folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İstanbulda Yaşayanlar Buna İzin Verecekmisiniz, Yoksa İzleyecekmisiniz?

İstanbulda Yaşayanlar Buna İzin Verecekmisiniz, Yoksa İzleyecekmisiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

Arkadaşlar malumunuz,

AKePe ve saz ekibinin sözde demokratik açılımı çerçevesinde, ermeni tohumu onun bunun çocuklarını, it soylarını ait oldukları yerlerden yani dağdaki inlerinden düz ovaya, indirme çabaları esnasında T.C.'nin bir TÜRK şehri olan Diyarbakırda ve diğer güzide illerimizde;

Damıtılmış Terörist Piçleri (dtp) partisinin öncülüğünde düzenlenen sözde şenlikleri, .dtp'nin İSTANBUL ATATÜRK HAVALİMANINDA Da gerçekleştireceğiz açıklamarı geldi.

Ardından MHP Lideri Bahçeli,

" İSTANBUL Habur değil, aynı olaylar yaşanırsa, derin izler bırakır " dedi.

Hemen ardından da, VALİ SYN. GÜLER, " İzin Vermeyiz " dedi.

Acaba diyorum,

Eğer bir miting benzeri toplantı düzenlenirse, İSTANBULDA yaşayanlar olarak ne yapacaksınız?

MHP öncülüğünde veya başka bir parti, kurum, kuruluş öncülüğünde herhangi bir karşı birliğe dağil olurmusunuz?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    ne yapalım hacı.Bizde birlik yok ki bizde de böle bir grup olsa yapardık bişeyler.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    T-Bag
    T-Bag's avatar
    Erkek
    İçişleri Bakanının ve Valinin söylediği kadarıyla böyle bir miting veya toplanmaya izin verilmeyecekmiş... Baklım görecez burası gerçekten habura benzemez

Oyun yeni başlıyor...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    generous
    generous's avatar
    Erkek
    çok cesaretlendiler çooookkkkkkk......

Boş sayfaya imza atmam!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek
    T-Bag bunu yazdı:
    -----------------------------
    İçişleri Bakanının ve Valinin söylediği kadarıyla böyle bir miting veya toplanmaya izin verilmeyecekmiş... Baklım görecez burası gerçekten habura benzemez
    adamın aklına şöyle bir soru gelir madem istanbulda izin vermem diyorsun o zaman habur sınır kapısında neden izin verdin? orası türkiye cumhuriyeti devletinin toprakları değil mi?

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek
    boşverin hoca dtp şenlik yaparsa akp oy kaybeder

All is well
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karizma_coder
    karizma_coder's avatar
    Erkek

god bunu yazdı:
    boşverin hoca dtp şenlik yaparsa akp oy kaybeder

işallah kaybeder o sahte sağdcılara oy verenlere hakkımı helal etmiyorum o şehitlerimiz sayesinde onlar bu kadar rahat yaşıyabiliyolar şimdi.   BUNLARA oy verenlerden nefret ediyorum... ülkeyi satıyolar ulan satıyolar yeter artık yeter Allahın gerizekalı akepelileri.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlpereN
    AlpereN's avatar
    Erkek

god :   sende haklısın dımı zaten sehitlerin aileri goz yası dokmeye alısmıs bir kere daha dokse ne olur giden gitmistir hesabı ...

bence ... akp nın oy kaybetmesi icin şehit analarını bir kere daha aglatmamak gerek ... buna baska bir çözüm bulmak lazım ... 

zaten istanbulda eger oyle bir seye kalkısırlarsa cok buyuk olaylar cıkar gerek polisle gerek vatandaşlarla... 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek
    ne gıbı bı eylem dusunuyosun sende o gerı zekalılar gıbı camları asagı ındırıp molotofları etrafa atcaksan tek basınasın!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YaSevYaTerkEt
    YaSevYaTerkEt's avatar
    Erkek

asa42 bunu yazdı:
    ne gıbı bı eylem dusunuyosun sende o gerı zekalılar gıbı camları asagı ındırıp molotofları etrafa atcaksan tek basınasın!

Büyüde gel çocuk, büyüde gel!

Sevgili Kardeşim,

1, Eylem düşünüyorum demedim, sadece böyle bir oluşum olursa İSTANBULDAKİ kardeşlerimizin düşüncelerini merak ettim

2, Bizlerin eylem anlayışını o kahbelerin eylem anlayışları ile parelel şekilde düşünmene üzüldüm

3, İstanbulda değilim, eğer yaşasaydım merak etme bende kendimce bişeyler yapardım.

Toplam Hit: 8070 Toplam Mesaj: 58