folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder İşte Vakit"İn MÜSLÜMANLIK Anlayışı Ve Erdal İnönü

İşte Vakit"İn MÜSLÜMANLIK Anlayışı Ve Erdal İnönü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek
    decameron bunu yazdı:
    -----------------------------
    jannissary bunu yazdı:

decameron bunu yazdı:
    Janissary'ye hoca birdaha bu forumun hiçbir tarafında şu adamı banlayın falan daha yazdığını görmeyim... Her allahın günü ayrı bir sorunun çıkıyor yok onu banlayın yok bunu banlayın.. İstek üzerine ban atmıyoruz öğren bunu artık.
    peki küfür edenleri neden banlamıyorsunuz...

edit: sorun çıkmıyor ayrıcada deca,adamlar bana küfür ediyor,yahut başka bi adamın anasına laf ediliyor bende sizden

rica ediyorum... bunu sorun olarak değilde,sitem olarak gör bence..

Hacım daha sitede 40 45 günlük bir üyesin bak , ban atmaya hevesli insanlar değiliz her sorunun cevabı ban değildir banlıyorsun geri geliyor dönüp dolaşıp , ha onca kişi o adamı banlamadıysa yapacak birşey yok sen yönetmiyorsun yakınmanda yersiz, rahatsızsan rahatsız olarak kalmayı denemen daha doğrusu olur.  

tamam o vakit... ama daha önce pm'le dedğim gibi,birisi bi daha şahsıma hakaret ederse bende onunkine ederim..

başkalarının sorunuda zaten beni ilgilendirmiyor pekte...

küfür yedğimde banlarmısınız diye pm atıyordum şikayet ediyordum küfür yasak diye ama bundan sonra ben karşılık

veririm... burdan bana "ibne" diyen ve banlanmayan kafkafkafa itihafen; "ipne sensin ulan"

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek

mont-blanc bunu yazdı:
    Şimdi bir dindar ölse, yaptığı karşıt eylem ve görüşleri başta Cumhuriyet ve Hürriyet gazetelerinde aynen bu uslüp ile çıkardı adım gibi eminim.. Uyanın millet ! Atatürkçü olmalarıı sadece bir rant meselesinden ibarettir.. Atatürk eğer şu gün dirilseydi adım gibi eminim o gazeteleri kapatmak olacaktı.. Bugün Atatürkçü olarak kalpleri fethetmeye çalışan kamu önündeki herkes birer kukladan ibarettir mrdmrd arkadaşa kelimesi kelimesine katılıyorum...

Aradaşım sen cumhuriyet ve hurrıyet gazetelerine rant cı demişşsin uzatmışşın merak edıyorum omrunde hıc cumhuryetın 1 sayfasını okudunmu? (okudum dıyeceksın) Pek sanmıyorum cunku katlanamazsın! Hurrıyet evet satılmıs medya rant pesınde pekı zaman vakit vb gazetelerin rant peşinde olmadığını neredn biliyorsun bencede onlarda din sömürücüsü. Ayrıca gerçek bir müslüman ölünün arkasından atıp tutmaz cenaze namazında bile nasıl bilirdiniz denildiğinde İYİ BİLİRDİK  denir aksini hiç duymadım müslümanlığın neresinde var "ben kötü bilirdim" demek  biraz düşün olünün arkasından laf etmenin ne kadar doğru olduğunu 

NOT: Rene ellerine sağlık............ 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    Herkes döktürmüşde; daha önce Erdal İnönü gibi bir kişiliğe ait bi konu veya söz görmedim. Aynı şey televizyonlar içinde geçerli. Öldükten sonra merhumu hatırlarız nedense. Mekanı cennet olsun...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackplus
    Blackplus's avatar
    Erkek

Vakit gazetesi nin başta a.q + Bu orospu çocukları kurtuluş savaşında amerikan mandasına girelim iyen ipnelerdi untmayalım!!!!

Bu aradaErdal İnönü Kişiliği ile gerçekten adam gibi adamdır benim dayım yakınen Zamanında odtü de öğrenci iken Erdal inönü rektörmüş tüm herkesle arkdaş gibi konuşurmuş hatta yemekanede hayatta ayrı masaa oturmazmışo da sıraya girer yemeğini alır öğrencilerin yanına oturur sohbet edermiş falan..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkafkaf
    kafkafkaf's avatar
    Erkek
    jannissary bunu yazdı:
    tamam o vakit... ama daha önce pm'le dedğim gibi,birisi bi daha şahsıma hakaret ederse bende onunkine ederim..

başkalarının sorunuda zaten beni ilgilendirmiyor pekte...

küfür yedğimde banlarmısınız diye pm atıyordum şikayet ediyordum küfür yasak diye ama bundan sonra ben karşılık

veririm... burdan bana "ibne" diyen ve banlanmayan kafkafkafa itihafen; "ipne sensin ulan"

ulan piyangodan mı çıktın sen ya??? bu başlığın neresinde ben sana ibne dedim? Eğer başka bir başlıkta bir ideolojyi savunanlara küfür ettiğin için ve bende hem kendim hemde o ideoloji taraftarları adına karşılığını verdiğim için bana şuan ibne diyorsan sana biyerimle gülüyorum. senin seviyene inmeyeceğim çünkü E-5 travestileri muhattabım değil.... Ayrıca böyle konuları alakasız başlıklarda tartışman hem forumun seviyesini hemde konunun içeriğini zedeliyor, bu konu hakkında buraya mesaj atma.....

Bu arada Erdal İnönü'nün siyasetini pek sevmesemde bilim için uğraşılarını, buluşlarını ve insana bakış açısını kimse eleştirmemeli...

http://emorcraft.blogspot.com.tr/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    andidit
    andidit's avatar
    Erkek
    Bu adamlar akılları sıra islamiyeti temsil ediyorlar.  Onların yüzünden kimler soğuyor dininden. Ne kadar itici gösteriyorlar. Bu kadar büyük bir vebalin altından nasıl kalkaçaklar bilmiyorum. İnsanların islamiyete hizmet etmesi gerekirken bunlar tam tersini yapıp islamiyeti kendilerine hizmet ettirmeye çalışyorlar. Haşa  sadece kendilerinin tekelindeymiş gibi istedikleri yere çekiyorlar. Yazık.

Boynumuz yiğit boynu, bükerse sevda büker.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

andidit bunu yazdı:
    Bu adamlar akılları sıra islamiyeti temsil ediyorlar. Onların yüzünden kimler soğuyor dininden. Ne kadar itici gösteriyorlar. Bu kadar büyük bir vebalin altından nasıl kalkaçaklar bilmiyorum. İnsanların islamiyete hizmet etmesi gerekirken bunlar tam tersini yapıp islamiyeti kendilerine hizmet ettirmeye çalışyorlar. Haşa sadece kendilerinin tekelindeymiş gibi istedikleri yere çekiyorlar. Yazık.

gerçekten inancı tam olan kişi soğumaz dininden. ama senin gibiler kılıf için böle sağa sola saldırır. minareyi çalan kılıfını hazırlar misali 

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ibosoft bunu yazdı:

gerçekten inancı tam olan kişi soğumaz dininden. ama senin gibiler kılıf için böle sağa sola saldırır. minareyi çalan kılıfını hazırlar misali

ibocugum farzedelim ben dini yeni ogrenmeye calisan biriyim ve bunlari gorunce "ulen muslumanlik boyle birseymi" diyerek vazgeciyorum. farzedelim benim inancim tam degil zira yeni ogrenmeye calisoyrum ???

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    andidit
    andidit's avatar
    Erkek
    İbo ilk cümlenin cevabını underzero vermiş. Ondan sonra kılıf mılıf demişsin oraları anlamadım. Benim gibiler  derkende kimleri kastettiğini de anlamadım seninde anladığını sanmıyorum. Kaldıki beni tanımıyosun.

Boynumuz yiğit boynu, bükerse sevda büker.
Toplam Hit: 9425 Toplam Mesaj: 73