folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kasım 2015 Celbi Uzun Dönemler Açıklandı

Kasım 2015 Celbi Uzun Dönemler Açıklandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Vatan millet Sakaryacılar doluşmuş yine.

Hakkını kimse gozetmez, herkes yırtmak için bir yerlerini kırar. Geçen her güne lanet okursun. Adam ırkçı-milliyetçi kesilir ama en başta o kişi hava değişimini alır.

Kimse demesin vatani görev. Gidin yapın da gorun.

Not: Sakarya savaşında dağdaki asker kaçakları savaşanlardan fazladır. Bilginize

ontedi tarafından 16/Eki/15 13:19 tarihinde düzenlenmiştir

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

şimdiden hayırlı tezkereler beyler

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

lise diplomasını götürsem 2 sene tecil ettire bilirmiyim bilen varmı şuan kaçak görünüyorum polislik durum oldu kağıt imzalatılar gittim gene dedi 125tl ceza bende çıktım şubeden sınırlendım gelip evden alırlar ancak o sorun değil zaten adres belli değil benim kendi rizamla gidecekte değilim şu durumda zaten gidemem aile sorunlardan dolayı ama tecil hakkım varsa gidecem ettirecem tam net bir bilen varmı şimdi şubeye gidip işlem yapmak istemiyorum böylesi daha iyi zaten kilo var ondan dolayı sorun olmaz alsalarda kaçak görünsemde sorun değil ama işte işe girmem gerek 95 doğumluyum lise mezunuyum tecil hakkım varmı yokmu?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    Tariqat_Sapiii bunu yazdı

zamanında iyi yere düşüp kebap askerlik yapıp kendini övenler şimdi vatancı milletci kesilmiş. Benim gözümde toz tanesi kadar yüreği olmayanlar , karşısında 1-2 çatışma çıksa etek giyip ömür boyu pkklılara karılık yapacak olanlar gelip burda ben şu kadar yaptım şunu yaptım diye hava atar olmuş :) kebap askerlik ne zamandır çatışmalara girdim operasyonlara çıktım çatıştım oldu ? ALLAH bilir komutana masa altında blowjob yapıp kendini mutfağa aldırıyor buraya gelip şurda çatıştım ettim diyor :) hey yavrum heyyy 

sen niye konusuyosun bu sekilde ben onu anlamiyorum. Askerden kacmak icin onlarca kilo alip, atomu parcalamis edasiyla gelip burda konular acan milletede yol gosteren sen degilmiydin ?

Askerden kacan sensin, adamlarin yaptigi askerlige laf soyluyosun. Komik degil mi ? Bence agir komedi suan bu halin.

hele sen bi konuyu bilmeden zıplama. Konuyu açan arkadaşa sözüm yok. Bu lafları söylediğim karı kılıklı dansöz kendini çook iyi biliyor. He bu arada öyle götünü koyduğun koltuktan atıp tutmican ben askerden kaçmak için kilo almadım. Sinir tedavisi görüyorum ve kortizonlu ilaçlar alıyorum 3 yıldır Ben askere gidebilmek için askerlik şubesinde boy - kilo ölçüp komutana ileten askeri tehtid ettim de öyle 100 kg yazdılarda gittim. Lâkin askeriyede girişte aşı ( 3 adet ) Vurulan yerde ki tabip üsteğmen beni gördü ve ayırdı kilomdan şüphelendi tekrardan ölçüp boy-kilo yu görünce askeri hastaneye sevk etti de ben öyle aldım heyet raporunu.Millete yol gösteriyorum çünkü yukarıda da belirttiğim gibi kendi rahatlığı için mutfakta askerlik yapabilmek için yada rahat askerlik yapabilmek için komutanlara masa altından blowjob yapanlar kendilerini operasyona çıkmış , devleti kurtarmış , hergün çatışmaya giriyor süsünü vererek kendini yüceltenler kendilerini çok iyi biliyorlar o yüzden sıkıntı yapma kardo anladın mı ;) He aksini düşünüyorsan bana göre sende bu düzeni tutturanlardan birisin ayıktın mı ?

Tariqat_Sapiii tarafından 16/Eki/15 16:17 tarihinde düzenlenmiştir

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Neyse.

Gidecek olanlara hayirli teskelere. Kazasiz belasiz donun.

NoToLeRaNcE tarafından 16/Eki/15 16:19 tarihinde düzenlenmiştir

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

Birbirinize laf sokmanın gereği yok müridler,

Ben çok meraklı değilim gidipte it kopukların içinde hayatımdan bir senemi verip adına vatan görevi demeye, neyin ne olduğunu az çok biliyorum, yaş 23 geldiğimde 25 yaşında olucam tam doğum günüme denk gelen zamanlarda olucak belkide hayata farklı bi gözle bakıp o yaştan itibaren farklı bi kafa ile insan ilişkilerine giricem neyse,

2 sene bilg prg myo da okudum geldim bir sene boşuboşuna bekledim geçen senenin kasım ayında başvurmuştum bu sene çıktı, iş başvurularında vs askerlik önüme engel olarak çıkıyor, aöf e giripte kısa dönem erlik için hiç kasmanında lüzumu yok, evden çevremden falanda uzaklaşmak istiyorum zaten kafa olarak açmazdayım düzenli bi hayatım yok belki disiplin ile beni adam eder hayatımı uyku düzenimi vs yoluna koyar, sakal traşı olmak için bi bahanem olur (hergün hemde),

2 sene tecil hakkım var şuan gitmek istemesem gitmem, ama artık bazı zorluklara katlanıp hayata atılmak zorundayım, askerlik benim yerimden kıpırdamam için tek bahane çünkü,

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ontedi bunu yazdı

Vatan millet Sakaryacılar doluşmuş yine.

Hakkını kimse gozetmez, herkes yırtmak için bir yerlerini kırar. Geçen her güne lanet okursun. Adam ırkçı-milliyetçi kesilir ama en başta o kişi hava değişimini alır.

Kimse demesin vatani görev. Gidin yapın da gorun.

Not: Sakarya savaşında dağdaki asker kaçakları savaşanlardan fazladır. Bilginize

ya hocam bilip bilmeden kebap askerliği yapıyorlar sonra da gelip burada atıp tutuyorlar. Onun bunun yalakalığını yapıp rahat geçiriyorlar askerlik zamanlarını. Ters bi uzmana düşünde göreyim ebenizin kaç bucak olduğunu. Şuna adım kadar eminim ki askere gidenlerin %100 'üne sorsunlar en az ama en az %95'i " askeriyeninde , vatan milletinde a... " diyeceklerdir ki orda ki herkes diyordu :) ama ben yine askeri tehtid edipte gittiğim için kendimle gurur duyuyorum. Komutana yakalanmasaydım sike sike yapacaktım. He ama şuda bi gerçek bidaha git deseler gidermiyim ? ASLA ! ;) ERZURUM KTM 'yi bunlar bilmez o tertemiz yataklarında otururlar miss gibi yemeklerini yerler götlerini koydukları yerden rahatça yazarlar :) Hey yavrum heyyyy :) 

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek

askere gitcek arkadaslar benim eski konumu bulsunlar

kırkağaç çıkmıştı seviniyordum vatan millet sakarya komando yes felan  gittiğimin birinci haftası nete girdim yazdım burda aradaki uçurumu fark edin benim gibi bir insan bile o yazdıklarımı yazdıysa :D allah diyorum :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyoteknoloji
    Biyoteknoloji's avatar
    Erkek

bu koltuk askeri yine gelmiş konuşuyo ya sen nasıl bir çelişki abidesisin ya bi de yalan söylüyor askeri tehtid etmişmiş de bilmem ne o asker seni orda siker lan ne demek tehtid sen kesin ağlamışsındır.

Love is nothing without fucking.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek
    Biyoteknoloji bunu yazdı

bu koltuk askeri yine gelmiş konuşuyo ya sen nasıl bir çelişki abidesisin ya bi de yalan söylüyor askeri tehtid etmişmiş de bilmem ne o asker seni orda siker lan ne demek tehtid sen kesin ağlamışsındır.

:D

Toplam Hit: 7564 Toplam Mesaj: 78
askerlik