folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kadıköy Metrosundaki Kavga

Kadıköy Metrosundaki Kavga

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    Genki bunu yazdı

ahahaha adamın kilosunun yarısı taşbeyaz. 

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

fazla atar göze batar beyler.

hiç kimseden ne geleceğini bilemezsiniz bu şehirde.

bileğe falan güvenip te siyasilerin gazına gelip racon kesenin götünü keserler.

dövenlerin eline sağlık diyebiliyorum.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

küfür ederken milletin anasının bacısının amını sikti bitirdi 50 kişi dalınca mı sorun oldu :D

benim anlamadığım, güven timleri daima mevcuttu metro'da metrobüste.

ne iş amk bu ya.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

Vatanı milleti ağzına alıp kendilerini ''ülkücü'' ''vatansever'' ilan edip kendini külhan beyi sanıp sonra adam sanıp beline silah- bıcak koyup adam olan itler. Gördükçe sinirlerim zıplıyo amk. Bu mu lan vatan sevgisi ? bu mu amk ülkene sahip çıkma duygusu ? 2.30'da da abi vurmayın abi nolur tamam diye ağlıyo bide siktiminin götü.

bu ülkeyi yaşanası yerden çıkartıp cehenneme çeviren, o bayrağın üstündeki kırmızının sebebi olan şehit kanına bu namussuzluğu yapıştırtan ülkede dirlik birlik bırakmayan sağcısı solcu dincisi bilmem necisi, hepsnin amına koyayım.

sizle beraber bu lavuklar palayla sopayla eylemcilere saldırdığında böyle demiyorsunuz o zaman ama  görmezden geliveriyorsunuz 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    badass
    badass's avatar
    Erkek

Bende bir halt anlamadim, bence biz millet olarak biraz gaza geldik herseyi buyuk olay olarak goruyoruz. 2 kisi dayak yemis sonunda, hergun olan birsey. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek
    Elysion bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

bu ne lan böyle vay amk tek vatan tek millet dedi atar yaptı ben sonuna kadar izledim ama birşey anlamadım hocam 

Adam

"Burası Tek Vatan, Tek Millet, Tek Bayrak lan! Ne oluyo lan delikanlı mı oldunuz? Kaç liralık adamsınız amk?" diyor , diğerleride 20 kişi 2 tane adama dalıyorlar. Adamlık  insanlık , kendi ülkemizde azınlık gibi yaşıyoruz.Benim çıkartığım sonuç bu

sen kendinde nerde azınlık yaşıyorsun be. ben azınlık yaşıyorum senin gibiler yüzünden biz azınlık gibi aşıyoruz. memleketi siz kurtarıcaksınız.

bunlar gibi düşünen lavuklar memleket kurtarıcakmış peh :)))

bunlar kendi hayatlarını kurtaramamışlar. bir avuç zavallı o iki lavuk ne köy olur onlardan ne kasaba. alıcan amele yapıcan başba bi bok olmaz onlardan

"bea"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=y4RKXRjJ0Sg

burda da eli sopalı biri yemiş dayağı.

attackatak tarafından 14/Mar/14 21:46 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    attackatak bunu yazdı

https://www.youtube.com/watch?v=y4RKXRjJ0Sg

burda da eli sopalı biri yemiş dayağı.

bu yine polise dua etsin ucuz yırtmış. daha fena olurdu bunun sonu

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek

Bıçağı çektiğinde saymadı mı kaç kişiye karşı çektiğini ? =) Yok 50 kişi daldı delikanlı değillermiş. Sende o 50 kişiye kabadayılık yaptın.  Akıllı olsunlar. Haketmiş dayağını yemiş.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek
    Mylitta bunu yazdı

Patron metroda olayın 1. gözden şahidi olmuş. Anlattığına göre metroda Berkin Elvan ölümsüzdür diye slogan atan gruba bu iki lavuk bıçak göstererek küfürler savurmuş. İtiraz eden herkese de bay bayan farketmeksizin ağır küfürler etmişler. "Sus sikerim götünü vs" En sonunda diğer vagondan biri bunlara küfür ederek bağırmış. Beyazlı lavuk koşarak dövmeye giderken linç etmişler.

Kalabalıkta atarın tenhada özürü olmaz diye herzaman söylenen bir türk sözü vardır. Metroya elinde bıçakla, silahla binip millete söversen yatırıp sikmediklerine dua eder abi tamam vurmayın diye ağlarsın. Olay bir sağcı-solcu mevzusu değildir. 2 lavuk belindekilere güvenip metroya binip ana avrat sövmüş yemiş dayağı.

İyi olmuş ozaman orospu çocuklarına.

Videoda milletin götünü keserim diyo.

Az bile dayak yemişler siktiğim kamilleri.

Kurtla sevişen mazoşist koyun
Toplam Hit: 10834 Toplam Mesaj: 100