folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kalıcı Dövme Sağlıklı Mı Caiz Mi ?

Kalıcı Dövme Sağlıklı Mı Caiz Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Gerek yok kalıcı dövmeye falan sakızlardan çıkan ayı yogi,pokemon dövmeleriyle idare edin :D

λ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

iş bitek dövmeyle biticekse cogu insan cehennemlik ya ben anlamıorum ona gelene kadar nekadar cok gunahımız varken bunun caiz olup olmadgını bi kac insanın yargılarıyla olucaksa hiç olmasın herkes inandıgı kadar muslumandır niyet ettiği kadar sevabı vardır kimseye dusmez herkesin gunahı sevabı kendine gunahmıs sevapmıs kınayla yapılan deri ustune dogmelerde ozaman caiz değil demi cunku deriye su değmez yaptıracaksan yaptır kardes ama ii bi şekil sec ii bi bolgene yaptır sonra pişman olma sıkılma cabuk sıkılan bi kişiliksen yaptırma cunku sıkılırsaan bi anlamı kalmaz ben yaptıracaktım ama sekil bulamadım ama gusel bi şekil bulursam karnıma yaptıracagım :D bu arada yaptırdıktan sonra denize girme fazla terleme surekli bebanten sur oraya ii gelir benim arkadas yaptırdı iltahap kapmasın die surekli bunlarla ugrasıodu 1 hafta kadar dikkat ediceksin sonra dolas ortalıkta:D

edit:antalyada oturuyosan tanıdıgım bi dovmeci var işinin ehli biri temiz iş cıkartıo

delimiyim ben?
Toplam Hit: 6150 Toplam Mesaj: 44