folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İstanbulda Yaşayanlar Buna İzin Verecekmisiniz, Yoksa İzleyecekmisiniz?

İstanbulda Yaşayanlar Buna İzin Verecekmisiniz, Yoksa İzleyecekmisiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

kendini Türk vatandaşı hisseden herkes orda olacak merak etme.eşkiyaya karşı duracak.

polisin teröristlerin karşısında emir maşası gibi bakmasına gülüyorum en çok..

teröristi öldürmek istese bi vatandaş polis hemen gözaltına alır :)) eh ehe ülkemin geldiği hale bak.

yabancı devletlerde Türklere bak lan ne haldeler diyordur kesin.

artık şunuda herkesin öğrenmesi gerekir. bi kurumdan bi makamdan bişey beklemeyi bırakın

çare ise kendine güvenip kararlı olup gücünü göstermeye inançlı olmandır.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

madem gençler anlaşmış.

Verdim gitti.

"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

New Yorkta öle bişi yapcaklar savaş uçakları havadan bombar 1 kişi bile sağ cıkamz ordan

burda ise halk gelcekte molotv atcak oo oo...

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackworm
    hackworm's avatar
    Erkek
    la i,stanbulda zaten rahat duramazlar onlar birileri karıştıracaktır ortalığı ;)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

Proxykaspersky bunu yazdı:
    -----------------------------

New Yorkta öle bişi yapcaklar savaş uçakları havadan bombar 1 kişi bile sağ cıkamz ordan

burda ise halk gelcekte molotv atcak oo oo...

washingtonda yapıyolar 

"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLasBarricadas
    aLasBarricadas's avatar
    Dişi
    İstanbulda olduğum süre içinde geçen ay Güler Zere Eyleminde taksimin göbeğinde 2bin kişilk bir eylemde
    Bulunmuştum burda tatava yapan hiç Kimseyide orda görmedim vardıysada böyle tipler izlediler muhtemelen ,Bugünde İzmirde Barış sürecine
    uygun olarak bir yürüyüş oldu, gerçekten öngörmeye çalıştığım bi mevzu bu topraklarda artık silahlar susucak gibi görünüyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

aLasBarricadas bunu yazdı:
    İstanbulda olduğum süre içinde geçen ay Güler Zere Eyleminde taksimin göbeğinde 2bin kişilk bir eylemde
    Bulunmuştum burda tatava yapan hiç Kimseyide orda görmedim vardıysada böyle tipler izlediler muhtemelen ,Bugünde İzmirde Barış sürecine
    uygun olarak bir yürüyüş oldu, gerçekten öngörmeye çalıştığım bi mevzu bu topraklarda artık silahlar susucak gibi görünüyor.

siz güler zereye özgürlük diye bağıırırken biz ona çakıyoduk =) 2 bin kişinin uğultusundan duyamamışsınız inleme seslerini boşunamı kanser oldu sanıyosun =))))  bir it gibide geberecek leşini ALACAKSINIZ....

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

aLasBarricadas bunu yazdı:

ispanyadan gelen gayler barış ister tabiki :)dtpli piç sürüsü burdada barış filan diye çıktılar meydana ölürüm türkiyem türküsü çalmaya başladı hemen dağıldılar. polis olmasa varya  girecek delik ararsınız. yatın kalkın polise dua edin.

http://www.netgazete.com/News/642048/%C4%B0spanyollar_%C4%B0zmirde_baris_yuruyusunde.aspx

o gaylere halkımızın cuma namazında pkk protestosu ağızlarının payını bayrakla alsınlar ;

http://www.netgazete.com/News/642017/cuma_namazinda_pkk_protestosu.aspx

sanki savaş varda barıştan bahsediyo kendini bilmezler. 

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLasBarricadas
    aLasBarricadas's avatar
    Dişi

ONEMINUTE bunu yazdı:

siz güler zereye özgürlük diye bağıırırken biz ona çakıyoduk =) 2 bin kişinin uğultusundan duyamamışsınız inleme seslerini boşunamı kanser oldu sanıyosun =)))) bir it gibide geberecek leşini ALACAKSINIZ....

bahsettiğim eylem taksimde ortalama son 10 yıldır yapılmamış farklı cenahların bulunduğu,bileşenlerin ortak bir mevzuda bayraksız hareket ettiği,kollektivist ender mevzulardan bi tanesidir bu yüzden önemlidir. Ayrıca Tarafların savunmasının smiley fazlalığı üzerinden yürüdüğü bir tartışma bence pek sağlıklı olmaz 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeroiquE
    HeroiquE's avatar
    Erkek

MHP nin görüşünden özelliklede suanki başkanından asla haz etmedim ,çünkü ben ümmetçiyim.

Ama bu vatan atalarımınız bize emaneti bu vatanı şuanki koşullarda düşmana karşı MHP kollayacak veya bir birlik olusturucaksa o birlige seve seve dahil olurum.

Varım.

Hak,tepene inen bir kılıç da olsa,boynunu ona uzatmaktan çekinme. // Donamım soru-destek için pm ON.
Toplam Hit: 8127 Toplam Mesaj: 58