folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kalıcı Dövme Sağlıklı Mı Caiz Mi ?

Kalıcı Dövme Sağlıklı Mı Caiz Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek
    Memorial bunu yazdı:
    -----------------------------
    HackMan bunu yazdı:

Dinen caiz değildir. Cenabet yaşar ve cenabet ölürsün!

Gusul abdesti alırken vücudunda bi ine deliği kadar ıslanmadık yer kalmamalı. Oysa dövme yaparsan oraya zaten su bulaşamaz sende cünüp ölürsün...

hacım yazdım ama okumamışsın sanırım eğer dövmeli bölegedeki deri altına su girmseydiki havada girmezdi ve orda kızarıklık oluşurdu sen her

dövmede kızarıklık olurdu sen her dövmede kızarıklık gördün mü ben görmedim açıkcası bu durumda oraya su girio ve kızarıklık oluşanlarda

alerjiden sağlıksız ortamlarda vb. yapılmasıdır. 

İşte benim o konuda bi bilgim yoq. Eğer su geçebiliyo deriye sorun yok. Ama yukarıdaki elemana karşı ben tavır koydum. Su geçiyorsa sorun yok yani canım. Dinimiz mantık dini...

Sevmekten Korkmuyorum; Kitabını çalıştım... Başımdan geçmişi var; her cefaya alıştım...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı:
    HackMan bunu yazdı:

Dinen caiz değildir. Cenabet yaşar ve cenabet ölürsün!

Gusul abdesti alırken vücudunda bi ine deliği kadar ıslanmadık yer kalmamalı. Oysa dövme yaparsan oraya zaten su bulaşamaz sende cünüp ölürsün...

Hackman bosuna mektep okumussun hocam, at kendini denizlere. Cahilin onde gidenisin.

hocam cehaletle bi alakası yok.arkadaşın kendi düşüncesi bu.fikrini söylemiş.şimdi kalkıp bunu dolandırıp , eveleyip çevirip ,tartışma konusu yapmanın gereği yok.ben de dinen caiz değil diye biliyodum.mesela saçlara falan boya sürülmesi de günah (kına dışında).

and olsun sana çocuk hesabını soracağız.and olsun gün gün direnecek, tırnaklarımızla kazıyacağız adını.senin o küçük bedeninle binler olacağız.o gün geldiğinde o katil sürüleri ezilecektir sosyalizmin kızıl bayrağının altında.ve sosyalizmi kurduğumuz gün seni haykıracağız. adın devrimdir! adın sosyalizmdir! (bu çocuğu görmek için bkz.profil resmim...)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

hackman: sana bilmen gerekenleri anlattim, hala anlamadiysan bu eksikligini yasina veriyorum.

LordWarrior: caiz degil.. gunahdir ile gusul tutmaz cenabet gezer ayri seyler kafani kullanarak yorum yaz bos cumleler uretme.  

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı:

sana bilmen gerekenleri anlattim, hala anlamadiysan bu eksikligini yasina veriyorum.

Akıl yaşta değil başta diyorum. Anlattığını anladım diyorum. Sana boy Abdestinin farzlarını saydım diyorum.Büyük İslam İlmihâli, Ömer Nasuhi Bilmen tarafından anlatılan farzları belgeliyorum sen hala ötüyosun hoca...

Sen msn de gel seninle bi tartışma yapalım. Pm de msn :)

Sevmekten Korkmuyorum; Kitabını çalıştım... Başımdan geçmişi var; her cefaya alıştım...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

e birader akil yasta degil basta ise senin yazdiklarin beynin otesinde bilimle alakasiz aptal hurafeler uzerine kurulu savsata oluyor. diyarbakirli bagnaz krosun anlamazsin mi demeliydim hackman ?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AgiL3
    AgiL3's avatar
    Erkek
    valla benim bildiim kadarıyla cenabet öldüün için cennete giremiosun kalıcı dövmeyle ölürsen. çünküm gusül abdesti alırken tenine su değmesini engelliomus. e bu yüzden de abdest alamamış oluomuşsun. falam filam

"bir gün öldürmediğim her bir yahudi için bana sitem edeceksiniz." GosteResim.Net kullanın hocalar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı:

e birader akil yasta degil basta ise senin yazdiklarin beynin otesinde bilimle alakasiz aptal hurafeler uzerine kurulu savsata oluyor. diyarbakirli bagnaz krosun anlamazsin mi demeliydim hackman ?

Zaten sorun benim diyarbakırlı olmamda...

Ben sana yüce alimlerden aldığım bilgileri gösteriyorum sunuyorum. Ama sen bunlara karşı çıkarak küfre giriyosun. Bunlar hurafe filan değil. Emir(Farz). Ben seninle msn de tartışalım diyorum. Sonuna kadarda haklı olduğuma inanıyorum. Sen sırf hakaret et. Ama ben hakaret etmem janem ;)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anaconda
    anaconda's avatar
    Erkek
    derinin altına sumu girer ya iyi o zaman bi etinizin üzerine kolanya dokmeye calısın bakalım bide derinizin üzerine ne oluyor
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

en buyuk ilimin bilim oldugunu unutma, bu arada algilama ozuru yok insanlarin hangi yanitin kime gittigi belli, her cumleye alinti yaparak goz kalabaligi yapma.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek

hojucuk adam senin gibilerin anlaması için alıntı yapıyo..(olm ben kimseyle tartışmaya girme meraklısı değilim.erkekseniz reelde gelirsiniz.ben burda tartışmaya girersem kendiimi kaybederim , banlanırım die tartışmıyom kimseyle.şimdi sinirlendirmeyin beni.erkek olan varsa msn i verir (hojucuk bu lafım sana9 msn de konuşuruz. :@ ben burda banlanmak istemiyom :@ )

edit medit : ayrıca sen kimsin ki d.bakırlılara kro diyosun ? sen çok mu kültürlüsün ? bence değilsin.tam aksine ukalasın :@

and olsun sana çocuk hesabını soracağız.and olsun gün gün direnecek, tırnaklarımızla kazıyacağız adını.senin o küçük bedeninle binler olacağız.o gün geldiğinde o katil sürüleri ezilecektir sosyalizmin kızıl bayrağının altında.ve sosyalizmi kurduğumuz gün seni haykıracağız. adın devrimdir! adın sosyalizmdir! (bu çocuğu görmek için bkz.profil resmim...)
Toplam Hit: 6171 Toplam Mesaj: 44