor

https://www.facebook.com/SayfalarOrtakPlatformu

https://www.facebook.com/nurtepee

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    barcamanu
    barcamanu's avatar
    Erkek
    Lazmania61 bunu yazdı

3-4 bin tane ışid'liyi doğuya salacaksın oohhhh izle sonra makarayı :D

Hocam şaka mısın? Niğde'de jandarmaya münafık askeri diye saldıran da bunlar değil miydi? Her konuya yorum yapacağım diye kasmayın.

...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    barcamanu bunu yazdı
    Lazmania61 bunu yazdı

Hocam şaka mısın? Niğde'de jandarmaya münafık askeri diye saldıran da bunlar değil miydi? Her konuya yorum yapacağım diye kasmayın.

Nasıl şaka? Bence haklı bir düşünce , HÜDAPAR-ISIS birleşir ortalık şenlenir. Bizim askerler orda kusura bakma da süs , bi iş görmüyorlar. Gözetleme kulesine bile apo posteri asan adamlar oldukça pek bir şey olacağını düşünmüyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Bizim buralarda birşey yok (GOP merkez) sonradan baktım olay karayolları mahallesinde olmuş. Otaraflar zaten ezelden beriir karışık şimdi de bu ışid ve hdp den dolayı hpeten birbirlerine girdiler.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabudun
    karabudun's avatar
    Erkek
    tereke34 bunu yazdı

gop taki olaylar çok basit abi, hatta buradan takip edebilirsiniz: http://www.halkinsesitv.com

Kısaca anlatayım, gop da alevilerin bulunduğu halk cephesi, kürtlerin bulunduğu hdp ve polis ajanları(çeteler) var. Halk cephesi uyuşturucuya karşı ve kendi gençlerini zehirletmek istemiyor. Hdp'nin de bölgedeki tek geçim kaynağı uyuşturucudur. Polis ise tam bir götverenlik yapıp hem gezinin intikamını almak için hemde dini ve etnik bölünme yaratmak amaçlı çeteleri öne sürerek ortalığı karıştırıyor. Yani orası şu an cehennem. Orda yaşayanlara sabır dilerim. 

:) Halk cephesi iyi ki ikiye bölündü , yoksa kürtçü alevilerin arasında Türk aleviler kaynıyordu. Şahsen destekliyorum halk cephesini

Ne zaman bölündü bunlar?

"Bugünden geru divanda, dergahta, bergahta, mecliste ve meydanda Türkçeden başka dil kullanılmayacaktır." KaramanoğluMehmet Bey - 1277 -
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    karabudun bunu yazdı
    tereke34 bunu yazdı

:) Halk cephesi iyi ki ikiye bölündü , yoksa kürtçü alevilerin arasında Türk aleviler kaynıyordu. Şahsen destekliyorum halk cephesini

Ne zaman bölündü bunlar?

hocam bir kısmı en azından pkk'nın kardeş olmadığını , onlardan bi halt olmayacağını anladı. yani kötünün iyisi durumunda destekliyorum. hala salak salak işler yapanlar çok ama.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    barcamanu
    barcamanu's avatar
    Erkek
    barcamanu bunu yazdı
    Lazmania61 bunu yazdı

Nasıl şaka? Bence haklı bir düşünce , HÜDAPAR-ISIS birleşir ortalık şenlenir. Bizim askerler orda kusura bakma da süs , bi iş görmüyorlar. Gözetleme kulesine bile apo posteri asan adamlar oldukça pek bir şey olacağını düşünmüyorum.

Hocam kusura bakma ama siyasetten çakmıyorsun. IŞİD selefi, HÜDA-PAR ile farklı çizgideler. IŞİD, El Nusra'yı bile karşısına almış bir örgüt. Bu besleme çeteler Doğu'da  PKK ile çatışmaz. Önceliği, Alevi, seküler ve onlara göre münafık olan Türkiye sünnilerini biat ettirmek, etmezlerse katletmek. Şu veya bu şekilde bu unsurların Türkiye'de olması başımıza ileride çok iş açar.

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabudun
    karabudun's avatar
    Erkek
    karabudun bunu yazdı
    tereke34 bunu yazdı

Ne zaman bölündü bunlar?

hocam bir kısmı en azından pkk'nın kardeş olmadığını , onlardan bi halt olmayacağını anladı. yani kötünün iyisi durumunda destekliyorum. hala salak salak işler yapanlar çok ama.

Cephe'nin açıklamaların da hala " Kürt Milliyetçisi " diyorlar. Onlara faşist demeye dilleri varmıyor. Adam olmaz bunlar.

"Bugünden geru divanda, dergahta, bergahta, mecliste ve meydanda Türkçeden başka dil kullanılmayacaktır." KaramanoğluMehmet Bey - 1277 -
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    karabudun bunu yazdı
    karabudun bunu yazdı
    tereke34 bunu yazdı

Ne zaman bölündü bunlar?

Cephe'nin açıklamaların da hala " Kürt Milliyetçisi " diyorlar. Onlara faşist demeye dilleri varmıyor. Adam olmaz bunlar.

Duzeltelim o zaman Kurt Fasistleri diye ama halk cephesi bunlara biat etmeyen tek yapi 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
Toplam Hit: 11408 Toplam Mesaj: 110